Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7878111

MIT ORGAZMU POCHWOWEGO

Polecane posty

Gość ja tez ja tez
dżaga ---. ja mam tak samo :D Już jestesmmy dwie nietypowe na całym swiecie. Orgazm pochwowy mam bez problemu, a łechtaczkowy nijak nie wychodzi... Ale nie żałuję bo pochwowy jest miodzioooo...hmmm...I jak dobrze pojdzie to mozna i po kilka z rzedu dojśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuupupupupupupppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie niepowarzne wypisujecie bzdury orgazm jest jeden i drugi tylko ze nie kazda go ma a jak nie ma to albo jej wina albo partnera ktory nie umie lub nie wie jak sie to robi aby kobieta doszla.a skoro nie wychodzi im w jednej ,drugiej czy trzeciej pozycji oznacza ze trzeba dalej probowac lub zmienic partnera a wielki \"huj\"wcale nie jest recepta na jego osiagniecie u mnie bywalo ze dotknalem partnerke w plecy szyje lub inne miejsce z wyjatkiem stref erogennych i ona przezywala orgazm jakiego nigdy w zyciu nie doswiadczala z nikim.a wiec wniosek stad taki ze nawet \"huja\"nie trzeba aby miec orgazm. byc moze autorki postw blokuja sie psychicznie i to jest przyczyna braku orgazmu. zdarzylo sie tak kiedys ze stanela obok mnie pewna nieznana mi kobieta i samo spojrzenie jej w oczy spowodowalo u niej istna burze cala zaczela sie trzasc patrzylem na jej spazmatyczne dreszcze i na jej wytrzeszczone ze zdziwienia oczy. nie odezwalismy sie do siebie ale wiem ze rozpytywala kolezanki i znajome o moja osobe teraz po 8 latach od tego wydarzenia przylapalem ja na tym jak opowiadala o tym fakcie swojej doroslej juz corce. cos w tym jest.nie pisze tego aby sie chwalic tylko po to aby uswiadomic wam drogie panie ze dobor partnera jest najwarzniejszy jesli on cie dotyka wreke ,szyje ,caluje a ty nic nie czujesz jestes obojetna to znaczy ze to nie ten mezczyzna i szukaj dalej bo warto. no chyba ze wolisz bylejakosc twoj wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 kilku latek
Zgadzam sie z poprzednikiem ,sa rozne drogi do osiagnicia orgazmu,mozna to robic dotykajac sie samemu lub jesli to robi partner,nie koniecznie musza to byc sfery erogenne,ale ich pieszczenie przynosi najszybszy efekt,ale nie zawsze to co najjszybsze jest najlepsze!!Jako facet ze sporym doswiadczeniem powiem ,ze kobieta moze miec orgazm praktycznie na kazdym miejscu ciala ,sa to szyja,lokiec uchoi wiele wiele innych i to jest wspaniale Nie szybki numerek ,ale pieszczoty i dawanie radosci i czerpanie radosci ,jak komus te tadosc dajemy.Obecna partnerka przez kilka lat unikala sexu analnego,dopiero po 5 latach udalo mi sie ja namowic ,tak byla poodniecona innymi pieszczotemi ze miala orgazm analny i od tej pory bardzo lubi sex grecki,prawie zawsze ma orgazm w trakcie sexu analnego Czesto mowi ,ze zaluje tych lat kiedy bala sie to robic ,teraz sama nieraz prowokuje mnie do takiego rodzaju sexu,Pamietajcie nic na sile,do wszystkiego trzeba dojrzec i musza to chciec obie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje 40kilkulatku.w tych sprawach nie nalezy nic robic na sile .ja pewnie bym nie zrobil tego kroku jaki zrobiles ty po 5 latach bycia z nia.ale co do pieszczot to nie trzeba sie spieszyc chocby mialy trwac 2-3 godziny wiedzac ze spelnienie bedzie ich ukoronowaniem.kobieta tak potraktowana bedzie cie wielbila jak boga i poleci za toba jak na skrzydlach chocby w ogien.ci ktorzy tak postepuja sa szczesliwi w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss.. .
bylem na orgazmie.doradzilem co i jak.HEJ. Od tego doradzania całe futerko na ogonku mi się powycierało, tak, że nawet płyn na porost futerka kupiony w Telezakupach Mango nie pomaga. Na szczęście Wujek Dobra Rada, którego spotkałem w pobliżu Biedronki, doradził, żebym po urzednim wysmarowaniu ogonka klejem Supercement z Lidla, udał się na topic o depilacji intymnej i wytarzał się w zalegających na podłodze pozostałościach po depilacji. Teraz mam na ogonku włoski czarne i rude, więc udaję kota szylkretowego, co zapewnia mi łatwy dostęp do samic i zasobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika19
Ja nigdy w zyciu nie miałam orgazmu łechtaczkowego. Nie wiem czemu. Sama nigdy się onanizowałam, nie czułam takiej potrzeby. Kiedy np. piesci mnie tam mój chłopak to tak samo nic. Owszem jest przyjemnie, ale to nie orgazm. Ostatnio sama próbowałam, bo chciałam sparwdzić i tez nic nie czułam. Mam jakaś martwą łechtaczkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
