Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość menu

dieta 1000 cal

Polecane posty

Gość menu

Hej wszystkim odchudzajacym sie:) Czytam czesto i czesto sie odchudzam,korzystam z porad,i wlasciwie nie tyje ani nie chudne,jest to i tak sukces bo nie tyje a u mnie to jest moment,wlasciwie to mam zawsze problem co i jak zjesc,dlatego pomyslalam sobie ze fajnie byloby zrobic menu dzienne 1000 1500 cal i ktora ma ochote to mogalby wpisac co zjadla przez caly dzien,(oczywiscie chodzi mi o te ktorym waga spada),mozna by sobie wtedy wejsc na obojetnie ktory wpis i zaplanowac dawke zywieniowa na caly dzien,mnie wlasnie zawsze trudno wybrac bo mimo ze nakupuje jakichs produktow malokalorycznych to potem wszystko zjadam i i tak przekroczy to 1000 cal,a wiem ze dieta 1000 jest najlepsza i najbardziej skuteczna..... nie wiem czy mnie dokladnie zrozumiecie ,ale moze macie ochote poukladac tutaj diete 1000 cal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 1000 kcal-dobry wybor. chudnie sie wolniej,ale za to jak sie widzi po jakims czasie efekty, to az chce sie zyc:) Zycze powodzenia i pozniej podele Ci fajne zestawy tej dietki-jesli chcesz:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menu
do kostki z gory dzieki..:) pomaranczko ty nie masz byc ciekawa,raczej moze przedstwisz swoje menu:) mysle ze podsumowanie wieczorne moze byc dobre,wtedy bedzie wiadomo co jak ile i ile za duzo pozeramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak obiecałam.. :) PRZYKŁADOWE ZESTAWY POSIŁKÓW ŚNIADANIA DO 80 -1 kromka razowego chleba, ser biały chudy 30 g z rzeżuchą, 1 ogórek kiszony(150 g0, 1 szkl. herbaty z mlekiem bez cukru w tym mleko 3/5 szkl -1 kromka chleba graham, sałatka z 1 jajka gotowanego na twardo z 12 rzodkiewkami ze szczypiorkiem 2 łyżkami jogurtu naturalnego, 1 szkl. kawy z mlekiem bez cukru w ty mleko 1 szklanki -1 kromka chleba pszenno-żytniego, dorsz wędzony bez skóry 30g, surówka z kiszonej kapusty 50g, marchwi 50g z zielonym koperkiem, jogurt naturalny 1 opakowanie 150 ml -1 kromka chleba razowego, szynka wołowa gotowana 30g(1 grubszy plaster), surówka z 2 liści sałaty zielonej, 4 rzodkiewek, 50g kiełków zbóż z 1 łyżeczką serka homogenizowanego. chudego, 1 szkl herbaty z mlekiem w tym mleko 2/5 szkl -1 kromka chleba graham, serek ziarnisty 50g ze szczypiorkiem, surówka z cykorii 50g i 1 szt. pomidora, 1 szkl herbaty -1 kromka chleba razowego, sałatka z pora 50 g 4 rzodkiewek 50g 1 łyzki15g sera typu feta, mleko3/5 szkl -3 łyżki musli z owocami suszonymi50g suszonymi 3/5 szkl mleka -1 kromka chleba razowego, 2 plasterki szynki z indyka30g, surówka z ogorka świeżego 150g i cebulki zielonej, 1 szkl herbaty z 3/5mleka -1 mała bułka grahamka 50g,omlet omlet 1 jajka na parze ze szpinakiem 150g ugotowanym z dodatkiem 1/5 szkl mleka i przyprawionym czosnkiem,1 szkl herbaty owocowej -1 kromka chleba razowego, sałatka z 30g kurczaka ugotowanego, 50g włoszczyzny i 5o g pieczarek z zielonym koperkiem, 150 ml maślanki DRUGIE ŚNIADANIA godz. 10:30-110 -2 kromki pieczywa chrupkiego 1 plaska łyżeczką margaryny niskokalorycznej 1 pomidor, 100ml kefiru (2/5 szkl) -4 płaskie łyżki ryżu gotowanego (1,5 łyżki surowego) polanego 2/5 szkl jogurtu