Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam, mam ostatnio zamieszanie w glowie poniewaz chcialabym w najblizszym czasie kupic wozek, a od tego ogladania na necie az oczy bola. Ceny tak rozne ... a firmy tez za bardzo mi nieznane, wiec moze ktos cos poleci? Widzialam na necie wozki firmy Prampol http://www.alewozki.pl/product_info.php/pName/wozek-dzieciecy-maja-2-bezowopomaranczowy?osCsid=0b25473341762dac8a67daa0b5bd553f Sa bardzo tanie i calkiem fajnie wygladaja. Ktos kupil moze taki wozek i moze chcialby sie podzielic opinia? Quinny ma swietne wozki ale straaasznie drogie wiec raczej sie nie zdecyduje, a Deltim ktory na necie jest bardzo zachwalany jakos nie podchodzi mi pod wzgledem wygladu.... Xlander jest jeszcze calkiem ok ale cena tez dosc wysoka. Jakie sa wasze opinie na ten temat? Z gory dziekuje za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i Deltim Ci sie nie podoba, ale ten wozek jest bardzo podobny do Deltima Voyagera005 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wybrałam z tej strony breaker w kolorze czerwono - ecru. http://www.babyactive.pl/?op=katalog&lang= U mnie w sklepie kolor na zamówienie kosztuje 580 na kołach plastikowych, 630 na pompowanych. Nie ma co prawda fotelika samochodowego ale to mi nie przeszkadza. No i nie jest ciężki bo waży 10-11 kg. W porównaniu z innymi, droższymi nawet to wypada całkiem nieźle, bo potrafią ważyć 15-17 kg. Mnie stać jedynie na wózek w granicach 650zł, bo na pomoc rodziców nie mogę liczyć, ale jak Ciebie stać na droższy to fajnie mieć taki z fotelikiem samochodowym. Pompowane koła to zbędny dodatek. Po pierwsze po górach tym jeździć nie będziesz a po drugie taki wózek jest o jakieś 2kg cięższy, a jak do np. 12kg wózka dodasz np. 6kg dzieciaczka i jeszcze 3kg zakupów to masz już 21kg a to i tak już strasznie dużo. Jeśli nie mieszkasz w domku, albo na parterze to radzę Ci pytać ile każdy wózek waży. Nie powinien przekroczyć 12kg - tak moim zdaniem. Fajnie jak ma stelaż z takiego stopu jak ramy przy lekkich rowerach bo wtedy jest naprawdę leciutki, ale i ceny są wtedy koszmarne. Ja widziałem taki wehikuł za ok 2 tys. Śliczny, lekki, ale cena jak dla mnie nie do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz kupilismy wozek, wybralismy implasta DRIVER 4XL, ale jak sie bedzie sprawowal to sie dopiero okaze. W kazdym razie wyglada super i jezdzi sie niem rowniez extra. Do tego cena znosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.dobry wybor
bedziesz bardzo zadowolona gdyby nie twoj wpis, ze juz kupilas implasta, to wlasnie to bym ci napisala a tak a propos pompowanych kol - uwazam, ze to wcale nie jest zbedny wydatek - to naprawde komfort prowadzenia i komfort jezdzenia dla dziecka gdybyz na naszych ulicach byl wszedzie rowniutenki asfalt, moznaby sie zastanawiac, ale pomiedzy naszymi chodnikami a gorskimi szlakami jest naprawde niewielka roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×