10:59 myszkaruda Wszystkie orgazmy kobiece są łechtaczkowe w tym znaczeniu, że to stymulacja łechtaczki wyzwala doznania orgazmiczne. Dla większości kobiet oznacza to konieczność bezpośredniego kontaktu łechtaczki z jakimś obiektem – palcem, językiem czy wibratorem; w przypadku około jednej trzeciej kobiet wystarczający dla wywołania doznań orgazmicznych jest ruch członka wewnątrz pochwy, wywierający pewien wpływ na łechtaczkę i otaczający ja obszar sromu. Można w przypadku tych kobiet powiedzieć, iż potrafią osiągnąć orgazm wyłącznie w następstwie stymulacji dostarczanej przez stosunek płciowy. Wiele innych kobiet bezpośrednia stymulacja łechtaczki przed wprowadzeniem członka do pochwy przywodzi tak blisko orgazmu, iż ruchy frykcyjne dostarczają później wystarczającej podniety do ostatecznego wyzwolenia doznań orgazmicznych. W przypadku reszty z nich orgazm jest możliwy wyłącznie w wyniku bezpośredniej stymulacji łechtaczki; można do niego doprowadzić albo przed stosunkiem, albo po zakończeniu właściwego stosunku płciowego 11:14 przedłurzacz orgazmów Umów sie na randkę z jednym z facetów z tego forum. ... Parasol noś i przy pogodzie I zawsze dupe miej podmytą! Nie ujmie woda Twej urodzie Więc zawsze dupe miej podmytą! A nuż ktoś nieokiełznana pytą W nagłej spierdoli Cie przygodzie ? - Parasol nos i przy pogodzie I zawsze dupe miej podmytą !!! ... ...o yeah.... 11:16 myszkaruda a z którym? że się tak kokieteryjnie zapytam? 11:28 przedłurzacz orgazmów myszko kochana - w zasadzie to byo skierowane do autorki topiku... Tobie nie smiałbym proponwać .../wstydzi się/ Ale kokieteryjnie odpowiadając,i skromnie,rzeknę,ze że nie o mnie chodziło.Tak juz jest,że z orangami sie nie umawiam. Ale są tu wybitni specjalisci w tej dziedzinie. ... Parasol noś i przy pogodzie I zawsze dupe miej podmytą! Nie ujmie woda Twej urodzie Więc zawsze dupe miej podmytą! A nuż ktoś nieokiełznana pytą W nagłej spierdoli Cie przygodzie ? - Parasol nos i przy pogodzie I zawsze dupe miej podmytą !!! ... ...o yeah.... 11:30 myszkaruda oj, ja przecież wiem do kogo kierowałeś swe słowa, nie mogłam sobie odmówić jednak tej przyjemności, żeby postawić... pytanie 11:33 przedłurzacz orgazmów To nie odmów sobie i drugiej przyjemności ... Parasol noś i przy pogodzie I zawsze dupe miej podmytą! Nie ujmie woda Twej urodzie Więc zawsze dupe miej podmytą! A nuż ktoś nieokiełznana pytą W nagłej spierdoli Cie przygodzie ? - Parasol nos i przy pogodzie I zawsze dupe miej podmytą !!! ... ...o yeah....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy temat, stwierdziłam że może ktoś chce poczytać, wiec ponawiam, jak takowi sie znajdą to miłej lektury Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lickmytits
no ja też uważam, że istnieją oba rodzaje, choc pochwowego nie przeżyłam, ale czasami mam go prawie-prawie, więc może to po prostu sztuka dopasowania>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie miałam
uupup dodasz cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy orgazm to mit
dobry temat, nie przeczytalem nawet 1 posta ale zgadzam sie w pelni z tytulem topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy orgazm to mit
wiem jestem a to byl zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy orgazm to mit
i w bani mi sie pojebalo bo jeszcze zadnej nie doprowadzilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy orgazm to mit
za to ty nie masz pojecia o orgazmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy orgazm to mit
sfrustrowane dziewczynki ktorym cudowne uczucie orgazmu jest jak najbardziej obce podszywaja sie i szczekaja jak te male pieski za brama domu :), nie oszukujmy sie...wiem ze chcialybyscie go osiagnac i zyce wam tego wspanialego uczucia...ale to niestety nie mozliwe ...przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frustratku, sprecyzuj - negujesz kobiecy orgazm w ogóle, czy tylko tzw. pochowy? Jeśli to drugie, to może i prawda, ale co z tego? Jakie ma znaczenie SKĄD pochodzi orgazm? Ważne, że on cudownie JEST i można go osiągnąć w różny sposób, także tylko poprzez penetrację bez żadnej dodatkowej stymulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy orgazm to mit
nie goraczkuj sie bo orgazmu dostaniesz....upssss ....przepraszam :(...zapomnialem ze kobiety tego nie posiadaja :P...jak juz pisalem w twoim temacie....nie potrafisz odroznic zatwardzenia od orgazmu i tu glownie lezy problem, ja bym ci proponowal ziolka na przeczyszczenie ...czasami przynosza wieksza rozkosz od orgazmu ...wiem, wiem, porownac nie mozesz wiec ...zaufaj mi po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy orgazm to mit
i do jasnej cholery ....kto to jest frustrak, bo nawet w googlach nie znalazlem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy orgazm to mit
myslisz ze prowokuje? (( :classic_cool: )) tez pozdrawiam serdecznie ;)🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy orgazm to mit
no jeszcze tego brakowalo zebysmy sie spierali o to czy frustratek jest zdrobnieniem od frustrata czy frustraka :D..oj to chyba wszystko przez ta liczbe orgazmow co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy orgazm to mit
no widzisz...z tego wszystkiego to zapomnialem :( zreszta jakie doprecyzowanie :classic_cool: uwazam sie dosyc jasno wyrazilem sie w moim niku :P ps. nie neguje istnienia lechtaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozieble kobiety i cieple piwo to nieszczescie naszych czasow. Aby powstal orgazm pochwowy, musi go zainicjowac orgazm lechtaczkowy, wystarczy przeczytac ksiazkie Khady: Okaleczona, by przekonac sie co odczuwaja kobiety okaleczone. Zachowanie Noami Cambel pokazuje do czego jest zdolna kobieta, ktora nie przezyla orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×