naturalnego z 50g truskawek (5 szt.) -1/2 szt. bulki(25g),ser biały chudy z rzodkiewką 100g i ze szczypiorkiem, herbata -2 kromki pieczywa chrupkiego 1 płaska łyżeczką margaryny niskokalorycznej z papryka zieloną, jogurt naturalny 2/5 szkl -5 łyżek płatków kukurydzianych 1 szt. Tartego jabłka i 1 szkl mleka -3 prostokątne krakersy z 1 łyżeczką margaryny niskokaloryczną, z rzodkiewkami 100g, ze szczypiorkiem, maślanka 2/5 szkl -1 kromka chleba pumpernikiel margaryną, serek ziarnisty 50g z ogórkiem świeżym 50 g, herbata owocowa -2 łyżki płatków owsianych ugotowanych na wodzie, po ugotowaniu dodane 2/5 szkl mleka 1 owoc kiwi -2 sucharki(20g) surówka z kapusty pekińskiej 80g i czerwonej cebuli 20g z pietruszką zieloną i 1 łyżką serka homogenizowanego, herbata rumiankowa -2 kromki chleba chrupkiego 1 łyżeczką margaryny, kefir 2/5 szkl zmiksowany z 1 pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBIADY GODZ. 13;30-150 -filet z kurczaka 100g duszony z porami 100g i 1 łyżeczką oleju, ziemniak gotowany surówka z 1 pomidora 100g i małej cebuli 50 g ze szczypiorkiem, 10 truskawek -wołowina bez kości 100g duszona z papryka czerwoną 100g mała cebulą i 1 łyżeczką oleju, 1 średni ziemniak gotowany, pokrojony w plasterki i posypany zielona pietruszką, surowka z marchwi i chrzanu(100g)kompot z 1 małego jabłka bez cukru -ryz ugotowany(4 płaskie łyżki)zapiekany z cielęciną bez kości 100g i szparagami 100g-po upieczeniu posypane zielonym koperkiem, surówka ze 100g czerwonej kapusty i 1 łyżeczką oleju 1 szklanka wody mineralnej -filet z indyka 100g duszony z pieczarkami 100g i mała cebulka 50g z 1 łyżeczką oleju 1 średni 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Produkty light: Wędlina Light SOKOŁÓW • Parówki 100g – 100 kcal 1 parówka – ok. 30 kcal • Polędwica wieprzowa 100g – 98 kcal cena: ponad 4zł • Szynka wieprzowa 100g – 104 kcal Maca 1 kromka – 20 kcal Grahamka z posypką w postaci żółtego sera – 130 kcal Chlebek razowy OSKROBA ze śliwką 1 kromka – ok. 117 kcal na przemianę materii Schulstad pumpernikiel ze śliwką kromka – 43 kcal Płatki śniadaniowe ryżowe LEADER PRICE (1,99zł) lub BIFOOD 100g – 86 kcal Jaja przepiórcze 1 szt (5g) – 7 kcal Sałatka Naddunajska URBANEK 100g – 45 kcal Kinder Sandwich 116 kcal Chupa chups light 27 kcal Chupa chups zwykły 35 kcal Batonik musli CERBONA 80,2 kcal 85 gr Bezcukrowe landrynki Wawla 1 cukierek – 5 kcal Herbatniki Ro-Star 1 szt – 10,5 kcal Ananas z puszki 1 plasterek - 35 kcal Fit Wiśnie i winogrona plus błonnik w kartonie 100ml – 20 kcal Serek homogenizowany Mlekowita 0% 150g – 68 kcal (1,09zł) Mus owocowy Bakuś kubeczek - 59 kcal Kefir 0% PIĄTNICA 100g – 25 kcal Jogurty LEADER PRICE owocowe 0% 100g – 46 kcal Maślanka jagodowa LEADER PRICE 100g – 36 kcal Jogurt jogo max 0% 100g – 32 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum na stronce www.dieta.pl wysz znalazlam fajne przepisy na niskokaloryczne potrawy-moze Wam sie przydadza:) Oto one: jajko lub 2 warzywka... papryczka,pieczarki,cebulka... ziółka i pieprz plasterek szynki z indyka odrobinka mleka ketchup na patelni rozgrać trochę wody i podusić w niej warzywka i szynkę,potem tą wodę odparować.mleko rozmieszac z jajkami i pociapaną szynką i wylać