Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdegustowany

faceci chodzący do solarium...

Polecane posty

Gość vaio
sora tam wyzej mialo byc "..faceta z solarki" nie silki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede ona
to jest chore stwierdzacie ze jak facet chodzi do solarium to jest niemeski i wogole, to w ten sam sposob mzona powiedziec ze kobieta majaca krotkie wlosy jest malo kobieca, kazdy ma parwo chodzic na solarium, bo to poprawia nastroj i wyglad. pewnie wiekszosc w zyciu neibyla na solarium ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Vairo\", ale to nie jest tylko moje zdanie, ale większości:D A co do oceny \"dedede ona\" to tak już jest,że ludzi się ocenia po wyglądzie, czy chcesz tego czy nie, a nie odpowiedziałyscie na moje pytanie: Nie szkoda Wam cery i zdrowia? Nie macie pojecia jaką brzydką skórę i zmarszczi bedzie miec za 10 lat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie? Powiedzmy sobie szczerze, wielu z nas podobają się opaleni faceci. Tyle, że w Polsce niewielu jest takich, których natura obdarzyłą smagłą cerą, chodzą więc na solarium. Absolutnie nie przeszkadza mi facet, który chodzi na solarium. Zwykle są to faceci, którzy dbaja również o higienę osobistą, a czytając niektóre topiki io higienie, czy raczej jej braku u niektórych mężczyzn, można, za przeproszeniem, pawia puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede ona
ja lubie solarium, moze nie dodaje mi ono atrakcyjnosci, ale ja sie lepiej czuje ciut bardziej opalona...i wcale nei ejstem spalona ani nic z tych rzeczy.Nie szkoda mi, byl jzu topik o solarium, i ktos napisal ze teraz i slonce jest szkodliwe:P:P a zmarszczki....hmmm jak narazie powiedzmy jak zmarszcze czolo niemam ani jednej zmarszczki, a moje kumpele rownie mlodziutkie jak ja - 20 lat, jak zmarszcza czolo....jejus blee-a nie chodza na solar!!! i gdzie tu logika:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede ona
a i facet ma prawo czuc sie lepiej...wiem ze sie ocenia po wygladzie, ale zeby gadac ze facet chodzzacy do solarium to pedal - to juz paranoja....zgadzam sie ci co chodza na solar , dbaja o siebie, a niestety takich jest malo..przynajmniej ja znam malo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna/
mój facet chodzi na solarium. wyglada fajnie, czuje sie dobrze, a to bardzo wazne.ja nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrr
Tak oczywiscie macie racje!!!!! My kobiety mamy dbac o siebie solar, depilacja, manicure i tp a facet ma chodzic jak flejtuch!!!!!!! Bez przesady! Kazdy ma prawo do dbania o siebie! A jesli facet lubi solarium to jego sprawa! Nikt wam nie kaze takich wybierac! kazda z nas ma własny ideał mezczyzny i tak to juz jest ze jedne wola brudnych z "wiertara w rece" a inne zadbanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to ma być facet
wiesz taki z "wiertarą w ręce" nie znaczy że jest brudny - chodziło mi o typ faceta, który umie zrobić cuda w garażu przy samochodzie, pomóc coś w domu naprawić, natomiast tacy wypacykowani niestety kojarzą mi się tylko ztakimi, którzy boją się pobrudzić sobie nową koszulkę z TOP SECRET i zniszczyć fryzurkę którą tak długo układali... Ale na szczęście mam takiego faceta i mało mnie obchodzą wasi lalusie rodem z amerykańskkich seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie zielony
Mysle, ze to lekka przesada .Facet odwiedzajacy solarium wcale nie musi to byc gosc wyżelowany i plytki rodem z wenezuelskiego serialu.Kobiety lubia wygladac dobrze i miec ladny kolorek(nie mowie o czekoladce)wiec coz w tym zlego ze mezczyzni tez czasem z tego skorzystaja . Troche tolerancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede ona
a jak nie umie zrobic cudow przy samochodzie to co?to nie jest prawdziwy facet?no super, moze nie kazdego to kreci, nie wszyscy to lubia jejus! moze miec inne zalety np moj facet(chodzacy czasami na solarium) ktory nie umie naparwic wszystkiego w aucie, ale np swietnie gotuje i co? wg niektorych to nie prawdziwy facet...po prostu paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka555
lubie brazowe cialko u facetwo wiec jak najbardziej sonnenstudio dla chlopcow:) o tak!!! pozdro dla all sweet boys:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to ma być facet
aj tam nie macie pojęcia widzę o czym mówię więc spadam pa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×