Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorcik

Fotograf z folderu

Polecane posty

Gość Dorcik

Dostałam w salonie sukien ślubnych folder z ofertą fotografa. Bardzo się mi te zdjęcia podobają, bo są takie spokojne i stonowane. Czy ktoś już miał robione zdjęcia przez tego fotografa. W folderze podana jest strona www.fotomarek40.pl Z góry dziękuję i proszę ,,konkurencję” w postaci innych fotografów o nie zabieranie głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć........
Cześć Dorcia Ale mierzysz wysoko. Po osobach, które widziałam na tych zdjęciach myślę, że ceny u tego fotografa nie są dla normalnych zjadaczy chleba. A tak na marginesie jak znalazłaś adres tej jego strony?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajgiel
przeciez napisala, ze jest podana w folderze i sie dziwia, ze ludzie rozumieja tlko 50% tego, co czytaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
a jakie to niby osoby sa na tych Zdjęciach, że maja byc takie drogie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ty przypadkiem
nie jesteś spokrewniona z rzeczonym fotografem?:p Była tu już taka jedna, co wklejała link do strony fotografa-męża (żałosnego nawiasem mówiąc) i niby chciała porady-co o nim ludzie myślą... Twoja historia wydaje mi sie podobna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
ta, albo to sam fotograf sie podszywa.... tez tak czesto bardzo bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
grusza!!!!!!! a czy czasami to nie ty się podszywasz hihihihi Co do zdjęć to są naprawdę super. Szkoda ze tylko wawka Chyba wam coś z tego powodu du...... ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem szczerze
niespecjalnie mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
faktycznie ,,do niczego" bo są całkiem inne od tej sztampy i papugowania innych. Oj du......ę ściska zazdrość i zawiśććććććć. Siedzę w necie juz tydzień i żygac mi się chce jak widze zdjęcia tych pseudo zawodowców. Jest kilka rodzynków które jednak giną. oj siska zazdrość du.....ę oj ściska. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_po_slubie
a kogo uwazasz za ginacego rodzynka zawodowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłe zdjęcia
nad czym tu się roztkliwiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklklklk
Te fotki moga sie podobać albo nie, ale nie ma w nich nic szczególnego... ot, zwykłe ślubne fotografie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem szczerze
rety: co Ty kurwa pojebana/y jestes? nawet własnego zdania nie mozna wyrazic ? mnie sie nie podobają i tyle. proste prawda? a zal mi dupy nie sciska bo gdyby tak było to bym napisala ze mi sie podobają ale szkoda, ze nie moge z niego skorzystac. rusz tą łepetyną zanim zaczniesz takie pierdoły pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
Ślub to też zwykła sprawa taka normalna i wszystkie panny młode maja najładniejsze zdjęcia, takie super jakich nikt inny nie ma hihihihihihi Oj ściska i to bardzo ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
Lklklklk super to napisałaś jesteś kul. Wreszcie normalna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjj
rety zaprzeczasz sam(a) sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
Ktoś się pytał co to za znane osoby? Co wy oczów nie macie? Jedna młoda co jest na zdjęciach przez pół roku na bilbordach reklamowała jakieś tam perfumy czy coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
no i sie podszywa, raz Dorcia raz Rety... a tak naprawde Pan Fotograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjj
nio pewnie tak :) ja tam nie kojarze zadnej znanej panienki z bilbordu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
znana to jest Linda Evangelista, albo Cindy C. a nie modelka co raz cos zareklamowała; To dopiero trzeba miec wprawne oko, żeby taka w tłumie wychwycić, gratuluję! PS Chyba, że wie się, kogo sie fotografowało, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
do Rety - rzygac się pzrez "rz" pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
przejrzałam raz jeszzce galerie - żadnej modelki tam nie widzę, chyba, że fotograf nie potrafił oddac jej urody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p[odpisze sie nawet swoim czarnym nickiem, ze niektore zdjecia sa przepiekne, ale całość nie powala mnie na kolana. nie wiem jak fotografują inni, ktorych wynajmuje sie na śluby (bo sie tym jeszcze nie zdazylam zainteresowac)... wiem tylko tyle, ze widzialam nie raz lepsze zdjecia. choc te nie sa najgorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
Dla mnie jest zbyt wiele tych zdjęć, może lepiej gdyby były wybrane właśnie te najładniejsze. A do tego kretyna, co się tu podszywa pod wiele osób- facet daj sobie spokój, czy ty myślisz, że tu są same idiotki. Pokaż swoje zdjęcia a nie to, że ci du…ę ściska z zazdrości. Przez takich kretynów jak ty coraz mniej ludzi tu zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajoma z Gimblii
Widzę,ze juz pan sam ze soba tu dyskusje przeprowadza,zeby tylko zwrócic na siebie uwage na zasadzie: nie ważne co sie mówi byleby ludzie wchodzili na pana stronie. Jest pan zabawny z tym reklamowaniem siebie - przez podszywanie sie pod inne osoby,które zachwalaje te fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja też jestem znajomą, z Gimbli choć się tam nie udzielam (Monik26) Wystarczająco długo obserwuję to forum, aby mieć swoje pewne o nim wyrobione zdanie. Gimbla ginie przez takie osoby jak ,,znajoma z gimbli” Nie chce nikogo bronić, ale nawet gdyby Dorcik był fotografem i w ten sposób chciał zwrócić na siebie uwagę i na swoją stronę to tylko gratuluję mu pomysłowości, bo na pewno nikomu niczym nie szkodzi. Mam też pewne wątpliwości, co do tego, że Dorcik to fotograf ze strony. Ale też domyślam się kim może być ,,znajoma z gimbli” Zaprezentowane na stronie zdjęcia są naprawdę ładne i mogą się podobać. Zdjęć jest dużo co w pewnym sensie uwiarygodnia umiejętności fotografa a zarazem powoduje złość i epitety u innych z ,,branży fotograficznej” Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
hehe, kolejna "Dorcia"... na Gimbli też mało wiarygodna, z tego co wyczytałam... ciekawe ile jeszcze takich sie tu pojawi w obronie fotografa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ty....
Grusza jesteś wiarygodna ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ty....
grusza zdajesz sobię sprawe że jesli chodzi o fotografów to u nich muszą bronić się zdjęcia a nie oni sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×