na patelnię,przykryć ją i czekać aż się zetnie.Polać ketchupem i smacznego. ______________________________________________________________ \"Gotujemy wodę (około litra) , dodajemy do niej 2 wyciśnięte ząbki czosnku i 2 kostki rosołowe, pieprz. Czekamy aż czosnek się rozgotuje i dodajemy drobno pokrojenego brokuła (główka- 500gram). Wszystko się gotuje do miękkości, a gdy już jest gotowe włączam blender i wrrrr.... przecieramy. W wersji light od razu podajemy. W wersji dla jedzących \"normalnie\" dodajemy łyżkę bitej śmietany i łyżkę płatków migdałowych\" ___________________________________________________________ *Budyń: bierzesz pół szklanki mleka jak najmniej % i mieszasz z ile chcesz wody. Odlewasz trochę mixtury ( ;P) i mieszasz z mąką zwykłą/pełnoziarnistą/ziemniaczaną (ok. 2 łyżki na calą szklankę mixtury) a resztę zagotowujesz. Gdy zacznie wrzeć to dodajesz mleko z mąką i mieszasz. Dodać kakao lub owoce i słodzik Ok. 100kcal. . ___________________________________________________________ *Owsianka: jeżeli płatki owsiane błyskawiczne to bez mleka jak tak to pół szklanki. Mleko mieszasz z wodą lub zagotowujesz samą wodę (ok. 1 szklanka do 2-ch) do tego 3-4 łyżki płatków i gotować pare minut. Ok. 120-150kcal. ___________________________________________________________ \"jogurt ligt np jogobella , do tego zelatyne najpier rozpuszczona w wodzie wymieszac mikserem zeby nie bylo grudek i wsio !!! deserek gotowy dac do lodowki ,mozna dodac do srodka jak ktos chce owoce tez dobre!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na koniec.. dietka 1000 kcal, na 7 dni:) Dzień 1 I śniadanie (275 kcal): Omlet z trzech białek z dżemem niskosłodzonym wiśniowym (25 g), szklanka mleka 0,5%, l mała gruszka. II śniadanie (110 kcal): Kanapka z kromki chleba grahama, z łyżeczką margaryny, plasterkiem polędwicy z kurczaka (30 g), 50 g ogórka zielonego, herbata z cytryną bez cukru. Obiad (398 kcal): 250 ml zupy kremu z groszku zielonego dorsz z jabłkiem, 2 małe ziemniaki, sałatka z pomidorów (150 g) i cebuli (50 g), herbata zielona bez cukru. Dorsz z jabłkiem - przepis: Składniki: 200 g dorsza, 100 g jabłka, 5 ml oleju. Wykonanie: dorsza skropić sokiem z cytryny i zostawić na pół godziny. Obrane jabłko pokroić na ćwiartki. Naczynie ogniotrwałe posmarować olejem i włożyć dorsza z jabłkami. Dusić około 20 minut. Podwieczorek (112 kcal): l duże pieczone jabłko z łyżeczką cukru. Kolacja (212 kcal): 300 ml zupy „nic\"\". Zupa „nic\"\" - przepis: Składniki: 250 ml mleka 0,5%, pół jajka (25 g), 20 g cukru. Wykonanie: mleko zagotować. Ubić pianę z białka i kłaść łyżką kulki na gotujące się mleko. Pianki wyjmować na talerz. Żółtko utrzeć z cukrem, połączyć z mlekiem, zalać pianki z białka. \" Dzień 2 I śniadanie Kawa zbożowa (5 g) z mlekiem (200 g) bez cukru, pieczywo (40 g) z masłem roślinnym (3 g) i chudą wędliną (20 g), warzywa sezonowe (50 g). II śniadanie Pieczywo (20 g) z masłem roślinnym (2 g), owoce sezonowe (100 g), herbata bez cukru. Obiad Krupnik (włoszczyzna 50 g, kasza jęczmienna 20 g), ryba w jarzynach (dorsz 100 g, warzywa 100 g, olej sojowy 10 g), ziemniaki (100 g), owoce sezonowe (100 g). Podwieczorek Kompot (owoce 50 g, cukier 5 g), herbatniki (10 