Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia12

plamienie zamiast okresu

Polecane posty

Gość Kamilicious
Cześć dziewczyny,pomóżcie mi,mam jakieś dziwne plamienie to chyba to... dostałam w niedziele,póżniej we wtorek i dziś,czy to możliwa oznaka ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka111
Cześć. Ja mam taki problem miesiąc temu strasznie spóżnił mi sie okres (dostałam go 21.listpada). W tym miessiący miałam dziwne plamienia (ok 12 grudnia z 3 / 4dni). Okres powinnam dostać jakieś 5dni temu. Mam nie reguralny okres. Robiłam test i wyszedł negatywnie.Czy moge byc w ciązy? Zawsze zabezpieczamy się z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Mam pytanie. Skonczyłam opakowanie tabl.anty w sobote kochałam sie z chłopakiem we wtorek do konca a w srode dostalam okres w czwartek go nie miałam w piatek był ale tylko po wysilku (sprzatanie stanie przy prasowaniu) w sobote tak jak w piatek a w niedziele brak. CZy moge byc w ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nervous
Witam jakis czas temu z dziewczyną zaczelismy współzycie. robilismy to moze z 10 razy przez oststnie kilka miesiecy. zawsze uwazalismy. prezerwatywy były dobre(durex extra safe, lub plemnikobójcze). nigdy zadna nie pękła a do wytrysku nigdy nie dochodziło w partnerce ani nie ma mowy o zadnym ubrudzeniu jej okolic intymnych. miesiac temu zamiast okresu miala jakies plamienia, i jakies dziwne objawy, teraz tez powinna dostac okres i nie ma. bardzo sie tym stresuje. czy jest mozliwe aby była w ciazy.? prosze o powazne odpowiedzi. dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak plamilam
szukalam na necie i znalazlam ze moge byc bezplodna bo cos tam cos tam jak sie tak plami nie pamietam i taaaka przejeta bylam ze juz plakalam ze bezplodna bede i musze lekarza szukac a za dwa tyg okazalo sie ze jestem w ciazy tak ze plami sie z roznych powodow a jednych z nich np jest ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam 24 lata i ja tez dostałam w maju plamienia zamiast okresu, skolei w czerwcu nie mialam i nadal nie mam okresu, byłam u ginekologa zrobiłam HCG - brak ciąży. Teraz robiłam kolejne badania na hormony w czwartek bedą wyniki. I jeszcze czeka mnie USG 3 sierpnia. Wiec mi tez się wydaje, ze to zaburzenia hormonalne. Nie ma co sie obawiac. Ale do lekarza trzeba pójsc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, troszke chorowałam miałam drozdzaki i sie leczyłam na to mies temu, ostatnia miesiaczka nie była tak obfita jak zawsze a w tym miesiacu nie dostałam(powinna byc 2 dni temu), tylko mam plamienia( nie brązowe tylko cos stylu miesiaczki moze nawet bardziej podobne do zwykłej krwi) na dodatek brałam tabletki anty a z chłopakiem wspołzyłam ok tydzien przed tamtą miesiaczką oraz wczoraj. Po leczeniu byłam u ginekologa i stwierdził ze jestem zdrowa( jakies 2 tyg temu). Czy ktos miał takie plamienia? jakbym była w ciazy to lekarz zauwazyłby na badaniach to? czy powinnam odłozyc tabletki? pomocy:( bo nie wiem co robic do ginekologa sa zapisy dopiero na październik a prywatnie duzo kosztuje:( troszke sie postraszylam ciązą a może to tylko stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonaola
czesc dziewczyny:)ja mam juz plamienia od ponad 12 dni i jeszcze niegy tak nie mialam!miesiaczke mialam miec 3 stycznia i do wczoraj mialam plamienia czyli do 10 stycznia!mam 25 lat i staram sie o dzidziusia!robilam przed tym zdarzeniem wszystkie badania na plodnosc bo 2 razy poronilam i wyniki rewelacyjne!weiej ja sama nie wiem co robic i myslec!3 stycznia w dniu spodziewanej miesiaczki zrovbilam test ale taki najtanszy i wyszlo brak ciazy!nie wiemk czy zrobic jeszcze jeden ?dziewczyny doradzcie mi co o tym sadzicie!moze za wczesnie zrobilam ten test?lekarza dopiero mam na 27 stycznia ale ja do tego czasu zwarijuje!wiec prosze piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA1122
Cześć, mam pytanie: mam 22 lata i ostatnio moja miesiaczka jest bardzo "dziwna" minowicie w pierwszym dniu okresu byla ona bardzo słaba na drugi dzień byla juz taka bardziej obfita tylko momentami natomiast pozniej na 2 dni zanikła i i zamiast miesiaczki mam dziwne plamienia ( brązowe) czyli moja miesiaczka trwala mozna powiedziec dwa dni a zawsze trwa 7 dni i zastanawiam sie czy to moze byc ciąza.....czy takie sytuacja moga wystepowac podczas ciąży?? test sobie kupie i na pewno zrobie ale najpierw chciala bym sie dowiedziec co o tym myslicie mozę któraś z was miała takie objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkozestresowanaona
Mam podobny problem ... powinnam dostać okres już jakieś 5 dni temu ... zazwyczaj nie jest on regularny więc czasem zdarza się , że się spóźni ale teraz mam lekkie krwawienie , nie jest to plamienie , to leciutkie krwawienie , mam 19 lat i boję się trochę ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciazy to raczej nie estescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zazwyczaj mam obfity okres ... 15.03 powinnam dostac ale dostalam 25.03 wszystko ok myslalam ze takie spóźnienie jest spowodowane stresem. Ale wczoraj pojawilo sie plamienie tak jakby to byl okres i ustalo. Po poludniu dzisiaj wieksze plamienie ale brązowe. I momentami ustaje. Kochałam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ale nie doszlo do wytrysku. Nie wiem co mam o tym myslec. Dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to plamienie owulacyjne, wynikające z przesunięcia owulki? wyznaczasz sobie dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, niestety nigdy tego nie robiłam, ale coś czuję że pora zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, bo warto. Jeśli będziesz mieć z tym kłopot to kup sobie tester na slinę. Z własnego doświadczenia mogę polecić Afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×