Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo nie wiem od czego

czy to mozliwe zeby od gliko a wyskoczyly mi krostki ??

Polecane posty

Gość bo nie wiem od czego

otoz uzywam teraz brevoxyl i klindacin t jakies dwa tyg temu uzylam gliko a jakies 4 razy i wyskoczylo mi kilka krostek tylko nie wiem od czego czy to mozliwe ze od gliko ?? zaznaczam ze ju z kiedys go uzywalam i bylo wszystko wporzadku teraz nie wiem co robic uzywac czy nie uzywac a chcialabym troche te slady po krostkach zlikwidowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krostka
jak myslicie bo teraz bede swieta wiec moglabym go troszku pou\zywac sprobowac jeszze raz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehaaa
mi od gliko wyszlo mase małych krostek na brodzie ,i genialnie pomógł mi do dupy ten krem:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krostka
a powiedz mi prosze jak dlugo uzywalas tego kremu?????????? czasem jest tak ze na poczatku jest pogorszenie a potem luksik ale sama juz nie wiem szkoda mi go wyrzucac i chce zlikwidowac choc troche te slady okropne niech mi ktos cos poradzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa_84
uzywalam gliko a i uwazam ze jest swietny!!! mialam go 3 miesiace i stosowalam kazdego dnia wieczorem... twarz mialm rozjasniona, rozpromieniona:) mnostwo ludzi mowilo mi ze ladna mam buzke. pory zmniejszyly sie, a apropo krostek... one moga pojawiac sie poniewaz on dziala tez na skore wlasciwa, czyszcza ja... mi troszke na poczatku wyskoczyly a potem wszystko zniklo. a mialam przebarwienia:( polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×