Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julitkaaa

PODOBA MU SIE KAZDA TYLKO NIE JA

Polecane posty

Gość KaSkieNka
musisz mu pokazac co to zanczy jak by cie stracil jak nie bedzie przezywal to znaczy ze cie nie kocha a jak poczuje bol to wtedy do niegod otrze ile ejstes warta. wykorzystaj to ze sie podobasz innym facetom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny....
Julitka ..,ale Ty glupia jestes ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafdalena
wiesz kazdy facdet tak ma ze czasami spojrzy na inna laske.... to ze gapi sie to nic ale czy cos do nich czuje czy chce miec inna nie pytaj go o to bo i tak ci pwoie ze chce miec ciebie ale zastanow sie . a do facetow apel w tej sprawie: wiele kobiet czuje sie zle jak mowicie im "ale fajna dupa idzie" albo cos w tym stylu . dziewczyna sie sm ieje albo zwroci uwage ale na prawde dlugo to pozastaje w jej sercu i dlugo jest jej przykro.... wiec po co robic takie rzeczy kobiecie ktora sie kocha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka 19
ale faceci to swinie inaczej mysla inaczej czuja mialam kiedys podobny problem chcialam tez sie tak zachowywac jak moj chlopak ale doszlam do wniosku ze to bezsens bo to i tak go nie ruszy oni inaczej czuja jak widza kawalek golego ciala to im staje obojetnie czy jest to cialo ich kobiety czy jakiejs obcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitkaaa
no jak im staje przy zdjeciach obcyh dziewczyn i napewno sobie wala przy tym to co dopiero jak znajda sie w takiej sytuacji w rzeczywistosci???? nie beda musili sobie walic tylko ona im zwali bo bedzie na mijescu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesssia
ja kiedys wywalilam wszytskie moje bardziej intymniejsze zdjecia z kompa mojego chlopaka bo po co mu moje zdjecia jak on i takwoli ogladac zdjecia inncyh lasek ale czy to pomoglo..... ja wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54533
kobiety, a co powiedziałybyście o facecie któremu raz zwróciłam uwagę, a on zupełnie nie wiedział o czym mówie. Stwierdził że jest ostatnim facetem któremu podobają sie inne kobiety i że mam go za ostatniego hama...wręcz nakrzyczał na mnie. Nigdy nie byłam osobą przewrazliwioną ale te jego zaprzeczania powodują ze coraz częściej czuje sie jak kobieta która sama ma z tym problem. w dodatku naprawde często widze jego wzrok który ucieka w kierunku innej kobiety. Oczywiście ja jestem podobno wyjątkowo piękna.. Czesto tez mówił mi (przed zwróceniem mu uwagi) że ta lub tamta kobieta mu sie podoba, jest ładna, ma fajny uśmiech np...itd...czy to mozliwe zeby nie wiedział nawet że będąc przy mnie patrzy na inne? bo ja szczerze watpie. nie mówiąc już o tym że jego pokój wyklejony jest twarzami pięknych kobiet, ale to podobno pozostałości po okresie dorastania. Prosze o poważne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaa
naprawde ciezo ich zrozumiec niby kochaja daja tego dowody ale robia takie rzeczy przeciez kobietom na prawde jest smutno z tego powodu czuja sie odrzucone i nieatrakcyjne.... a potem czemu ona mnie zrdadzila , rzucila, to dziwka itd.... ale co ma zrobic kobieta ktora od swojego faceta nie dostaje dowodow ze jest dla niego ta najpiekniesza wsytarczy ze inny jej to powie to ona pojdzie do niego bo za tym teskni i uwaza ze w koncu zostanie doceniona i bedzie sie czula u jego boku dowartosciowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamyCZek20
ja mam podobny problem ze swoim chlopakiem niby wiem ze mnie kocha i wiem ze to nierelanie ze bedzie z jakoms dupa z okladki ale mimo wszytsko przeciwez to tez normalna osoba a jak bedzie mial okazje na zywo spotkac sie z tak fajna dupa:( DZIEWCZYNY PISZCIE DAWAJCIE RADY CO ROBIC W TAKICH SUYTUACJACH CHODZI MI GLOWNIE O DZIEWCZYNY KTORE TO PRZERZYLY bo na prawde smutneee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch888
ja niestety również nie czuję się dla mojego faceta tą najpiękniejszą. Dopóki nie zrobiłam mu mega awantury również przeglądał sobie zdjęcia wiadomo jakie w necie, nieraz widziałam jak wzrok ucieka mu na inne dziewczyny, ale pomimo że mnei kocha uważał że to nic takiego pooglądać sobie rozbieranki. Zaznaczę że nigdy sie za żadną nie obejrzał ale widziałam ze zerkał. Teraz widze ze sie stara tego nie robić, twierdzi że oglądanie sie jest nie w porządku, ale spojrzeć przecież może, nie glapić się. Nigdy też nie komentował, takiego faceta kopnęłabym w tyłek i by z hukiem poleciał. Mimo wszystko czasami wydaje mi sie ze jak gdzies dojrzy dziewczyne w swoim typie to.... pewnie już jestem nieźle przewrazliwiona przez to wszystko. Mówi mi że jestem ładna, że mu sie podobam itp moze to głupie, ale nigdy nie powiedział mi że jestem dla niego najpiekniesza czy cos w tym stylu, nigdy mi nie dał do zrozumienia tego że jestem dla niego naj. Wiecie na pewno co mam na mysli. Kazda kobieta chce sie czuć przy swoim chłopaku wyjątkowo. A ja się czuje jakbym była poprostu ladna, taka normalna, bo piękne kobiety to on dostrzega gdzieś indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrolka19
bo faceci nie wiedza co czuja kobiety i sa malo domyslni niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejkujejku
kadzy facet zerka na ladna dziewczyne, tak samo jak kobiety zerkaja na przystojnych facetow - to NORMALNE !!! oczywiscie normalne dopoki tylko sie zerka - jesli widok ladnej dziewczyny powoduje ze dojrzalemu facetowi staje - to juz normalne calkiem chyba nie jest... moj facet tez wiem ze zerka na inne kobiety - kiedys wychwytywalam te lookniecia i robilam awantury - teraz zmienilam strategie:) troszke zmienilam swoj styl ubierania sie, zmienilam lekko fryzurke( oczywiscie tak jak mi sie podoba) i zaczelam byc pewniejsza siebie:) teraz jak idziemy razem moj facet patrzy czy aby za duzo facetow nie gapi sie na mnie i nie ma czasu ogladac sie za kobietami:P:P:P ale tak powaznie - facet ktory kocha tylko zerka na inne, ale nie mysli o nich w kategoriach " fajnie byloby sie z nia bzykac".. czy Wy jak widzicie przystojnego faceta widzicie w nim tylko obiekt seksualny?? zwykle nie, widzicie ladna buzie, fajne cialo i to wsyztsko. A w sercu jest ten jeden jedyny najwspanialszy.. mysle ze oni - ci NORMALNI oczywiscie tez tak maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołeeeńńńńka
ale obiety troszke inaczje mysla niz faceci:d wez to pod uwage:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nie zuważyliście
że od ostatniego wpisu autorki topiku minęło 5 miesięcy? :P (dokładnie wtedy był założony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×