g). Kolacja Pierogi leniwe (twaróg chudy 50 g, białko z 1 jaja, mąka pszenna 15 g, olej sojowy 5 g, cukier 5 g), herbata bez cukru, warzywa sezonowe (50 g). Dzień 3 I śniadanie mleko (1 szklanka - 100 kcal) płatki kukurydziane (2 łyżki - 80 kcal) truskawki (10 sztuk - 30 kcal). II śniadanie chleb (1 kromka - 100 kcal) polędwica wędzona (30 g - 60 kcal) sałata (2 liście - 5 kcal). Obiad zupa ogórkowa bez śmietany (200 g - 80 kcal) ryba gotowana (50 g - 40 kcal) ziemniaki (2 małe - 60 kcal) jarzyny (100 g - 40 kcal). Podwieczorek grejpfrut (1 sztuka -100kcal) Kolacja pikling (50 g - 70 kcal) surówka z marchwi, selera i jabłka (100 g 70 kcal) chleb Graham (1 kromka - 100 kcal). \" Dzień 4 I śniadanie Kromka chleba, dwa plastry szynki na liściu sałaty, mleko. Inny zestaw to pieczywo z masłem, twaróg chudy, kawa z mlekiem bez cukru (250 kcal). II śniadanie Kromka ciemnego pieczywa, twaróg chudy z pietruszką, sok pomidorowy albo pieczywo z chudą wędliną, sok wielowarzywny (100 kcal). Obiad Bulion posypany natką pietruszki, pieczone udko kurczaka (bez skóry), gotowane warzywa, liść sałaty. Inny zestaw to zupa koperkowa z lanym ciastem, pulpet cielęcy, ziemniaki i marchew z wody (350 kcal). Podwieczorek Filiżanka herbaty, kawałek ciasta drożdżowego albo surówka z sezonowych warzyw mieszanych, kromka pieczywa (100 kcal). Kolacja Omlet z zielonym groszkiem, filiżanka herbaty lub ryż z owocami, mleko (200 kcal). Dzien 5 I śniadanie (281 kcal): Dwie kanapki z chleba żytniego pełnoziarnistego z dwiema łyżeczkami margaryny, plasterkiem szynki z indyka (30 g) i sera żółtego o obniżonej zawartości tłuszczu (30 g), liściem sałaty, papryką czerwoną (50 g), herbata z cytryną bez cukru. II śniadanie (114 kcal): Jogurt jagodowy (l pojemnik, 150 ml) z łyżką otrąb pszennych. Obiad (381 kcal): 250 ml zupy selerowej, zrazy bite z pieczarkami, 30 g suchej kaszy perłowej, 150 g buraków gotowanych, herbata owocowa bez cukru. Zrazy bite z pieczarkami - przepis: Składniki: 100 g wołowiny bez kości, l0 g cebuli, 50 g pieczarek, 3 g mąki pszennej. Wykonanie: z rozbitego mięsa uformować owalne bitki i obrumienić bez tłuszczu, pieczarki pokroić w plasterki, cebulę drobno posiekać i razem z pieczarkami dodać do zrumienionego mięsa, dusić do miękkości. Z mąki i wody sporządzić zawiesinę i dodać do sosu mięsnego. Podwieczorek (118 kcal): 200 ml kisielu wiśniowego z jednym sucharkiem. Kolacja (241 kcal): Zapiekanka z ryżu (50 g suchego) i jabłka (150 g), kawa bez cukru. \" Dzień 6 I śniadanie (277 kcal): 3 łyżki musli z owocami suszonymi, ze szklanką mleka 0,5% (250 ml), l średnia pomarańcza, ewentualnie wkrojona do musli. II śniadanie (112 kcal): Kanapka z kromki chleba chrupkiego, łyżeczki margaryny, plasterka kiełbasy szynkowej (30 g), herbata owocowa bez cukru. Obiad (385 kcal): 250 ml barszczu czerwonego czystego, 150 g piersi kurczaka bez skóry, gotowanej w jarzynach, 3 małe ziemniaki, 200 g szparagów gotowanych, herbata zielona bez cukru. Podwieczorek (115 kcal): 200 g galaretki porzeczkowej, woda mineralna niegazowana. Kolacja (220 kcal): Zapiekanka z makaronu bez jaj (50 g suchego) i warzyw (cukinia 50 g, pomidor 100 g, cebula 20 g, bakłażan 50 g), herbata z cytryną bez cukru \" Dzień 7 l śniadanie (274 kcal) pasta z sera białego chudego (70 g) i koperku (20 g), dwie kromki chleba żytniego razowego z soją i słonecznikiem, z łyżeczką margaryny, l pomidor (około 100 g), kawa z mlekiem 0,5% (l 00 ml). II śniadanie (114 kcal) 1 maty banan, woda niegazowana. obiad (393 kcal) 200 ml zupy cytrynowej, 150 g pulpetów z cielęciny, 30 g suchej kaszy gryczanej, 150 g marchwi gotowanej, herbata bez cukru. Zupa cytrynowa składniki: 50 g włoszczyzny bez kapusty, 20 g cytryny, 5 g mąki pszennej, 50 ml mleka 0,5%, 10 g natki wykonanie: z oczyszczonej i rozdrobnionej włoszczyzny ugotować wywar, sporządzić zawiesinę z mąki i mleka, rozprowadzić gorącym wywarem, dodać do wrzącej zupy. Z cytryny i wycisnąć sok i dodać do zupy. Przed podaniem posypać natką. Podwieczorek (108 kcal) 100 g budyniu waniliowego z ćwiartką jabłka. : kolacja (234 kcal) 150 g mintaja w galarecie, kromka chleba pytlowego z łyżeczką margaryny, herbata bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 6 I śniadanie (277 kcal): 3 łyżki musli z owocami suszonymi, ze szklanką mleka 0,5% (250 ml), l średnia pomarańcza, ewentualnie wkrojona do musli. II śniadanie (112 kcal): Kanapka z kromki chleba chrupkiego, łyżeczki margaryny, plasterka kiełbasy szynkowej (30 g), herbata owocowa bez cukru. Obiad (385 kcal): 250 ml barszczu czerwonego czystego, 150 g piersi kurczaka bez skóry, gotowanej w jarzynach, 3 małe ziemniaki, 200 g szparagów gotowanych, herbata zielona bez cukru. Podwieczorek (115 kcal): 200 g galaretki porzeczkowej, woda mineralna niegazowana. Kolacja (220 kcal): Zapiekanka z makaronu bez jaj (50 g suchego) i warzyw (cukinia 50 g, pomidor 100 g, cebula 20 g, bakłażan 50 g), herbata z cytryną bez cukru \" Dzień 7 l śniadanie (274 kcal) pasta z sera białego chudego (70 g) i koperku (20 g), dwie kromki chleba żytniego razowego z soją i słonecznikiem, z łyżeczką margaryny, l pomidor (około 100 g), kawa z mlekiem 0,5% (l 00 ml). II śniadanie (114 kcal) 1 maty banan, woda niegazowana. obiad (393 kcal) 200 ml zupy cytrynowej, 150 g pulpetów z cielęciny, 30 g suchej kaszy gryczanej, 150 g marchwi gotowanej, herbata bez cukru. Zupa cytrynowa składniki: 50 g włoszczyzny bez kapusty, 20 g cytryny, 5 g mąki pszennej, 50 ml mleka 0,5%, 10 g natki wykonanie: z oczyszczonej i rozdrobnionej włoszczyzny ugotować wywar, sporządzić zawiesinę z mąki i mleka, rozprowadzić gorącym wywarem, dodać do wrzącej zupy. Z cytryny i wycisnąć sok i dodać do zupy. Przed podaniem posypać natką. Podwieczorek (108 kcal) 100 g budyniu waniliowego z ćwiartką jabłka. : kolacja (234 kcal) 150 g mintaja w galarecie, kromka chleba pytlowego z łyżeczką margaryny, herbata bez cukru. __________________________________________________ POWODZENIA I MAM NADZIEJE,ZE POMOGLAM CHOC TROCHE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menu
dzieki wielkie:)..postaram sie pomalu dostosowac do takiego jedzenia i chyba zaczne sobie zapisywac co zjadlam na tym forum... sroda 4 kromki wasa z dwoma plastrami szynki mandarynka,4 liscie salaty,kubek kefiru kawalek mieska z salata pomidor,kawa capuccino,jeden maly piernik,5 paluszkow czwartek salatka z ryby,zupa z makaronem salatka z ogorka i pomidora i pol kielbaski z grilla wiecej nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menu
