Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaya2

BOTOX-OPINIE

Polecane posty

generalnie odradzałabym botoks - w końcu jest to zabieg inwazyjny!!! osobiście wypróbowałam kilka produktów FreezeFrame które stanowią alternatywę dla botoksu i naprawdę działają!!!FreezeFrame to linia innowacyjnych produktów, zawierających tlenowe inhibitory, które natychmiast wypełniają i niwelują linie niedoskonałości oraz zmarszczki. Efekt działania jest widoczny zaraz po zastosowaniu, a trwałe rezultaty obserwuje się w okresie jednego miesiąca. sprawdżcie same:www.freezeframe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jest za zabiegiem botoxu, ale tylko u sprawdzonego specjalisty! Ja byłam na 3 zabiegach i za każdym razem u dr Kulczyckiej w gabinecie medycyny estetycznej we Wrocławiu. Pełen profesjonalizm a efekty są niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna13
Botox stosuję się w celu wypełnienia zmarszczek lub w celach medycznych. Wstrzykiwanie Botoxu dla celów medycznych zawsze musi być skonsultowane z lekarzem, i w przypadku każdego pacjenta wygląda to nieco inaczej. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, polecam Ci klinikę urody Q-clinique, która oferuje profesjonalne zabiegi medycyny kosmetycznej pod okiem lekarzy specjalistów. Zabiegi wykonuje wykwalifikowany personel, a wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta79
Milena12343 - mozesz cos wiecej powiedzieć o tym salonie dr Kulczyckiej? Nic sie nie dzialo po zabiegu? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz, bo tez jestem z okolic Wrocławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta - dwa razy wygładzalam botoxem kurze łapki i raz skore dekoltu. Bezposrednio po zabiegu byla lekka opuchlizna, ale bylo to na tyle niewidoczne ze moglam wrocic tego samego dnia do pracy. Sam zabieg nic nie bolal, wiec nie ma czego sie obawiac :) z efektow jestem bardzo zadowolona i z atmosfery w gabinecie rowniez, dlatego serdecznie polecam Ci dr Kulczycka :) opis zabiegow i cennik znajdziesz na stronie gabinetu - http://www.kulczycka.pl Pozdrawiam, Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczniemłoda
Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj zrobiłam sobie botox z moją przyjaciółka Anetka w klinice estinity (przy metrze Służew). Jestem zachwycona tym jak mnie potraktowano a zwłaszcza ceną zabiegu! Obiecałam dzisiaj w klinice, ze pochwale sie na forach :)) Wcześniej robiłam w innej klinice, też byłam zadowolona. Ale w Estinity jest o wiele ładniej i taniej! Polecam www.estinity.pl Marta Kłaczkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczniemłoda
Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj zrobiłam sobie botox z moją przyjaciółka Anetka w klinice estinity (przy metrze Służew). Jestem zachwycona tym jak mnie potraktowano a zwłaszcza ceną zabiegu! Obiecałam dzisiaj w klinice, ze pochwale sie na forach :)) Wcześniej robiłam w innej klinice, też byłam zadowolona. Ale w Estinity jest o wiele ładniej i taniej! Polecam www.estinity.pl Marta Kłaczkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaCotta
Mniej inwazyjny i chyba bardzej skuteczny jest termolifting - BIORAD. Cenowo wychodzi na to samo... Poczytajcie, popytajcie. Jak polecam Klinike BBC w Warszawie www.klinikabbc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoks tanio Madziaa
Ja zrobiłam dzisiaj tanio botox w Warszawa ie w klinice ESTINITY. za okolice tylko 450 zł. Serdecznie polecam Edyte Adamczyk-Kutere :)) Moja kolezanka była na wypełniaczach i rowniez ma pozytywna opinie o Estinity www.estinity.pl :)) Sprawdźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiii81
cześć dziewczyny :)) Ja też korzystałam z ESTINITY bo zacheciły mnie wasze opinie. Zrobiłam sobie botoks i kwas hialuronowy wczoraj! Juz widze niezwykle naturalny efekt :) Nawet mój facet, ktory nie zauwazal jak scielam wlosy czy dokleilam rzesy zapytal : Ola, co ty tak ładnie jakos wygladasz. Wyspalas sie, czy to makijaz? hahah, nie mial pojęcia ze korzystalam z medycyny estetycznej w estinity. Naprawde polecam Wam te klinike ( mokotow przy stasji metra Służew ) Baaaardzo atrakcyjne ceny. Zapisujcie się do dr. Edyty Adamczyk-Kutery!! Ona robiła wszystkie gwiazdy w estinity :) jestem taka zadowolona. Bałam się bardzo, ze bede wygladac jak górniak czy węgrowska - a efekt jest naturalny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już tak bardzo chcecie się zareklamować, drogie panie dr czy jak tam was nazwać ,to weście się chociaż i puknijcie w głowy i zacznijcie pisać prawdę.Jak wygląda się dzień po zabiegu botoxu czy wypełniacza?Ano tak że efekt po ostrzyknięciu botoxem pojawia się nawet po 10dniach od zabiegu więc po co te bzdury.To samo z wypełniaczami.Za nim się ułoży też jakiś czas mija i wcale się tak od razu mega rewelacyjnie nie wygląda.Klientek nie powinno się oszukiwać.To nieprofesjonalne.Osobiście obawiałabym się iść na zabieg do kogoś kto na portalach ściemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoeuro spoko
