Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja to ja

Nowicjuszka

Polecane posty

Gość a ja to ja
francuz ty wiesz to nie głupi pomysł...i wilk syty i owca cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec sex z miloscia jest dla mnie wszystkim i najpiekniejszym zlaczeniem duszy i ciala. Nie ma nic piekniejszego jak sie kochac w kazdym rodzaju, pozycji i urozmaicaniu z naj ukochansza osoba. jej sie ufa! a to jest bardzo wazne, bo wtedy mozna zeczy wyprobowac bez wstydu, calkiem rozluzniona i bez obaw! jesli chodzi o zrobienie loda, to nie jestem w stanie zrozumiec gdzie lezy problem. To czy polkniesz czy rozmazesz to morzna zadecydowac podczas pieszczot.....Nic w tym nie mozesz zrobic zle! poprostu rozkoszuj sie ta sliczna i super smaczna oraz delikatna i wrazliwa czescia ciala ukochanego.Najwazniejsze zebys chciala i robila to z przyjemnosci a facet bedzie wyl z rokoszy....robienie loda to nie tylko ssanie, lizanie peniasa ale tez pieszczoty jaderek;))...wtedy robi odlot!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to ja
dlaczego miałby mnie wykożystać nie wiem malo to facetów chce przeleciec laske a jak juz to zrobi to kopa noga drzwi a ja szukam dwa w jednym fajnego faceta do udanego zwiazku i dobrego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuz 69
no w końcu od tego jest ta pozycja ;-P ale wtedy jezeli chcielibyście szczytować razem... to musiałabyś skączyć blisko swoich ust ;-P a o finale w ustach na razie Ci sie chyba jednak nie marzy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuz 69
No i znalazła się nam Kobieca ekspertka od tego... mam nadzieje ze Ty nie robisz tego na sportowo tylko z miłości ? jezeil tak to niech ... "przyjemnosć" będzie z Toba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to ja
no w tym przypadku to najpierw bylo pragnienie potem uczucie problem leży tylko technice no np. jak ułożyć usta żeby było dobrze a niew inwencji twórczej ale mówiem wam cieszkoa sie powstrzymac kiedy facet powtarza ci szeptem do ucha tak bardzo cie pragnę, uwielbiam cię i chće żebyśmy się stali jednoscia itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuz 69
Brawo Lilusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to ja
no dobra idę zaraz spać ostatnie rady wieczorne... pewnie jutro tez tu zajrze zobacze moze ktoś jeszcze wtraci 5 goroszy ja spie dzis sama no wiec wam życzę udanego seksiku dzisiejszej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuz 69
No to ja tez zmykam jak tak... mam nadzieje ze jak będzie juz "po" to wspomnisz tutaj co nie co jak było... jak Ci smakuje smak spermy itp ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to ja
nie wim bo jak mi sie to tak spodoba to nie wiem czy sie od niego oderwe i znajde chwilke żeby coś skrobnać...hehe ale postarm sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuz 69
No jak na razie nic sie nie zdazylo ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to ja
nic się nie zdarzyło bo faceta nie ma ale w piątek bedzie wiec w weekend...oj będzie się działo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to ja
no ale wiesz francuz zawsze możesz podzielić cię swoimi doświadczeniami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuz 69
he he chetnie bym sie podzielil... ale niestety mam cos takiego ze: lodzikami z nikim sie nie dziele ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kffiatuszek_05
Wiesz, w moim przypadku to bylo tak, ze nigdy nie mialam pojecia jak wogole mozna to zrobic facetowi. Uwazalam to za cos ohydnego. Ale pewnego wieczoru, na imprezie, znalezlismy sie sami w ciemnym pokoju, oddalonym od reszty znajomych. On zaczal piescic mnie oralnie. Fakt, bylismy troche wstawieni, moze dlatego bylo mi latwiej sie przelamac. A jego jeki i rozkosz byly wprost nieziemskie... To bylo niesamowite... Mysle ze niepotrzebnie zastanawiasz sie tak szczegolowo nad ulozeniem ust itd. Po prostu obserwuj go! Reszta pojdzie gladko... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kffiatuszek_05
Oczywiscie z moim facetem, zeby nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to ja
dzięki za rade mam nadzieje że rzeczywiście pójdzie gładko a ztym zastanawianiem sie nad szczególami itd. to pewnie dlatego że ja jestem dosć nismiala i wogole czasem się blokuje a jak o tym rozmyślam to wynajduje 1001 powodów itd ale powiedzialam sobie koniec z tym bo to bez sensu a poza tym sex jest zbyt fajny żeby takie bzdury wymyślać ale kurcze tak czekam i czekam jak on wróci...i rozmyślam...i jak do dopadne to biedny będzie ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec
te wszystkie szczególy techniczne sa ci niepotrzebne...wazne żebyscie byli dobrze podjarani.Podniecenie jest najlepszym doradcą.Poza tym ty nic nie musisz umieć...to facet zwykle kieruje pieszczotkami.Zwłaszcza jesli jest taki dośw. jak twój...ty tylko usmiechaj sie....bądz czuła...przeciagaj sie rozkosznie a on ci wszystko powinien pokazac i powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnieciłem się, o******ąłbym teraz jakiegoś konkretnego kootasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×