Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaya2

BOTOX-OPINIE

Polecane posty

Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marka Ericson Laboratoire oferuje skuteczna alternatywę dla botoxu - zabieg Botu VIP. Ta rewolucyjna koncepcja pozwala zahamować czynniki powodujące skurcze skóry w celu korekcji zmarszczek, bez konieczności wykonywania bolesnych ostrzykiwań. W ten sposób, bez bólu i ryzyka, można uzyskać efekt podobny do efektu wywołanego wstrzyknięciem toksyny botulinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zdecydowanie jestem sklonna do takich zabiegow, raz robilam sobie wlasnie botox na twarzy na zmarszczki, było to w tej klinice www.kurban.com.pl i naprawde nic strasznego, do tego bardzo fajny efekt. Tylko trzeba to robic co jakis czas dla utrzymania efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKLIMS
Jeśli botox to tylko DorMed w Bydgoszczy, robiłam w innych miejscach wcześniej, ale to nie było to. Botox musi być zrobiony w dobrym gabinecie, przez z osobę z ogromną wiedzą. Dobrze zrobiony odejmuje lat, odmładza, nawet trochę liftinguje. Polecam gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie opadły brwi i jedna powieka. Nigdy wiecej. Azzalure trzyma 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was robił botox tutaj www.addent.pl ? w Krakowie? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azzalure to najgorszy z dostępnych preparatów, moja doktor stosuje Bocouture i jest ok, nie ma takiego duzego ryzyka ze powieki opadna czy wystapia inne skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po wypełnieniu botoxem lwich zmarszczek , zabieg miałam robiony w bytomskiej kilinice Amaryllis, jestem bardzo zadowolona z efektów, moja twarz wygląda teraz młodziej a o taki efekt mi chodziło, polecam tą klinikę i lekarzy którzy tam pracują , rewelacja )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bocouture to też nowość, skąd wiesz, że je jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, jeżeli już jest założony wątek to powiedzcie prosze czy macie jakieś zdanie o gabinecie www.addent.pl ? mam umówioną wizytę i tak trochę się stresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zabieg w Lipsil w Szczecinie i do dziś jestem zadowolona. Jestem zwolenniczką botoxu. Uważam, że zabieg jest całkowicie bezpieczny. Dowodem jest to, że tylu specjalistów wykonuje właśnie ten zabieg :) Więc chyba jest on dobry, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, ze znajda sie przeciwnicy i zwolennicy. Ja akurat jestem 'za'. Uwazam, ze nie ma nic zlego w botoksie jesli jest wstrzykiwany przez dobrego lekarza i do tego stosowany z rozsadkiem. Sama mam wstrzykniety botoks miedzy w brwi i na kurze lapki (u dr checinskiego http://www.drchecinski.pl/ ) i efekt jest naturalny a do tego wygladam po propstu mlodziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy organizm reaguje inaczej :) to wiadome. wiec jak sama nie spróbujesz to sie nie dowiesz... ja tak mialam ze swoim botoxem, robiłam tu www.drmarosz.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Stenka Clinic. Moja siostra miała robiony tam botox 2 lata temu i była bardzo zadowolona z efektów. Jeśli nie wierzycie to odsyłam na ich stronę - http://stenkaclinic.pl/medycyna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Estinity, dr Agnieszke Nalewczyńską- robi botox i kwas hialuronowy perfekcyjnie. Jedyne co mnie zdziwilo to to ze w wielu miejscach w kraju estetycy namawiaja do kupienia znieczulenia we wlasnym zakresie lub uzywaja znieczulenie w niewlasciwy sposob. Od kolezanki slyszalam o stronie www.naporost.pl i tam kupilam sobie znieczulenie lidokainą w kremie. Stosuje to teraz do makijażu permanentnego i mam jakby coś na botox u pani Agnieszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka99a
Dobrze wykonany zabieg jest bezpieczny. Ze swojej strony Pani Karolina Kopeć z Wrocawia robi świetnie zabiegi. Zmarszczek nie widać przy oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług Pani powyżej , efekt jest świetny, zmarszczki na czole i w okolicach oka zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również stosuję botoks. Efekt jest bardzo naturalny, a wygładzona skóra wygląda dużo młodziej :) Jestem pacjentką dr Migały z Kliniki Sfera, jeśli ktoś poszukuje lekarza w Warszawie, to jak najbardziej polecam! A osobom, które jeszcze się na zabieg nie zdecydowały, polecam poczytać o tym zabiegu http://www.klinikasfera.pl/botox - nie jest on taki straszny, jak go malują, a efektem nie musi być nieruchoma "maska" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wierna salonowi Extravaganza Wyspa Urody w Warszawie i mam do tego miejsca zaufanie w każdej kwestii. Miałam wygładzane czoło i likwidowane kurze łapki. Wszystko wygląda świetnie i skóra wygląda jak u mojej córki :)) Zabieg robiony był przez dr Glapińską, ale z tego co słyszałam dr Sowa też jest świetny. Do tego cena taka sama jak w moim rodzinnym miasteczku, co dosyć mnie zdziwiło. Ale polecam Wam kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg robiłam w gabinecie http://med-one.pl i trochę bolało bo to jednak igły, których nienawidzę, ale jak znów zobaczyłam ten błysk w oku męża taki jak kiedyś to zdecydowanie było warto dać się pokłuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiscie robilam zabieg tutaj www.lekarze-kolber.pl i mogę śmiało polecic te klinike, do wszystkiego podchodza z najwyzsza starannością i profesjonalizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na botox zdecydowałam się w klinice LipSil - nie żałuje tego do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam zabieg w klinice promienistej w Poznaniu, jeśli ktoś by się zdecydował to polecam zrobienie go właśnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w spa soleil we wrocławiu jest promocja na botoks twarzy 200zł i musze powiedzieć że efekty są świetne, a cena śmiesznie niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markena
Widziałam, że już kilka dziewczyn pisało o dr Kulczyckiej z Wrocławia, więc mogę się tylko przyłączyć. Korzystam z gabinetu pani dr od kilku lat i zawsze jestem zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkąd chodzę do dr Fiscchof-Śmielak z Medicaspa przekonałam się do botoksu .Najwiekszy efekt widzę po ostrzyknięcie tzw lwich zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×