Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nesti

Jaki ginekolog we Wrocławiu najlepszy?...

Polecane posty

Gość zaxxunax
Ja jednak dołącze się do pozytywnych komentarzy na temat dr Świdraka, który jest bardzo dobrym specjalistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszalas
też polecam dr Świdraka, po prostu najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzjzilensad
dr Świdrak we Wrocławiu jest bardzo znany, jak mieszkałam we Wrocku to byłam u niego zapisana, teraz niestety jestem w wawie i nei mam już tak dobrego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupid.xc
Polecam dr Świdraka !profesjonalnie bez owijania w bawełnę i bez ściemy!lekarz na wage złota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włamikana
to fakt, że jest dobrym jak mieszkałam we wroc to chodziłam do niego właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morentaujo
do prowadzenia ciąży - świetny, jako normalny ginekolog nie wiem bo nie chodziłam na wizyty, może ktoś się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1218
Te opinie powyżej są pisane przez Dr Świdraka, nie dajcie się nabrać dziewczyny, to wyjątkowo niemiły człowiek i o niewielkiej wiedzy merytorycznej. Chodzą do niego głównie starsze panie. Młodym odradzam, byłam raz i nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat troche ucichl ale moze ktos mi doradzi :) Mam zdjagnozowane PCO i kazdy lekar u jakiego bylam wali mi tabletki antykoncepcyjne mimo, iz mowie ze chce zajsc w ciaze. Kazdy kaze czekac. Czy znacie jakiegos dobrego lekarza, ktory pomoze mi zajsc w upragniona ciaze, a nie bedzie przepisywal tylko tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 80
a czy ktoś zna dr Geneję ?? jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie wrocka polecam dr marcina jedryke w centrum zdrowia "mama i ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natanka
Najlepszy Lekarz we Wroclawiu to Pan Bartłomiej Ślusarski. rewelacyjne podejscie do pacjentki,wyrozumialosc,dokladnosc,wysoka kultura osobista,delikatnie wykonywane badania to tylko nieliczne zalety Pana Bartlomieja...Jesli szukacie bardzo dobrego profesjonalisty,ktory poprowadzi ciaze,pomoze,doradzi podczas leczenia itp. zapewniam,ze lepszego nie znajdziecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisska
Ja uwielbiam mojego ginekologa - Tomasz Michalik. Kulturalny, z super podejściem do pacjentek, rewelacyjny specjalista i bardzo dba o sprzęt i w ogóle warunki. I do tego wszystkiego jest bardzo, bardzo nowoczesny - od niedawna odpalił opcję zapisów internetowych, przez jego stronę internetową - http://ginekolog-michalik.pl Moim zdaniem to naprawdę bardzo dobry lekarz i przy okazji spoko człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelinka
A dr Martyniaka przyjmuje na Muchoborze w przychodni Remedis. Potrafi wysłuchać, doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może wie ile kosztuje wizyta z podstawowym badaniem + wypisanie recepty u dr Anny Gryboś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 zł kosztuje wizyta u dr Gryboś, niestety jest dość droga i strasznie ciągnie po kieszeni jak sie zaczniesz u niej leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshhhhhaaaaaaaa
szukam ginekologa. którego polecicie? jakie są ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ELIAS, swietny fachowiec, przyjmuje na kamiennej we wroclawiu, koszt 150 zl, mam tylko do niego zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałabym blisko, ale za drogo. może ktoś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś wyżej - ja ubóstwiam dr Michalika! Za profesjonalizm i uśmiech na każdej wizycie :) Naprawdę, jeśli szukacie swojego ginekologa, to polecam dr Michalika http://ginekolog-michalik.pl/ Tutaj na stronie jest telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stety każdy lekarz ciągnie po kieszeni, zaczynając juz od pierwszej wizyty :( 200 i 230 z cytologią to jest porażka, ale ja osobiście za nic do gin nie pójdę na kasę chorych, o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam świetną lekarkę na kasę chorych ostatnią ciążę ona mi prowadziła kobieta starsza, doświadczony położnik, ale i na czasie bardzo mi pomogła przy komplikacjach poporodowych szukajcie a znajdziecie a 200 zł lepiej w kieszeni zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wiem jak możecie chodzić do facetów mnie to by bardzo krępowało ;-). Poza tym wychodzę z założenia że jednak kobieta najlepiej zrozumie drugą kobietę a akurat tu jest to bardzo ważne. Sama przychodzę do doktor Burdy w Polmedzie na Targowej www.polmed.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Miła i uśmiechnięta ale jednocześnie konkretna i rzeczowa. Pilnuje tego żeby na bieżąco były wykonywane wszystkie potrzebne i kontrolne badania i zawsze na każdej wizycie przeprowadza szczegółowy wywiad. Do tego ogólnie wprowadza taką atmosferę swobody i braku wstydu. A i jeszcze co do ginekologów facetów to niektóre koleżanki narzekały że są mało delikatni przy badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z roznymi ginekologami mialam do czynienia naprawde. Bywalo tez roznie. Do czasu az poszlam na wizyte do Michalika. Bardzo dobry lekarz, slyszalam dobre opinie takze od kolezanek. Rejestruje sie przez internet jest to super opcja i pierwszy raz sie z czyms takim spotykam http://ginekolog-michalik.pl cena ok dojazd bdb bo mieszkam na srodmiesciu komfortowa atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo1987
Kiedyś przypadkowo trafiłam do gabinetu Nowa Estetyka bo potrzebowałam na szybko pomocy z IUD, wizyta była bardzo profesjonalna, widać było że lekarz się interesuje, a nie tylko 'byle odbębnić' i nara. http://www.nowaestetyka.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna/ (na tej stronie akurat opisane są zabiegi korekty stref intymnych, ale dr Bełza to dobry ginekolog i z tego co wiem położnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny warto wybrać się na wizytę do Proclinic. Długo męczyłam się ze stanami zapalnymi,, wydawałam mnóstwo pieniędzy na leki a dopiero tam, kiedy trafiłam do Pana Wojciecha Rogali pozbyłam się problemu. Lekarz z powołania i dla mnie najlepszy ginekolog we Wrocławiu! http://proclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×