Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 28rr

do dziewczyn które mają jakiekolwiek kompleksy na pukcie biustu

Polecane posty

Gość 28rr

Zauważcie że wielkie gwiazdy kina mają po prosty ohydne biusty!! Przykłady?? Angelina Jolie miała kiedyś spory biust, ale obejrzyjcie niedawny "Złodziej życia" - jej piersi to placki, chociaż jeszcze nie takie najgorsze. Halle Berry - kto widział "Czekając na wyrok" ten zauważył jaki biust miała Halle gdy kochali się od tyłu a ona była pochylona. Miała aż zmarszczki na tych piersiach, takie zwisy. Cameron Diaz - ze zdjęć zrobionych przez paparazzi - placki nad plackami. Ale przebija ją Gwyneth Paltrow na słynnych zdjęciach zrobionych przez paparazzi gdy jeszcze była z Bradem Pittem - zdjęcia są robione gdy spacerują nago obok basenu. Paltrow nadaję tytuł Miss Placków. Geena Davis - prawdziwe zdjęcia zrobione na plaży, topless - zwisy naleśnikowe. Tilda Swinton - obejrzyjcie Młodego Adama - miniaturowe przekłute balony. Większa część wymienionych Pań jest uznanwana przez mężczyzn za symbole seksu, podczas gdy potem Panowie głoszą że lubią tylko duże i jędrne (?). Wśród gwiazd nie jest modne robienie sobie silikonów. Żadna szanująca się, dobrze zarabiająca aktorka nie da sobie zrobić sztucznego biustu. Najciekawsze że na tych pozowanych zdjęciach owe Panie mają ładne biusty (czegoż to nie dokonają spece od dobrego fotograficznego retuszu). Okrutna prawda wychodzi na jaw gdy są fotografowane z ukrycia, w prywatnym zaciszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28rr
czy używacie przypraw firmy KAMIS ? bo mi ich ta musztarda sarebska nie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28rr
E tam, możecie nie wierzyć, ja mam bardzo ładny biust. Na pewno ładniejszy od takiej Angeliny Jolie. A jednak bywało że miałam kompleksy. Gdy naoglądaŁam się tych filmów pomyslalam - to one, takie słynne i pokazują się z takimi plackami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
co to znaczy u Cibie ,,placki" male? obwisle? czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmochę
już nie przesadzaj, że mają placki...biust się rusza, naturalnie troszkę przypłaszcza gdy leżysz...a wisi gdy się mocno nachylasz... chyba że masz malutkie pryszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labelrk
najładniejsze sa małe sterczące cycusie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
ja mam takie tzn. 75 sterczacy B :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale
ja mam takie tzn. 75 sterczacy B :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano proszę
ja mam C i też są krągłe i sterczące ale nie nieruchome w ruchu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28rr
a więc udowodnię Wam!! oto Gwyneth Paltrow : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/paw9dwwkchbo6uru.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/uxykpywd13u39awi.html oto Geena Davis: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80s5nl0hy40qik8v.html oto Cameron Diaz: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/hwu22xncdvsqkngt.html Jeśli to dla Was nie są zwisy to nie wiem co dla Was jest zwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyziek
każde są dobre jak właścicielka dobrze czuba żuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 28rr
dzięki..... jakoś mi lepiej....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28rr
no wlasnie taki cel miał moj topik - dziewczyny mają kompleksy, a założę się że mają o niebo lepsze biusty niż znane aktorki !!! a faceci te aktorki pożądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28rr
nie chodzi o to że małe tylko że placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexappeal (takie staromodne słowo) mieści się w mózgu, moją najlepszą kochanką była dziwczyna z piegami zamiast piersi, ale rżnąła się jak smok a co za fantazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placki czy nie placki
zobaczcie jaką Gwyneth ma zarosnięta psiochę... o rany takiej to jeszcze nie iwdziałam... a fuj ...ble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny nudny dzień
Właśnie datego, że gwiazdy mają placki albo zwisy robią sobie operacje plastyczne, widocznie Platrow i Diaz jeszcze nie wszepiły sobie implantów, ale po tym topiku zapewne to zrobią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilująca
psiochę???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany...heheh
mają tyle kasy że mogłyby sobie ujędrnić.... a już napewno ogolić cipkę..Gwyneth ...heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man o man
ale wy laski jestescie PUSTE!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki jest cel w wysmiewaniu sie z czyis piersi...Moze proba podbudowania samej siebie..? Moze proba odwrocenia uwagi od swoich \"plackow\" :P ? Przeciez zadna z tych kobiet nie mowi \"\"patrzecie, mam piekne piersi, zazdrosccie mi ich!\" Skad wiec tyle uszczypliwosci..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man o man
skad?? bo to sa laski.... one uwielbija wyszukiwac problemy tam gdzie ich nie ma, a szczegolnie jesli chodzi o inne panie... w swojej pustocie sprobujcie zwrocic uwage ze przypieprzacie sie zawsze do tych czesci ciala (ubrania etc) innych lasek, ktore w was samych sie nie podobaja, lub ktore te inne dupcie maja zwyczjanie FAJNIEJsZE! DEAL WITH IT!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kffaituszek
chociaz jestem kobieta juz dawno stwierdzilam ze kobiety to wredne falszywe i zazdrosne istoty... uwielbiaja wytykac ladnym dziecwzynom ich jakies niewielkie niedoskonalosci, ale brzydkim namietnie tlumacza ze wcale takie nie sa brzydkie, ze sa piekne, po to chyba tylko zeby sie przy nich dowartosciowac:P dlatego juz od dawna przyjaznie sie glownie z facetami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie nie wiem po co to roztrząsanie o jakichś cyckach..... kazdy ma własne zdanie... zdjecia jak zdjęcia.. dziewczyny normalne, jak wiele stapajacych po ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ififufdsfsd
czy nie rozumiecie że ten topik nie jest po to żeby się wyśmiewać tylko włąśnie udowodnić przeciętnym dziewczynom że gwiazdy wcale nie są takie idealne? więc nie ma po co się truć kompleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencina
Normalne, ładne kobiety. Ich cycki i ich sprawa. Gwyneth jest mamą i ma bardzo ładną figurę i piersi. Futerko też eleganckie;) Czepiacie się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertan
Gwyneth jest o.k, poza tym rodziła ., a jeszcze tym co nie podoba się jej kobiece łono radzę kupić sobie lalkę! . Co do G. Dawis to na fotce 2 ma biust identyczny jak moja ukochana ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja pieprze, jesli to sa zwisy to w takim razie co ja mam? :o To sa zwyczajne male piersi, ani brzydkie, a ni wyjatkowo ladne:o Ciekawe jakie autorka ma:o Ty to chyba zwisow nie widzialas nigdy! Wyobraz sobie, ze wiekszosc kobiet ma jdnak miekkie piersi, ktore ukladaja sie zgodnie z przyjmowana pozycja ciala. I osobiscie wole taki niz twarde sterczace kule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×