Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwek9

Gdzie najlepiej robić zakupy?

Polecane posty

Gość gość
To zależy co chcemy kupić, ale polecam dobre i godne zaufania sklepy internetowe jak Topwitaminy.pl gdzie zamawiam suplementy diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcecie kupić tani a dobry materac przez neta to polecam stronę senny, dużo fajnych promocji i ceny bardzo przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie są to sklepy internetowe, gdzie otrzymujemy wysoką jakość i o wiele niższe ceny, wiec ma to same plusy. Co do konkretnych adresów to polecam Fabrik.Sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itruss
to zależy co chcę kupić, spożywka- biedronka, tesco, ubrania- reserved, house, cropp, mohito, hm, ccc, sprzęt- sferis, vobis, pierdoły do domu- pepco, najczęściej robie zakupy w sieciówkach, czasami zdarzy mi się też zamawiać przez allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tak ze ja prezenty kupuję zwykle w sieci, online. Mam swoje ulubione strony, dużo kupuję na avans.pl lubię ich za promocje, darmową dostawę no i mają naprawdę dużo produktów i kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na śląsku to zdecydowanie bytomska Agora Bytom, dla mnie najlepsze Centrum Handlowe w naszym regionie. Duzo sklepów, mnóstwo atrakcji, kino...uwielbiam robić tam zakupy czy spędzać czas ze znajomymi http://agorabytom.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka99
Często zamawiam z internetu ze sprawdzonych sklepów satun, media, komputrnik, sferis, more4kids

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zakupy to tylko u nas! Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w odzieży męskiej. Wiemy o niej dosłownie wszystko! Zapewniamy, że ubierzemy każdego Pana – czy to miłośnika elegancji, czy zwolennika luzu i wygody. A wszystkie nasze produkty znajdziecie w szokująco niskich cenach! :) Jesteśmy tu → www.Ombre.pl Zapraszamy! :) A w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianka08
To zależy co. Zakupy spożywcze - Biedronka, Lidl i Auchan. Ciuchy - najlepiej wychodzi przez internet, trzeba sie troche naszperac, ale da sie znalezc fajne perełki na daWanda np ;) i innych stronach. A po sprzet AGD i RTV, jakies p*****ly elektroniczne itp zawsze ide do media expert, bo ma spoko oferte ratalna ;p Ot i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka Zoj
Spożywka, chemia, czy obuwie to nadal tradycyjnie ale resztę kupuje w sieci. Obecnie jesteśmy na etapie meblowania w ogóle urządzania naszego mieszkania więc na tapecie są u nas teraz meble. Wczoraj wybieraliśmy łóżko, muszę Wam powiedzieć, że praktycznie wszędzie jest to samo tylko cenyami sie różnią, ale znaleźliśmy dość cieka ofertę https://meblujdom.pl/45-lozka-tapicerowane i zapewne u nich wybierzemy. Podoba się nam kilka, teraz tylko trzeba się zdecydować na jedno, ale chyba juz nawet ktore to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co chcemy kupić, bo jeżeli chodzi o kosmetyki w niższej cenie, to polecam hurtownię kosmetyczną www.sabell.pl mają niższe ceny i szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko ubrania zamawiam w sieci, ale może dlatego, że mam swój jeden ulubiony i już sprawdzony sklep www.mosquito.pl i zwyczajnie jest mi wygodnie zamówić sobie ubrania do domu i wszystko na spokojnie przymierzyć :) Tym bardziej, że jest aż 30dni na wymianę lub zwrot. Ubrania są przepiękne, szyte w Polsce więc dobrej jakości i z dobrych materiałów, a ceny uważam, że bardzo przystępne. Szczerze mogę polecić ten sklep jeśli chodzi o zakupy ubrań w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupować w sklepach internetowych. Można tam dostać naprawdę fajne rzeczy na przykład modne buty http://czasnabuty.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda G
Fakt w sieci jest większy wybór i rzeczywiście można trafić na ciekawe rzeczy, ale też i różne promocje. Nam tak udało sie kupić garderobę do przedpokoju w domizdrowie.pl, przyznam, że w rzeczywistości wygląda nawet lepiej niz u nich na stronie, ale to to juz szczegół, najważniejsze, że jest dobrej jakości. Zapewne zajrzymy do nich przy okazji remontu sypialni, bo mają dość ładne i ciekawie wyglądające szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kralik
Szukałem ostatnio tabletu na prezent dla brata na komunie i kupiłem w fajnej cenie na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasik
A ja polecam www.twoja-fantazja.pl Jestem bardzo zadowolona i kupuje tu, fajne znizki, fajne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samnna
To jednak zależy co mam kupić po niektóre rzeczy wolę wybrać sie tradycyjnie do marketu, ale np buty czy ubrania kupuje w sieci, a skoro mowa o ciuszkach to dziś będę wybierać którąś z tych sukienek http://sukienki.damskie.net/sukienka-bez-ramiaczek Trochę mam problem bo podoba mi sie kilka, ale jakoś sobie z tym problemem poradzę. U nich zawsze mam ten problem bo mają faktycznie raz duży wybór, a dwa te ubrania sa rzeczywiście bardzo ładne i gustownie się w nich wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinna
Ja robię odwrotnie sprzęt rtv/agd zamawiam przez internet w sprawdzonych sklepach satun, euro, komputonik, sferis, a ubrania wolę kupować w sklepach stacjonarnych bo lubię zobaczyć jak leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w okolicy to najczęściej jeżdzę do C. H. Agora Bytom dla mnie najlepsze zbiorowisko sklepów.http://agorabytom.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka66
Ja tam przeważnie kupuje w internecie... Wiadomo, rzeczy spożywcze kupuje fizycznie w sklepie... ale sprzęt i ciuchy zamawiam przez internet. Właśnie wczoraj zamówiłam na prezent pościel na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam elektronicznej niani dla siostry w prezencie i chciałabym dowiedzieć się, który sklep internetowy z elektroniką polecacie. Przeszukując kilkanaście ofert trafiłam na Voip24.pl, czy ktoś tam kupował? Czy warto i jak jakościowo produkty, jeśli chodzi o elektroniczne nianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetth
Elektroniczną nianie dla swojego maluszka wybrałam w sferisie, długo szukałam odpowiedniego modelu i po opiniach u znajomych zdecydowałam się na ten model https://www.sferis.pl/d-link-dcs-855l-elektroniczna-niania-z-kamera-eyeon-p371550, ogólnie w sferisie mają zakładkę dziecko gdzie dużo fajnych przydatnych rzeczy można kupić dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli1
Ostatnio w sferisie zamówiłam cały sprzęt agd do kuchni i pościel dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×