Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

a co ty sobie narinka myslisz ze ja na kazde Twoje zawolanie bede ;) zycie w realu na pelnych obrotach tocze ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do snow -to nic nie pamietam- spalam :p a co do machania-widze wlasnie,ze wszyscy sie opier...ja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno wiec co sie dziwisz ..raczki do ciałka przylegaja...:P a juz myslałem ,ze Ci sie przysniłem ..i spac nie mogłas..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,no, powaliles mnie tymi raczkami przylegajacymi do cialka..hehe :p od jednego salutka mialabym miec zarwana noc? :p powiem Ci wiecej-obudzilam sie dzis po 12\".. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam zaraz powaliłem ..nawet Cie nie tknałem..:P o 12?......to Ty nie wiesz jak ranek wyglada..:P jak nic Tobie sie przysniłem ..dlatego tak długo nie moglas oczu otworzyc..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miales mnie tknac jak masz \"raczki przylegajace do cialka\"? :p wiem jak wyglada ranek,bo nieraz budzik sobie nastawiam specjalnie i podziwiam..:p mozliwe,ze mi sie przysniles..bo moj facet dopytywal sie czemu w nocy powtarzalam \"salut, salut,saluuut\" :p potem mnie prosil abym go wiecej nie straszyla po nocy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o swoich raczkach nie mówiłem..tak gwoli wyjasnienia..:P heheh..za duzo o mnie myslisz ..i potem mówisz po nocach o mnie..:P podziwiam Twojego faceta..ja bym cie zakneblował..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt..Ty nie masz raczek,ale pewno jakies kosmate lapiska-z tego co pamietam z Twojego opisu.. a przez sen rozne glupoty wygaduje :p kajdanki jeszcze moga byc,ale o kneblowaniu to ja moge jedynie pomarzyc...:o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ..marzy Ci sie kneblowanie ..no prosze ..:P a wydawałas sie tak spokojniutka..:D albo ja zle widze ..;) raczki kurna raczki ..łapiska maja niedziwatki ..a mi do takich duzo brakuje ..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swee...chyba dobry wieczór ..:P no chyba ,ze dopiero wstałas..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem spokojniutka...do czasu..:p wogole jestem grzeczna i niesmiala..serio,serio.. drobniutki salutek? drobinka malenka z malymi raczkami i delikatnym cialkiem..? :p sweetkatie- 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaaa..drobniutki taki ,ze az niewidoczny ..:P pati Ty i niesmiałosc ?..hehhe:D:P a ze grze(s)zna to wiem przeciez..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ..przejezykowałem sie ..miało byc domyslam sie...:P swee.. no chyba mnie nie zostwisz z ta ..niby spokojna..;) zobacz jak udaje ze sie mnie boi ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehh powiedziała co wiedział a..a raczki to juz nie wystawisz pati..:D:D::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wino i szkoda,ze Was tu nie ma..bo mam za duzo..:p a mialam nie pic w tygodniu..:o ale w tym ukladzie- Wasze zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut- :p :p :p i 🌻 skoro tak mnie podkrecasz to masz 🖐️ zadowolony?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wina nie lubie ..wiec dobrze ,ze mnie tam nie ma ..:P czy ja zazdowolony ?..no niebardzo ..bo co ...kwiatka mi dałas ..po co ?..juz bukiet usyszyłem ..:P ..dalej mam suszyc:o ale Tobie bedzie zawiewac pod paszki jak bedziesz tak machac..:P brrrr..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetkatie-ja jutro to bede pewno ok.2\"z minutami- jutro czwartek i czas poszalec ;) milych chwil z lubym :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweee..rano to tu nikt geby nie otwiera ..boja sie chyba czy jak ..:P ale moze Ty cos zmienisz..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut- i cale szczescie-bedzie wiecej dla mnie i sweetkatie :p ten kwiatek jest zywy-w doniczce-suszonych nie lubie- jak Ci sie nie podoba to oddaj sasiadce :p dzieki,ze martwisz sie tak o moje paszki..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze miec sasiada...:D:P a wino se pij na starosc torba i kij ..:D i nie martwie sie paszkami ..machaj bo ktos musi no ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweee ..nie przejmuj sie ja oblokany jestem ..wiec wszystko w normie ..a ranni niech do lekarza pójda ..;) i słodkie sny to mam pati ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetkatie- to milego rozwiesznia ;) ja tez powinnam,ale poczekam az samo wyjdzie z pralki :p dobrej nocki! salut-wino lubie i tyle :p i na starosc tez bede pila :D a macham ,bo lubie..a co.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a u mnie znowy obłoki sa na niebie w dzien ..:D a miało byc obłakany jestem ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×