Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorcik

Fotograf z folderu

Polecane posty

Gość a czy ty....
grusza zdajesz sobię sprawe że jesli chodzi o fotografów to u nich muszą bronić się zdjęcia a nie oni sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ty....
Dziewczyno znad morza a czy to od fotografa zależy, jaką minę w kościele ma panna młoda. Czy fotograf ma podejść na mszy do pary młodej i powiedzieć im aby się do niego uśmiechali. Pomysł, co piszesz. Czy jak mają cały czas takie miny to ma nie robić zdjęć i wyjść z kościoła??? Ciekawe, jakie ty będziesz miała zdjęcia, pewnie uśmiechnięte od ucha do ucha i jeszcze podyskutujesz sobie przed ołtarzem z twoim przyszłym po to, aby fotograf pokazał twoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
czy jestem wiarygodna, oczywiście, nigdy nie podaje się za kogos kim nie jestem i pisze zawsze prawdę, więc jestem; Oczywiście Ty nie musisz w to wierzyć; Dziwi mnie jednak zaciekłośc z jaką bronicie jakiegos tam fotografa, jednego z wielu, gdyby to był jakis znany mistrz, to rozumiem; A tym bardziej nie wiem co się do mnie przyczepiasz, skoro nawet słowa o jego pracach nie powiedziałam; Chyba Pan Fotograf ma depresje zimową związana z brakiem zleceń i sie nudzi, haha; I żebys wiedziała/wiedział, że fotograf powinien mieć wpływ na miny Młodych - choć trochę rozładowac atmosferę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna głupota
faktycznie powinien, zagrać im na nosach aby sie usmiechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna głupota
nie rozumiem tego tekstu " jakiegos tam fotografa, jednego z wielu, gdyby to był jakis znany mistrz, to rozumiem" CIEMNOGRÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
wiesz, jak nie rozumiesz, to własciwie Twoja sptrawa, ale bedę litościwa dla sierotki i odpowiem: jest kilku fotografów znanych na rynku, których Młodzi sobie polecają i których zdjęcia rzucaja na kolana; a ten do niech sie nie zalicza; ot co, teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna głupota
Totalna głupota…… Ciekawe skąd tak wszystko wiesz o tym fotografie? Grusza czy tam inny owoc szyjesz zbyt grubymi nićmi. A może by tak napisać do tego fotografa, że mu tu tyłek obrabiają i to konkurencja mu obrabia. Grusza czy tam jakąś znajoma z gimbli czy jakiś inny świr a jacy to są ci znani fotografowie???????? Z tego co wiem i słyszałam właśnie jednemu tu się tyłek obrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
a pisz se i mów co chcesz i komu chcesz, ja nikomu nic nie obrabiam; Znani fotografowie: Szwabowicz, TworekFotograficy, Słowo Honoru; Wiem, bo sama szukałam dla siebie fotografa i było tyo dla mnie bardzo wazne i czasami odwiedzam te strony fotografów, których fotki mi sie spodobały; Na pewno nie nalezy do nich (do znanych) ten reklamujący się tu pan; dziwne, że Ci tak zalezy na nim, skoro chcesz nawet do niego pisać - chyba że mamy do czynienia z kolejna żoną fotografa albo kimś takim... Niestety, niektórzy, jak juz wczesniej sie tu przekonaliśmy na tym forum, próbuja podstępem "zwabić" i zainteresowac klienta... Tylko czasmi nie ma czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Fotografa
Witajcie! Wywołaliście mnie do tablicy, to jestem - tak jestem żoną tego Pana, któremu tak tu dużo miejsca poświęcacie i coś Wam powiem: każdy ma prawo do własnego zdania, wyrażajcie je otwarcie, ale też szanujcie zdanie innych. Miło się czyta pochlebne opinie na temat efektów pracy mego męża, ale fajnie jest też, że macie różne opinie, gdybyście tylko mogli je wyrażać w sposób kulturalny i na odpowiednim poziomie.... Używanie wulgaryzmów pod osłoną anonimów jest samo w sobie głupie i bezmyślne...... Chwalcie, krytykujcie, ale podawajcie argumenty (jest to odpowiedź na pytanie "dlaczego") - świadczyć to będzie o Waszym poziomie intelektualnym. Natomiast sposób w jaki tu piszecie i forma jak na rzaie pozostawia wiele do życzenia..... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