piatek kawa,mandarynka,jogurt,kromka chrupkiego z salami dwa jajka z salatka 2 mandarynki,chleb chrupki batonik,pol ogorka,2 mandarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaa
Siemka kochane! Jeśli pozwolicie to się bardzo chętnie przyłącze;) Ja stosuję dietkę 600-700 kcal hihi;) Czuję się na niej spoko , taka lekka i wogóle wszystko jest git;). Mam 15 latek 152 cm 9 niestety tylko tyle) i 51 kg ehh. Moja wymarzona waga to 45 kg będę tu często zaglądac;). Paa Może będziemy się razem wspierać Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaa
Ojjj co tu tak pusto? Ja przyszłam a Wy pouciekałyście ehhh mam nadzieje, że sama na placu boju nie zostałam? hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menu
hej Edytka ja wlasciwie tylko zapisuje co zjadam,a jak to u ciebie??? co ty jesz w tych swoich caloriach???:) sobota dwie kromki chrupkiego z plastrami kielbaski,mandarynka salatka z dwoma plastrami cienkiego schabu duza marchew potarta z dwoma jablkami cienki plaster schabu z ogorkiem konserwowym kurcze nie umiem sie bez miesa obejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaa
Siemka! Ja przez ten wekend diety nie miałam, bo komp mi się zepsuł i byłam taka zła, to znaczy nadal jest zjebany hiii nawet się sam nie naprawił, ale jakoś to będzie;) MOże sąsiad pomoże. Z tego względu, że nie było odchudzanka to piłam sobie herbnatki przeczyszczające senes, żeby nie zgrubnąć. Od pon jestem z Wami mocno. Menu dzięki za myśl o zapisywaniu czego zjadłam. Napewno pomoże;) Pozdrawiam, mam nadzieje, że Wam o wiele lepiej poszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menu
niedziela 3 kromki Wasa z wedlina jogurt 4 5 frytek,dwa ogorki konserwowe,kawalek mieska dwie kromki wasa z dwoma plastrami szynki maly wafelek z rana 60 kg,chyba mi troszke waga znika bo zazwyczaj bylo 63,5 zobaczy sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana
Witam! Czytając co tu piszecie to mam nową diete dla tych co chcą mieć szybki efekt 3kg. w 5dni,trzeba jeśc co 2 godziny,np: godz.8.00-kawa lub herbata godz.10.00-serek topiony(jeden trójkącik) godz.12.00-1 jajko godz.14.00-jabłko lub grejfrut godz.16.00-10dek.białego sera godz.18.00-nóżka z kurczaka(gotowana) godz.20.00-sok pomidorowy lub barszcz czerwony. I CO WY NA TO? TO DZIAłA! NAPRAWDE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ping pong
hej nieznan powiedz mi bo slyszlam gdzies o tej diece skuteczn jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznanaej
nieznana,naprawde dziala,ile da sie zgubic? a mozna powtarzac cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana
można powtarzać cylk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana
można zgubić 3kg.przez 5dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana
ona jest cholernie skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaardzo skuteczna
