Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniska21

Czy podoba Wam sie kolczyk w jezyku?????

Polecane posty

Gość walicórka_17
moja przyjaciółka zrobiła sobie nie dawno kolczyk w języku i od tamtej pory próbuje ją namówić żeby go wyjęła. jak dla mnie osoby które decydują się na kolczyk to poprostu taka garmażerka(jeśli wiecie o czym mówie, bo po stylu pisania niektórych osób widać właśnie wykształcenie). Dziewczyny nie róbcie sobie kolczyków w języku! normalni chłopcy tego nie lubią. po takiej dziewczynie z kolczykiem widać właśnie że mamusia i tatuś maja ją głęboko gdzieś, (taka róbta co chceta) niech seobie zrobi kolczyk jak chce i tylko da nam spokój. Jagbym ja mojemu tacie powiedziała że chce sobie coś takiego zrobić to by mi urwał łep i przekolczykował mózg a tak przy okazji nasrał do szyji. Widać gdzie dobra rodzina a gdzie dzieci obsrane po podwórku latają.. i potem właśnie wyrastają takie w złotym pasku i białych kozaczkach. a i jagbym mogła zapomnieć o dzieciaku pętającym sie pod nogami i chłopaku co tylko by piwko pił i na legie z kolezkami dresami chodził. podsumowując: nie każda dziewczyna z kolczykiem to kur*a chociaż większość tak) ale każda dziewczyna z kolczykiem ma chyba coś z głową i (jej rodzice też) bo kto by sobie coś takiego zrobił. fuj. i pozdrawiam. marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Jak mawiał prof. A. Einstein. Dwie rzeczy mają wymiar nieskończony: wszechświat i ludzka głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytaaa
hehe ja mam kolcyzka :D i jest ok ;p nie bolalo bardzo a przebijal mi kolega ;p i nei jestem k... chlopakom sie podoba:):) a jadlam zaraz po przebiciu i caly czas normalnie co chcialam tylko musialam troszke uwazac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VideCullFidex33.fotka.pl
mi kolczyk w jezyku sie bardzo podoba ;) mialam , ale wyjęłam bo mnie bardzo bolało i opuchlizne mialam ponad tydzień ;/ ! teraz żałuje , że wyjęłam . Przekłucie nie bolało . Gorzej było z gojeniem się i jedzeniem. nie jadlam przez ten czas jak mialam kolczyka ! wiec stwierdziłam ze wyjme . __________________________________________________ ale polecam ; ) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie podoba. Nie wiem w sumie czemu, ale jakoś tak dziwnie mi to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uważam, że osoba która ma gdzieś kolczyk jest ku**ą ja mam kolczyk w pępku i zamierzam sobie zrobić za jakiś czas w języku i to dlatego, że chcę i mi się podoba a nie dlatego, że komuś się podoba albo chłopak by chciał bo najważniejsze jest to co ja chcę. A osoby które piszą, że tylko ku**y mają kolczyki muszą mieć minimum 50 lat to wstyd żeby w XXI wieku ktoś miał tak zacofane poglądy. Owszem uważam, że jeśli się komuś nie podoba to nie robi i tyle ale żeby od razu oceniać drugą osobę. Pomyślcie zanim coś napiszecie bo was czyli osoby które są przeciwne kolczykom nikt was nie zmusza! Pozdrawiam posiadaczki i posiadaczy kolczyków:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franc Josef
Amelka_ ja do 50 lat mam jeszcze baaardzo dużo czasu, a też mi się nie podoba kolczykowanie ciała gdzie popadnie po prostu jest to dla mnie nieestetyczne i odpychające - takie mam odczucia jestem tradycjonalistą i okaleczanie ciała uważam za głupotę i objaw pewnych problemów z osobowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawalecxxx
a dałbym was wszystkich wykolczykowanych na rezonans magnetyczny :) i jeb/ałbym ze śmiechu jak wam jęzory i cipy stal rozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysx.
Kolczykowanie ciała to jest indywidualna kwestia gustu . Dajcie sobie spokoju .. Wyzywacie kogoś od ku*w bo mają kolczyki ? Weźcie sobie dajcie spokój . To jest czyjaś sprawa gdzie sobie przekłuwa ciało. Może wam się nie podobać ,ale bez przesady . Nie zawsze jest tak że rodzice się nie zajmują dziećmi , po prostu nie którzy robią to bez ich wiedzy . Ale 12 lat to trochę mało jak na kolca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice__
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody -gniewny
Mam 3 kolczyki w napletku i jak dziewczyna na języku ma to brzęczy,tak to w porzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alis111
ja mam kolczyka w języku i w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcc
Może jak się kiedyś udławicie tym kolczykiem to zmądrzejecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×