Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwek9

Gdzie najlepiej robić zakupy?

Polecane posty

Ta aplikacja jest boska. Dużą kwotę można zaoszczędzić robiąc zakupy w Carrefourze regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najtaniej wychodzi w marketach. Też lubię Carrefour. W tym tygodniu z okazji Zyskoteki mają zakupy z rabatem 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają też taką akcje "ceny niskie jak dawniej", co tydzień zmieniają się promocje, warto zaglądać na stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biżuteria to dla wielu osób rzecz obowiązkowa. Ja bynajmniej tak mam. To jak dla mnie dopełnienie każdej stylizacji. Ja generalnie lubię rzeczy barwne, inne, ponadczasowe. Dotyczy to również biżuterii. Tutaj zamawiam co jakiś czas coś fajnego z AnKa Biżuteria z biżuterii srebrnej. Ostatnio zamawiałam naszyjnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2021 o 16:25, Flanela napisał:

Chyba najtaniej wychodzi w marketach. Też lubię Carrefour. W tym tygodniu z okazji Zyskoteki mają zakupy z rabatem 30%

Teraz widziałem fajną akcję drugi produkt za 50%, mają też 1+1 za grosz. Fajnie korzystać z takich okazji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stacjonarnie Lidl, online frisco! sprawdzone i bezproblemowe zawszze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince

Kaufland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często kupuję przez internet, ponieważ brak mi czasu na tradycyjne zakupy. Wyszukuję ciekawą biżuterię, ubrania i dodatki do domu. Moim najnowszym zakupem, z którego jestem bardzo zadowolona są kolczyki Noc Kairu z AnKa Biżuteria. Kupiłam je z myślą o noszeniu do pracy, ale świetnie wyglądają również w towarzystwie eleganckiej ...enki na wieczór 😉
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie dni nic nie kupowałam bo czekam na black friday 🙂 W zeszłym roku były bardzo fajne promocje i liczę na to, ze w tym roku bedę również mogła się obłowić w sklepach na fajne rzeczy. Szczególnie, ze muszę sobie kupić jakieś nowe botki, mam ochotę na takie w ciemnym kolorze do jeansow.

https://symfoniapiekna.pl/black-friday-2021-czyli-swieto-kazdego-lowcy-cenowych-okazji/

Sporo info w temacie jest na stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lidl i Biedronka,dużo promocji.Kosmetyki i chemię w sklepie internetowym, polecając go znajomym, którzy również robią w nim zakupy dostaję zniżki i prezenty. Oplaca się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez stawiam na zakupy przez internet. Ostatnio mam hopla na punkcie butów i znalazłam sklep internetowy SAWAY. Zamawiam szybko wygodnie z domu. Rozmiary są czytelne więc bardzo łatwo trafić z rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np bardzo lubię sklep internetowy z butami SAWAY. Duży fajny wybór pięknych i wygodnych butów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja robienia wszystkich zakupów w jednym miejscu to coś co bardzo do mnie przemawia i przekonuje. Dlatego bardzo lubię kupować w internecie. Wszystko mam w jednym miejscu. A już ostatnio najbardziej lubię buty Saway. Kupuje to razem z innymi rzeczami przychodzi do paczkomatu albo kurierem. Mega wygoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobre doświadczenia ze sklepem SAWAY.pl. To jest bardzo fajny sklep internetowy z butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zakupy to przez internet. Nie ma tłumów. I kupujesz co chcesz i w jakich tylko ilościach chcesz. I możesz znajdować różne fajne rzeczy. Ja np ostatnio znalazłam sklep z super butami sklep Saway. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej robić zakupy w internecie. Zamawiam i przychodzi gdzie chce. Moje ostatnie odkrycie to buty SAWAY. Ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jaram się zakupami na Saway. Kupuje tam buty na potęgę. Mają tam piękne buty świetnej jakości bardzo mi się podobają. Oszalałam po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co. Ubrania i ubrania lubię kupować przez internet. Nigdy nie lubiłam łazić po sklepach. A bardzo polubiłam Saway.pl. mają fajne buty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię kupować buty na saway.pl.  Super sklep gdzie wszystko jak dla mnie jest na bardzo wysokim poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również robię zakupy w Biedronce ale lubię Dino i Lidla. Dino za to, że mogę kupić dobre wędliny ( nie paczkowane) a Lidl za dobrą kawę i ciekawe produkty do domu, czy nawet ciuchy dla dzieci są dobrej jakości. Najbardziej natomiast nie lubię sklepu Intermrarche  ceny mają z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze spożywki zdecydowanie Lidl, Biedra jest nudna i wcale nie taka tania. Kosmetyki w Hebe, ciuchy w by Insomnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×