Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam sie

slimcomplexe

Polecane posty

Gość pytam sie

szukam w goglach ale nic tam na razie nie ma na ten temat, mysle ze sciema jak te wszystkie podobne bzdury la121 itp, ale chcialabym miec jakies przyklady na to zeby odwiesc od kupna moja mame:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kaka_
może ktoś już zamówił i używał? Znacie jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weska3
hmm, właśnie szukam czegoś na ten temat nic nie mogę znaleść. Zastanawiam się czy to kupować. Ale podejrzane jest to, że nic nie pisze nigdzie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darecki_87
Yhh :/ Ja to Już dziś kupiłem ,teraz się przeraziłem bo nic to tym nie jest napisane w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy slimcomplexe
to to samo co SlimFigura????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La... ja osobiście kupowałam i jadłam i proszę mi wierzyć , że to jest kolejne oszustwo, jestem grubasem i też mnie nabrano, że mam mozliwość schudnąć ale się nie udało tylko wydałam kupę kasy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darecki_87
Czy my gadamy o tych kropelkach??slimcomplexe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózek
myślę że to kit jakich nie mało na naszym rynku,nie ma takiego środka w skuteczności dobrego żeby można wszystko jeść do oporu inie tyć ,gdyby to była prawda dawno by to normalni lekarze zalecali ludziom którzy mają doczynienia z dużą nadwagą.NIE DAJCIE SIE OSZUKIWAĆ DROGIE GRUBASKI TYLKO DO DZIEŁA PRZEDEWSZYSTKIM UKRÓCIĆ PAPUNA 1500KALORII DZIENNIE I BAASEEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózek
NIE bądzcie naprawde naiwni i nie oszukujcie samych siebie ,jak naprawdę chcecie schudnąć to COŚ RÓBCIE W TYM KIERUNKU, trzeba tylko odrobine chęci wykazać z siebie a wszyscy bedą z was dumni że daliście radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózek
moja żona tylko je i leży jak przyjdzie z pracy i kilogramy lecą do przodu,ale jak jej dobrze doradzam tak jak wam to jest oburzona że jej jedzenia żałuje i sie kłucimy .a kiedyś była szczupła normalna kobieta .Teraz mnie szlag trafia że robi z siebie potwora i wszystkiego mi sie odechciewa nawet seksu a tak bardzo ją kocham,Ja dla kochanej kobiety zrobiłbym wszystko ja trzymam linie tylko dla niej zeby sie mnie nie wstydziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×