Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mocno zaniepokojona

dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość mocno zaniepokojona

Staram się z mężem już 6 miesięcy, martwię się i denerwuję. Mam 29 lat i wiem, że to już najwyższy czas urodzić dziecko. Czy ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja koleżanka
stara się już 3 lata, czasami tak juz niestety jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mogę zajść w ciążę, jest wiele dziewczyn z tym problemem, zapraszamy na topiki Chcę mieć dziecko i Czy są wśród Was kobietki które chcą zostac mamami; Są to pewnego rodzaju grupy wsparcia, łatwiej nam wywnętrzyć się i wyżalić. No i jest więcej pocieszycielek :) Poza tym zawsze mońża dowiedziec się bardzo cennych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno zaniepokojona
dziękuję Zabajona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutka ja tez nie mogłam zajśc długo(w każdym razie z mojego punktu widzenia w ciąże) ale po kilku mieisącach sieudało. O niepłodności możńa mówić po 2 latach ciągłego starania się o dzidzie. Ja nie zaszłam tak szybko jak to gin określił-za bardzo chciałam,stresem czy sięuda czy nie. Może u ciebie też tak samo jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz problem z wyznaczaniem dni płodnych? Proponuję rewelacyjny test owulacyjny, który będzie bardzo przydatny. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Mam nadzieję, że wkrótce zostaniesz mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra skończyła 30 lat i już od jakiś 5 się starają i nic nic nic... Bardzo mi jej szkoda mamy starsza siostrę ma czworke dzieci a ja jestem w drugiej ciąży a ona biedna nie ma wcale i gdzie tu sprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat i od 2,5 roku staramy się o drugie dziecko....jestem juz załamana i zła na cały świat ze inni mogą a my nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×