Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Indecent

Grypa żołądkowa a antykoncepcja

Polecane posty

Gość Indecent

Witam Drogie Panie. Mam do was pytanie, jesli mozecie odpowiedzcie mi w miare mozliwosci wiarygodnie. Zaden lekarz wiadomo teraz mi nie poradzi gdyz wlasnie kazdy dopieka żarełko na stół wigilijny. Chodzi mi o to ze prawdopodobnie od wczoraj mam grype zolądkowa, gdyz jesli coś cięższego zjem to zwijam sie z bólu i wymiotuje. jesli juz wypróżnie sie to all wraca do normy. a moze rownie dobrze to tez zatrucie. Jednakze chodzi mi o to ze mam biegunke i wymioty ktore występuja wlasnie w mojej 7 dniowej przerwie. i sie zastanawiam czy gdy akurat nie biore tabletki to czy cos sie staje jesli wymiotuje lub mam tą biegunke, przeciez nie zwymiotuje tablekti bo jej nie biore przez te kilka dni. ale dzialanie zapewne jest obnizone? nie jestem pewna. powiedzcie prosze jak to jest wlasnie gdy ma sie wymioty i biegunke w czasie tej 7dniowej przerwy. Od kiedy powinnam liczyc te dni by przez kilka dni zabezpieczac sie dodatkowo? od Nowej tabletki z nowego opakowania? czy moze juz teraz? czy po prostu jak mi to zatrucie przejdzie? .czekam na wasze porady, dzieki z góry laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×