Ja też u tej Pani Edyty Adamczyk-Kutery robiłam kwas hialuronowy w klinice estinity. Bardzo polecam, naturalny efekt. Serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej mogłabym powiedzieć na temat kwasu hialuronowego, ale botoks (Azzalure) miała moja przyjaciółka, więc przytoczę jej opinie na ten temat. Botoks nie paraliżuje mięśni twarzy - to jest MIT! Użyty w odpowiedniej dawce ma za zadanie zrelaksowanie twarzy - mięśnie pracują, ale nieco mniej, dzięki czemu zmarszczki się nie pogłębiają. Zabieg jest bezpieczny i skuteczny. Ważny jest wybór odpowiedniego Gabinetu, w którym chce się skorzystać z zabiegu. Przyjaciółka korzystała z Gabinetu NewU, ponieważ pracuje w nim znany w Krakowie lekarz. To, żeby mieć stałego lekarza od takich spraw jest także bardzo istotne! Najgorzej jest pomieszać różne substancje w Gabinetach i nie wiedzieć później kto jest winny złemu efektowi - przeważnie winna jest sama pacjentka, bo przekombinowała... Odsyłam Was do stronki NewU Kraków, gdzie możecie przeczytać więcej o botoksie: http://newu.pl/zabiegi/botox/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunaa
Hejka! Byłam w Estinity na botoxie i kwasie hialuronowym! WSPANIAŁE ceny i efekty! Buziaczki dla dr. Edyty i Pana Piotra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisko40
Mam masakryczny problem. Mam wrażenie,że przesunął mi się botoks z lwiej tak w stronę nasady nosa. Wyglądam jak avatar- szeroka nasada, mniejsze oczy,taka dziwna jestem.. Potwór. Wylałam już morze łez. Pierwszego dnia myślałam,że to opuchlizna, bo zrobił mi się potworny naciek między brwiami. Jednak teraz pryszcz się goi a ta rzekoma opuchlizna jest już od dwóch dni. Nie wiem,czy takie rzeczy są możliwe 1,5 m-ca po zabiegu. Tylko ja mam takie szczęście. Nie dość,że efektu nie było, zmarcha lwia została, to jeszcze teraz takie oszpecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkam82
Blisko40, a gdzie robiłaś? Ja robiłam w klinice Estinity w Warszawie. Naprawde Ci polecam Estinity (najtaniej w warszawie ), musisz chodzić do najlepszych klinik zeby nie mieć takich problemow! Ja w tej klinice zrobiłam botoks i kwas hialuronowy. Efekt naprawdę przepiękny, trzyma sie tyyyle juz czasu i wyglądam w 100 % naturalnie :) Szykuje juz się na więcej zabiegów :) Buziaki dla dr. Edyty Adamczyk-Kutery z Estinity :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infiniinty
A ten polecany przez was salon estinity jest tylko w warszawie? bo ja jestem z Wrocławia i szukam dobrego gabinetu. Wiele dobrego słyszałam o gabinecie Dr Kulczyckiej na Bolesławieckiej i byłam już u Pani doktor żeby zasięgnąć kilku rad. Bardzo ładny salon, wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Termin zabiegu mam w przyszłym tygodniu i juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławiankkka
jeśli pytasz o Wrocław - to ja mogę polecić Dermamed. Zajęli się mną od ręki - porozmawiali, doradzili, a efekty widać niemal od razu :) - jestem mega zadowolona :) jak widać - dobre salony nie koniecznie są tylko w stolycy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infiniinty
Ja też jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie dr Kulczyckiej. Efekt jest naprawdę widoczny a sam zabieg nie był bardzo bolesny :) Na pewno skuszę się jeszcze za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dotychczas byłam wielką przeciwniczką botoxu,aż do dziś znalazłam odpowiedniego lekarza dermatologa ,któremu zaufałam i nie żałuję efekt jest wyśmienity ,a zabieg wcale nie jest jakiś bolesny i trwa zaledwie kilka minut,a botox utrzymuje się do 6ciu miesięcy.polecam www.elmed.sopot.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje zycie
to silna trucizna jadu kiełbasianego,dla samobójców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto!
