Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterija

Zakochałam się w kobiecie, wiecie czy nie wiecie?

Polecane posty

Tak w ogóle to zakochałam się od pierwszego spojrzenia i to 2 lata temu,ale sobie odpuściłam jako że w związku z facetem żyję. Ale ostatnio fascynacja powróciła i to bardzo silnie. Toteż mam depresję przedświąteczną.:-o:-( Poza tym nie wiem czy ona hetero czy też nie... Dobrze,że przynajmniej Jacek Poniedziałek się w końcu ujawnił. Czekałam na to już kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek.....
jeszcze jedna ukryta lesbija :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie ukryta. Wcale się nie kryję z fascynacją babeczkami. Po drugie,nie les, a bi. Ale jak ci wygodnie może być les,nie ma to dla mnie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek.....
skoro nie ma to znaczenia dla ciebie co kto pisze, to po co założyłaś ten topic. dalej twierdzę, że jesteś ukrytą lesbą, a to dlatego, że na razie jesteś z facetem, ale tak naprawdę zakochałaś się w kobiecie. no, chyba że ten topic to prowokacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ on wie o tym. Moje fascynacje pojawiają się i znikają. Przyzwyczaił się. Jestem wierna,a zakochuję sie średnio raz na tydzień. Takie są moje zauroczenia. Po prostu nic z tym nie robię.:-P A piszę dlatego,że obecna fascynacja jest bardzo silna i nie wiadomo co z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe,akurat to jest najmniej ważne. Bo to jest między nami,a między nami jest dobrze. Po prostu dzielę się z wami- czy chcecie czy nie. Tak jak wiele osób na tem forum, o krostach na penisie,wąskich cipkach czy niechęci do analu. Ja piszę o miłości do kobiety, która jest piękna i ma więcej testosteronu niż nie jeden facet. Błogosławiona ziemia,po której stopy te chodzą. ❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterija - zaszalej , sprawdź ją , odkryj ,całuj... na maksa. Niech świat zawiruje. A póżniej zobaczysz co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimaupa
krasnolutki som na świecie, wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama miałam taką fascynacje nie tylko erotyczną, mimo że jestem teraz z chłopakiem, to czasem zastanawiam się, czy nie milej mi było \"inaczej\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwodzona...
Ja jestem mężatką i parę lat temu znajoma tak wydaje mi się przynajmniej teraz robiła wszystko ,aby pokazać mi ,że jest zainteresowana moją osobą,ocierała się o mnie mimochodem ,głaskała,patrzyła w oczy.Czułam się nieswojo,niewiedziałam w końcu czy ona mnie podrywa ,czy tylko tak mi się wydaje .Nasze drogi rozeszły się ponieważ dziewczyna ta wyjechała z miasta,ale powiem Wam ,że od tamtej pory zupełnie inaczej patrzę na kobiety tak jakby obudziło się coś we mnie,dostrzegam ich piękno.Często również towarzyszą mi one również w marzeniach erotycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LabeLrk
szukam kobiet które kochają się w innych kobietach , w celu spotkań wzajemnych doznań ,jestem facetem który lubi takie leski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LabeLrk
szukam kobiet które kochają się w innych kobietach , w celu spotkań wzajemnych doznań ,jestem facetem który lubi takie leski ;) dodam tylko że jeszcze nigdy nie zaznalazlem się w tak milej atmosferze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,dzięki.:-) Jest szansa,że dziś ją spotkam. Nie chcę się narzucać,bo jestem wierna swojemu facetowi i nie wiem czy ona jest stricte hetero czy nie. Po prostu lubię takie miłości platoniczne. Dodam jeszcze,że jest dychę starsza ode mnie i wykonuje najbardziej pasjonujący zawód na świecie(nie najstarszy;-)). Nie mam ci za złe Papierowe i nie mam zamiaru pisać o krostkach. :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁabeLrk
>Kafeteryjo ,podaj maila ,mogom być tyko fotki ....spragniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lebe,ale pierwiastek męski mam koło siebie;-):-D Obecnie zaś pociąga mnie żeński... Jak będę szukać miłości wirtualnej,będziesz pierwszym,do którego się zgłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labelrk
>> w życiu nie ma rzeczy nie zastąpionych , z jakiego miasta pochodzisz ,może za jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś spędzał tu więcej czasu, wiedziałbyś że ze Szczecina. Więcej ci nie powiem:-P Brzmisz mi dość młodo, a z młodymi się w ogóle nie zadaję.:-P :-);-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy wszystkim życzę. Napiszę wam za dnia jak się rozwinęła sytuacja(o ile w ogóle). Może mi się przyśni raj,w którym każdy z każdym... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labelrk
>> kafeteryjko a TY brzmisz mi uroczo i bardzo kobieco ,może nr. telefonu 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz sama do siebie
flamo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labelrk
>>jizz spadaj z tego topiku ja tu byłem pierwszy :P >>kafeteryjko dla Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labelrk
>>Kafeteryjko to co może wspólnie spędzimy wieczór o której kończysz prace ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą, i to hetero, a mój podziw był czysto platoniczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do furiatkaaa: no dobra pochwaliłeś się, a teraz... spadaj na drzewo !:P :classic_cool: do autorki: to bardzo romantyczne podejście. :) czy wszyscy w Szczecinie tak macie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D Ależ się uśmiałam. Jak tylko odejdę na chwilę,to robi się ciekawie. Nie wiem czy każdy tak ma,ale ja zdecydowanie. Paradoksalnie takie częste fascynacje, pozwalają mi docenić to,że u boku mam ukochaną osobę. Poza tym miło jest mieć kogoś,kogo można podziwiać skrycie,zachwycać się i mieć własne wyobrażenie na tego kogoś temat. Własne, bo nie zweryfikowane przez próby tworzenia związku. Czar nigdy nie pryska... Mnóstwo cudnych wspomnień. Teraz już naprawdę idę spać.💤 Muszę wstać o 6:15:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labelrk
Miłych snów miła Kafeteryjko i niech się Tobie przyśni taliSman i Sables

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o to właśnie chodziło, żebyś się uśmiała. bo wiesz ja też jestem z chłopakiem ale takich fascynacji nie mam. miłej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labelrk
kolorowych snów -kocham żarty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×