Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniska21

Czy podoba Wam sie kolczyk w jezyku?????

Polecane posty

Gość zdechła małpa
Ja też mam kolczyk w języku i nie jestem żadną kurewką.W zwiążku jestem od 7 lat i nikt nie powie,że się kurwię.Po prostu podobało mi się to i to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shichi
shichi to facet tak na marginesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shichi
i flachconszki do wygiągcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
ok dziekuje za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shichi
napisz cos jeszcze ze np shichi sie dyma w dupe przeciez to takie fajne jest pisanie za kogos,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shichi
Voila, gdyby mi starczyło sprzętu dymałbym się w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie tam podobaja kolczyki chetnie bym sobie zrobila tylkoe, ze mama by mnie udusila chyba wczesniej :( ale ogólnie wg. mnie to naprawde spoko wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaa
fanka happysad?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam nie zawracajcie
wiadomo ze kolczyk to ma dziwka i tyle!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie bardzo podoba, moja kolezanka ma i wyglada super! Tez mnie korci, zeby sobie zrobic, ale sie boje. Wystarczylo mi 5 lat noszenia kolczyka w nosie. Kolezanka robila sobie w salonie tatuazu, pelen profesjonal, ale mimo to jezyk jej spuchl i przez pierwsze kilka dni jechala na soczkach i zupkach typu \"Gerber\", ale efekt jest zajebisty. Wcale nie wyglada jak dziwka ani dziwka nie jest, juz bardziej pod te klimaty podpada moim zdaniem kolczyk w pepku, 1000 razy bardziej lodziarsko i plastikowo wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała czapeczka
ja założyłam niedawno podobny topik...pytałam kiedy mogę zmienic na krótrzy kolczyk...nieważne. Dostałam znieczulenie.kosmetyczka powiedziała że jak będzie odchodzic to język zacznie boleć, spuchnie i przy ruszaniu językiem bedzie troche krwawił. znieczulenie odeszło, jezyk nie spuchł, nie krwawił-normalnie nic się nie stało.Ciężko było jeść bo kolczyk plątał się w buzi bo był długi-podobno po miesiacu można go zmienić. Ja zmieniłam na 4 dzień chyba-przestałam seplenic bo juz mi sie nie plątał. Także:nic nie bolało,nic nie spuchło, nic nie krwawiło i jest zajebiście.jak zmieniałam na krótrzy to też nic nie bolało-teraz czasem go wyciągam-mam taką pracę, że nie zawsze wypada go mieć ale mam to w nosie-a kur... nie jestem. Powiedziałam kiedyś mężowi że mi się to podoba a on na to że jemu też i bardzo cieszyłby się gdybym się na to zdecydowała.Jest fajnie i ...niekonwencjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetTrójmiasto
Topik dla szmat,u nas nad morzem tak szukamy szmaty, właśnie patrzymy czy ma kolczyk w języku,nigdy się nie mylimy!!! Pozdrowionka dla Moni głębokie gardło z czerwca 2005! :D (też miała kolczyk) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
witam witam jestem juz posiadaczka od wczoraj kolczyka w jezyczku, troszke boli, najgorsze jest jedzenie jadynie takie do tykania zeby nie grysc i nie mietolic jezykiem bo to boli..... na razie taki dlugi bo jezyk troszke spuchl, pozniej bede miala krotszy z brylancikiem :) juz sobie wybralam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska21
a Wam dziewczyny czy takze kolczyk obija o zabki??? bo nie chce ich niszczyc dlatego chcialabym krotszy. ps. do chlopcow i wcale nie jestem kurewka czy cos w tym stylu, jak rowniez pozostale tu dziewczyny..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita21
nie uwazam ze laski z kolczykami to kurwy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 1982
--->facet z kolczykiem w języku jest mmmmmmm seksowny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKIN PARK
pozdrawiam wszystkie szmatki i kurewki z kolczykami w jezyczku:) Co bym bez was robil,kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozak Madry