żona, jasne, dobre sobie ;) a wulgaryzmów uzywała osoba, która broniła tych zjdęć, więc nie do nas te gadki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grusza od kiedy wymienieni przez ciebie fotografowie tacy jak Szwabowicz, Tworek fotograficy, Słowo Honoru są tacy bardzo znani. Jeszcze nie tak dawno nikt o nich nie słyszał. Byłam na ich stronach i powiem że znalazłam o wiele ciekawsze zdjęcia i oferty niż te wymienione znane firmy. Przynajmniej nikt u innych nie podstawia fotomodelek. Sama zastanawiałam się nad Szwabowicz bo znajoma też ją tak bardzo chwaliła. Oglądałam te zdjęcia i wybacz może i są super, ale na mnie nie zrobiły wrażenia. Bardziej pasują mi jako zdjęcia reklamowe niż ślubne. Zdjęcia portretowe mają super i nie wiem czy takich sobie nie zrobić. Piszesz tak jak firma konsultingowa, która dba o swoje firmy a stara się robić złą markę innym z tej branży. Na wszystkich forach i stronach poświęconych uroczystościom ślubnym jest masa takich firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
pisac mi się juz z Toba nie chce, bo nudzisz wciaż to samo; Mądry głupiemu... KROPKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam to jeszcze ja. Chcę zadać jedno pytanie bo strasznie mnie ono nurtuje. - Grusza jak to jest, że ktokolwiek się pojawia w tym temacie zaraz ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywna obserwatorka
Pan Marek,który sie tak tu reklamuje i podszywa pod "niby zachwycone zdjeciami dziewczyny",znany jest z innych for slubnych ,ze wszystkim próbuje dogryźć i uważa sie za tego,co to zjadł wszystkie rozumy. Takie zachowanie jest prostackie i bardzo niekulturalne . Wystarczy poczytac na Gimblii jak kłóci sie z innymi fotografami. Prawda jest jednak taka,ze jak widzę takie zachowania fotografów,to nie mam najmniejszej ochoty podejmowac z nimi współpracy. No bo jeśli wychodzi takiemu "słoma z butów" i posługuje się niewybrednym słownictwem to jak sie zachowa na moim ślubie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajoma z Gimblii
Cos mi sie wydaje,ze niektórzy niby-fotografowie nudzą sie potwornie w okresie zimowym,bo jedyne co moga zaproponować parom slubnym to zdjecia "pod drzewkiem" . Czekaja wiec do wiosny i lata na klientów a w zimnych miesiacach z nudów reklamuja sie na forach i kłócą ze sobą zaciekle. Gdyby mieli więcej pracy ,pewnie nie mieliby na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, ale obserwuję i czytam Gimblę od dłuższego czasu i jakoś nie zaobserwowałem, aby się z kimś kłócił. No chyba, że jakaś emocjonalnie nie dojrzała osoba dyskusje interpretuje jako kłótnie, ale na to nic się nie poradzi. Fotograf, o którym się tu pisze raczej jest bardzo ceniony na gimbli za przemyślane rady. Jest tam,,klika”, która go ośmiesza, ale to chyba po prostu konkurencja i nikt ich nie traktuje poważnie. Raczej oni się ośmieszają. Dyskusja na temat fotografa jest tu bez sensu, bo wątek dotyczył całkiem innego tematu. Na siłę ktoś chce ośmieszyć tego fotografa, bo widocznie ma w tym swój cel. Darcia nie powinna pisać, aby konkurencja nie zabierała głosu, bo skutek jest odwrotny. A zdjęcia są naprawdę super. Postanowiłam dzisiaj zadzwonić do tego fotografa. Zobaczę czy znajoma z Gimbli ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati2
Wiecie co? Jesteście bandą debili. Jak można niszczyć fotografa, który robi świetną robotę. Tak ja też jestem fotografem. Moja praca też podoba się klientom, ale przez takich fotoziutków jak Wy nie piszę na tym forum. Przypadkiem wszedłem tutaj. Myślałem, że coś się zmieniło. Ale, gdzie tam, jak któryś fotograf otrzyma dobra opinię to zawsze pojawi się jakiś debil i zaczyna podejrzewać, że opinie wydał sam zainteresowany. Kretyn kretynem pogania i tyle w temacie. Tracą tylko nowożeńcy, bo stoją na rozdrożu. Do fotografa i jego żony: nie przejmujcie się bandą idiotów i róbcie swoje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega wyżej pewnie na weselu był i obudził się zbyt późno... Odkopany temat sprzed 7 lat, gratuluję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie oto chodzi. Temat mimo, ze pochodzi z przed lat jest nadal aktualny. Nadal trwają zapasy w tej kwestii. I to jest po prostu głupie. Wydaje mi się, że trzeba piętnować takie rzeczy niezależnie od daty ich wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×