Zamiast zazdrościć innym zadbaj o siebie! Tego typu odpowiedzi udzielają osoby, które mają problem z własnym wyglądem tzn. są otyłe, nieatrakcyjne ogólnie mówiąc zaniedbane na tyle, że ta odrobina botoksu czy kwasu chialuronowego i tak by u nich nic nie wniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam botox robiony dwa razy, za pierwszym razem parę late temu w FBI w Krakowie, jak mieli otwarcie to robili za free, więc skorzystałam z okazji. A ostatnio w Warszawie, w Triclinium (Ken 47). Zrobiłam głównie ze względu na lwią zmarszczkę. Dla mnie to ogromny komfort, bo wcześniej wyglądałam tak, jakbym cały czas albo bardzo poważnie nad czymś myślała, albo była na kogoś, na coś zła. Aha, i wcale nie mam teraz idealnie gładkiego czoła, mogę je nawet zmarszczyć, tyle tylko, że nie mam tej bruzdy wywalonej non-stop (kiedyś kosmetyczka przy depilacji brwi prosiła mnie, żeby przestała tak ciągle marszczyć, bo jej krzywo wyjdzie, i nie byłam w stanie:) dr Marek Wasiluk, który mi teraz robił botox nie jest zwolennikiem robienia czoła na blachę. Zresztą widziałam kiedyś taką wyblachowaną kobietę - i czoło, i oczy, i chyba wszystko co się dało (notabene - lekarkę medycyny estetycznej!), która wyglądała idealnie, gdy się nie odzywała i nie uśmiechała. A jak się zaśmiała to miała strasznie niefajne królicze zmarszczki przy nosie. Wyglądało to koszmarnie - ten dysonans między tymi zmarszczkami a całą reszta idealnie gładką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florentina55
Ja wygladzalam botoxem poziome zmarszczki na czole i efekty w 100% przekonaly mnie do tego typu zabiegow. We Wrocławiu godna polecenia jest dr Kulczycka, która naprawdę dobrze radzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi pacjentami. Ceny za takie zabiegi nie są już kosmicznie wysokie, dlatego coraz więcej kobiet może sobie na nie pozwolić. Zainteresowanym podsyłam cennik: http://kulczycka.pl/pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara_botoxu
Hej, dziewczyny uważajcie na botox, zbyt mało się mówi o komplikacjach. Ja po botoksie mam gładkie czoło ale co z tego skoro czoło mi zjechało, brwi mam pół centymetra niżej niż normalnie a powieki górne obwisły mi i opadają na rzęsy. Lekarz powiedział, że nic się nie da teraz zrobić i trzeba czekać aż toksyna przestanie działać. Zabieg podobno był wykonany dobrze, to jest mało pocieszające. Miałam podana najmniejszą mozliwą dawkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia-TRw
czy ktoras z was robila sobie botoks w gabinecie Holymed na Radomskiej w Warszawie? Co nie co o tym gabinecie słyszałam ale prosiłabym o rozwiniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×