racja bracie! rzygać mi się chce jak widzę taki kolczyk w języku! gadżet dla tanich kurw z trasy wylotowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 1982
debilątka nie znacie się śpijcie dobrze .............o rany ale kretyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole co za matoly ... poropstu KOLESIE JESTESCIE JEBNIECI Jak by moja zonka zrobila cos takiego dla mnie .. to bym poprostu wycalowal, wysciskal i 20 orgazmoow od reki Co to wogule za pojecie \"kurewka bo kolczyk ma\" ... pojebalo wam sie w bani. laski to robia dla waszej przyjemnosci a wy Kurewki odrazu Znam kilkanascie lasek ktore maja kolczyk w jezyuku i sa w stalym zwiazku od dluzszego czasu. i co .. moze tez kurewki Moja opinia: kobieta z kolczykiem w jezyku wyglada i ladnie i moze sprawic ladnie. Popieram jak najbardziej cale te szalenstwo pozdrawiam (TYLKO TYCH NORMALNe/ych A NIE CIULI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDuRiNx
empiu okolo miesiac temu poszedlem z moja dziewczyna do studia tatuazu i przebilismy sobie jezyki (taki wspolny prezent na druga rocznice) Na poczatku byla tragedia pierwsze 4 dni nie moglem jesc, ledwo mowilem, seplenilem, ale juz jest dobrze po 2 tygodniach wymienilem kolczyk i teraz jestem a wlasciwie jestesmy zadowoleni... Przyjemnosc z seksu oralnego wzrosla o 100% ;-P Wedlug mnie kolczyk u dziewczyny wyglada bardzo fajnie i seksownie, pozatym zapewnia dodatkowe bodzce podczas stosunku. Wiec drogie panie polecam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDuRiNx
tam mialo byc empiu brawo ale cos nie wyswietlilo sie;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym mial panne z kolczykiem w jezyku to bym jej go wyrwal ! nie lubie kobiet z kolczykami w jezyku, nosie, brwi itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolczyk jakieś 1,5 miesiąca i nie uważam się za kurwiszona, szmatę itp. Mam chłopaka od ponad 2 lat, ale zrobiłam to nie z myślą, że będę mu robić dobrze lepiej niż dotychczas (choć z tego, co mówi, tak właśnie jest) :) a dlatego, że od dawna mi się to podobało, tylko jakoś odwagi wciąż mi brakowało :) Trochę bolało pierwsze 4 dni, sepleniłam troszeczkę, a jadłam co popadnie i wcale nie unikałam gorącego, jak mi zalecano :) a język jakos mi nie zgnil i nie odpadł :) Męczyłam się z tym jedzeniem, ale wolałam powalczyć z bólem, niż umrzeć z głodu :) Dałam za przekłucie zaledwie 25 zł :) a kłuła dziewczyna, która zajmuje się tym od ponad 6 lat, także myślę, że można nazwać ją profesjonalistką: czyściutko, szybciutko, bezboleśnie i bezkrwiście :) Także jak masz ochotę to kłuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorry, przegapiłam wypowiedź, że już masz :) Mi też na początku sie plątał i obijał o zęby, ale to mija, gdy ma się krótszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska11111
Hejka dziewczyny ja sobie przebiłam jezyk 2 tygonie ..;) U kosmetyczki dlatego ze w moim miescie nie ma zadnego salonu piercingu czy czegos w tym stylu zaplacilam 70 zł ..;) Wszytsko dobrze jem normlanie ..:) I nic nie bolaló jesli chcecie dowiedziec sie czegos wiecej piszcie na numer gg.. 6147974 lub romantyczka14@vp.pl Buziaki l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisioRysio
Jejku ile ja bym dał za noc z taką grunge kobietą która chodzi w glanach, ma wszędzie kolczyki, ma krótkie kolorowe włosy i nie stanowi dla niej problemu żaden rodzaj seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premka
sama mam kolczyk od kilku lat i uważam że to nie kolczyk decyduje o tym czy jest sie kurwą czy nie a brak kręgoslupa moralnego!!!! statystycznie więcej kurew nie posiada takiego bajerka więc ten co to wymyślił pewnie sam chciałby mieć a brak mu odwagi albo nie udało mu się namówić dziewczyny;) a tak wogóle znam księdza który też ma taki kolczyk i co? też kurewka;)? wogóle co za chory pomysł zeby kojarzyć kolczyk z oralem? ja robiąc go wogóle o tym nie myślalam, ale cóż panowie piszący o kurwach- głodnemu chleb na myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×