Od 3 tygodni jestem na diecie 1000 kalorii, do tego minimum 3x w tygodniu cwicze aerobik, step lub body combat. I NIC!!! Pierwszy raz w zyciu mi dieta nie pomogla. aha - przed cwiczeniami jeszcze biore Fat burnera w kapsulkach. Zero rezultatow. A w zeszlym roku na diecie Montignaca schudlam 5kg w miesiac. Stosowalam sie z grubsza tylko. Niestety, w tym roku ani Monti ani 1000 kalorii (ani kombinacja jednego i drugiego) nie daja zadnych rezultatow. Przeczytalam, ze ujemny bilans energetyczny + cwiczenia musza dac efekty - widocznie nie w moim przypadku :( Jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma inna budowe ciała i organizmu,powinnać prubować wszystkiego może ta djeta którą napisałam?.Mi pomogła,przyznam ci sie że ja też miałam taki problem i nic z tego nie wychodziło,ale ostatnio moja koleżanka dała mi taką diete i odchudzałyśmy sie razem,miałyśmy w sobie oparcie i dążyłyśmy do celu i poskutkowało.Spróbuj nic ci to nie szkodzi może trochę czasu bedziesz musiała poświęcić ale co sie nierobi dla siebie i dla swojego wnętrza i wygladu.najlepiej zaczni od poniedziałku poczujesz różnicę.Może bedziemy odchudzać sie razem.napisz mi e-maila jak coś sie zmieni:gabrysia151@wp.pl.NIEZNAJOMA!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaardzo skuteczna
Dziekuje bardzo za wsparcie. Ale ja jestem za granica i nie mam tu sera bialego ani barszczu. A chleb, czy serek topiony to sama chemia... Wkurza mnie to, ze tak sie staram i bez rezultatow, chociaz moze jest szansa, ze to miesnie mi sie buduja i waza 'zamiast' spalonego sadelka. Chociaz nie ma roznicy np w obwodzie uda czy lydki. Moze jeszcze sprobuje samego Montignaca bez liczenia kalorii - po prostu obawiam sie, ze przy diecie 1000 kalorii moj organizm sie przestawia na tryb ekono. I co - cale zycie mam niedojadac? Przy takiej sytuacji efekt jo-jo murowany... Wczoraj wyjatkowo zjadlam kolacje - duzy talerz posilku tluszczowego w/g zasad Montiego (bomba kaloryczna). I dzis waga pokazala mniej. To mi dalo do myslenia. Cos mi sie wydaje , ze faktycznie ograniczanie kalorii mi szkodzi. Taka dieta jest dobra dla licealistki - kiedys nie mialam zadnych problemow z chudnieciem. Teraz mam prawie 30 lat i metabolizm zdecydowanie wolniejszy, bardziej stabilny :( Widzicie - co organizm to inaczej, A bylam pewna na 100% ze dieta 1000kcal jest skuteczna. A u mnie nawet polaczona z Montim nie dala rezultatow. Tyle,ze to bylo 1000kcal ale Monti tak polowicznie - bo nie jadalam tluszczowych posilkow, a raz dziennie trzeba... Bede dalej cwiczyc i jesc w/g Montignaca, na kalorie juz nie bede uwazac. Jak sie uda to dam Wam za jakis czas znac :) A z tymi kaloriami - nawet glodowke rozwazalam, ale odpuscilam, bo przeciez ciezko cwicze. W tym tygodniu jutro ide 4 raz. A zajecia takie,ze wszyscy zlani potem... Kobietki, ktore maja z 15-20kg do zrzucenia - polecam Montiego, bo sie wykonczycie na 1000kcal zanim schudniecie. Jak z 5 kilogramikow, to 1000 kcal wydaje sie skuteczna. Dla mlodych, zdrowych kobitek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc widocznie twój organiz potrzebuje innych substancji na spalenie kalori. Może to być spowodowane niedoborem witamin i np:magnezu,żelaza itd.... Jeżeli tamta dieta jest skuteczna to oki.stosuj i bądz piękna,życze ci powodzenia.pa. Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirus trojan
a moge prosic o menu tygodniowe diety 1000kcal ale bez....pieczywa? nie lubię..dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×