Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie ważne kto

Kręca mnie normalne kobiety o wyrazistych kształtach, a nie jakieś kościotrupy

Polecane posty

Gość niunia0000
ja jestem taka kobieca i mam tu i uwdzie i na zainteresowanie panów moją osobą nie nazekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież nie wszystkie są
chude dlatego że się natrętnie odchudzają. Ja np (no może nie jestem chuda ale baardzo szczupła, może nawet za bardzo) strasznie chciałabym przytyć i mi się to nie udaje nigdy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupupupupp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wee
to znajdz sobie SŁONIA one mają okrągłe kształty hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzaaaaa
wkurza mnie to ze jak ide ulica i to nie moge spotkac zadnej normalnej laski wszystkie chude w rurkach bialy adidasach i jakis kolorowych kurtkach i fryzura ta sama (chodzi mi o to ze wszytskie wygladaja tak samo)raz na jakis czas trafii sie jakas ladna zadbana kobieta o prawdziwych ksztaltach odbiegajaca od reszty...jestem 100% facetem i mnie sie podobaja kobiety ze tak powiem w normie.a nie zapraszam laske na kolacje do restauracji a ona zamawia jednego kiełka...;) kobietki nie ma co sie odchudzac akceptujcie siebie.;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo_lolo
jebane kościotrupy jak widze te szmaty z chudmi udami kurwa jak od linijki to mi się rzygac chce, albo cycki jak zpadnięta klatka piersiowa, dupa płaska błeeeeeee. I te kurffy myślą że są atrakcyjne!!!!!! nawet rzygac mi sie na nie juz nie chce. szkoda ze nie ma dla tych anoretkyczek obozow zaglady bym je tam wyslal. to sa obojniaki a nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo_lolo
prawdziwa babeczka to ma dupke, cyca, biodro i można ją złapać za coś a nie kości jakieś. cześto na takie szczapy lecą kolesie zakompleksieni tak samo jak one, właśnie takie tępe niedźwiedzie albo sterydziarze bo mają komu opowiadać o swoich kompleksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzaaaaa
koledzy bez zbednych emocji...;)każda kobieta jest wartościowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo_lolo
acha i te kościotrupy niech lepiej nie piszą żebym sobie znalazł tłustego wieprza bo to nie o to chodzi - nie lubię też grubych panienek z tłustą szyją i cielskiem jak jabba hut. mój ideał to laska 165-178 cm przy wadze 55-65 kg miałem już kilka takich dziewczyn i wszystkie były super zgrabne, miały płaskie ale miękkie brzuchy, duże piersi i pełne biodra ale dzięki wzrostowi były smukłe. takie są the best, Święta Anna trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupupu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajety nick
To oczywiste ze musi byc za co zlapac i w co sie wtulic :) Ponadto miekkie jest lepsze niz twarde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsv1860
Tak, tak nastała jekaś idiotyczna moda i wszędzie pełno wychudzonych lasek, w tych rurkach. Prawdziwe kobietki, przejdźcie do ofensywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okej...okej
super ze kreca was takie laski ale teraz wkleje zdjecie i co powiecie na ta laske??ne za gruba...?bo jak dla mnie sa to kobiete ksztalty i mi sie podoba(zreszta odwazna-ten ubior)gdyby troszke twarz ladniejsza-to ideal;) http://www.egoisci.pl/3939/uciekajacy_wzrok_beckhama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfmhh
niezla...nawet bym powiedzial ze bardzo ladna zreszta jak beckham na nia sie skusil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogeatdog
Super kobietka! Kapitalne, umięśnione uda, widać też spory biuścik, a to na co spogląda Davidek musi być wręcz bombowe!!! Buzię też ma niczego sobie, chyba nie ma zdrowego faceta, który by się za nią nie obejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supsssser
super kobieta jak w/w dla mnie 100% sexu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaciochstar
kobieta bardzo ladna i takie powinny byc foczki...a ja byl bym w tedy szczesliw bo bylo by na co patrzec.pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupupupu
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoś
jestem ratownikiem na basenie i lasek w skąpych odzieniach oglądam mnóstwo... zdecydowanie wole popatrzec na panienki z pełnym buistem, widocznie zarysowaną talią, kragłymi biodrami, a jak ma wypukly tyłek to miodzio. Przychodzi taka jedna, codziennie, zadna tam piekność- choć ładna, tak 165, z 60 kg, ma ciałka toche, ale jest prpoprcjonalna a brzuszek i dupcie ma 1 klasa- widać ze dba o siebie, choć nie można powiedzieć ze jest chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooowowowow
leoś-super praca..;)tez bym taka chcial miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahtekobietyyyy
ah te kobiety.jedne sa chude drugie pulchne i,i tak wsztkie je kochamy.;)ale ja wole takie kragle beckham wie co dobre.zreszta majac takiego manekina jak jego zona to bym sie pociol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem taką
pulchną kobieta troszkę i atrakcyjna bardzo i mam ogromne powodzenie :) przekonalam sie ze mezczyzni mnie kacetuja i tu juz nie chodzi o wagę... raczej o sposob zachowywania się, pewnosc siebie i o to jak kobieta sama o sobie mysli :) nikt nie jest idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila98989898
czytam i brechtam się zdrowo. mam 169, ważę nieco ponad 70 kg, a wyglądam na 58. taką budowę mają wszyscy w mojej rodzinie (tzn., wyglądają na o wiele więcej, niż ważą). kolejna rzecz-mam 25 lat, wszyscy dają mi 17 (kolejna rzecz, która zdarza się często w mojej rodzinie). ale do rzeczy-rzadko uprawiam sport (lubię-nie mam czasu), odżywiam się źle i mam kilka nałogów, ale mimo to w moim ciele zachowuję (nie tylko moim zdaniem) idealną równowagę między masą mięśniową a tłuszczem. i dobrze się z tym czuję. nie opływam w tłuszcz, ale nie widać jakoś specjalnie u mnie kości. nigdy nie narzekałam na brak powodzenia. mój facet nie wyobraża mnie sobie chudszej o kilka kg (szczupła akurat jestem-takie geny). a co najważniesze, nie czuję się jak chimera, którą może zdmuchnąć byle podmuch. i nie wiecie, jak taki stan rzeczy wpływa na samopoczucie i charakter.braki w codziennym spożyciu kalorii poodują frustrację i nadmierne wydelikacenie:) ja na giweont wejdę i nie sapię z powodu braku energii (pobieranej z pożywienia) mnie osobiście nie podobają się wieszaki, tak jak i osoby nadmiernie otyłe. ale miałam w grupie na studiach kumpelę, która, ważąc mniej niż ja, była pulchniutka-powodzenie nieziemskie; najlepsze było to, że regularnie pływała i chodziła na aerobik i jadła niewiele; takie geny-tak więc zanim ktoś mądry stwierdzi,że nadwaga równa się brak silnej woli, to niech się zastanowi. laska miała zawsze uśmiech na twarzy, czego(z własnych obserwacji) nie powiem o chudzielcach. kolejna rzecz-kolesie, wyzywający \"normalne\" dziewczyny, to zwykle nadmiernie podatni na modę \"wieśniacy\". jeśli komuś się coś nie podoba, nie musi wyżywać się w ten sposób. i ostatnia rzecz-jeśli chodzi o facetów, to mam podobnie, jak w przypadku dziewczyn-miśki-ok, schwarzenneggery-o, nie(wystające ponad skórę żyły...jaby mieli pęknąć), najbardziej lubię tych naturalnych. pozdrowienia, czekam na wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klllllllljujj
kamila ale ty tepa i pusta lachona jestes dzizus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×