Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

a Wy jak zwykle marudzicie..:P pati ..zakop doła..łopate porzyczyc.?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia-dzieki z calego serca! juz mnie sama wk..moj nastroj.. 🌻 a to dla Ciebie! i mam nadzieje ,ze wiosna niebawem nadejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut witaj ...dawno nie widzialam Cie ....na monitorze swojego kompa ....ale jestes 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dystrofia ..a gdzie ..mnie chcesz porwac..?:) aniulcia ..no nie tak dawno ..az wczoraj..;:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati - nie tylko Ty masz taki nastroj ....ja tez , ale chociaz dzis na forum nie bede truc i humoru innym psuc ...kazdy ma swoje problemiki ...inni wieksze ...inni mniejsze ....a jestem tu zeby troszke sie odstresowac .... Mlody zasnal wlasnie , wiec zaraz znikam do ksiazek ....obowiazki wzywaja ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy idziemy dys ..ja z Toba zawsze;) sprowadzasz mnie na zła droge ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia-to mam nadzieje,ze chociaz Tobie nastroj sie poprawi.. ale masz racje- nie ma sensu psuc nocki innym..,wiec lepiej sobie pojde smecic w jakims innym miejscu.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campicello
jeszcze nie spie 🖐️ ale wczesna pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campicello- a ja mialam sobie juz pojsc,ale nie chce mi sie ruszac tylka..wiec siedze i jednym okiem lypie na kefe, a drugim na \"wielki blekit\".. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campicello
wiem,wiem pati ;) to tez moj ulubiony film..z Twoja ulubiona aktorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campicello
dobra,uciekam i nie zawracam Ci glowy! wyspij sie mala! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sie juz nic nie dzieje... :o olac! :p topik na wymarciu..,jak po wybuchu bomby atomowej..:p jako przedstawiciel gatunku skazanego na wymarcie pomacham w nadzieji,ze napotkam jednak jeszcze kilku niedobitkow.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem nie spie ..jak zwykle..:P podpisze liste ..a co mi szkodzi ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ot ja też
liste podpisuje i na nowo zabieram sie do raportu mam czas do 6 rano bbbbbbbbuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-Ty to musisz byc niezle napromieniowany :p spac nie mozesz..ani machac..:p halo,halo!! moze ktos jeszcze gdzies dogorywa,a ma choc minimum sil aby dac znak zycia i pomachac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, jednak wylaniaja sie przedstawiciele zaginionej cywilizacji.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-ja mam raczki sprawne :p a co do Twoich...i tu jest zagadka.. :p podobno do cialka nie przylegaja..:p moze butelke oburacz juz musisz trzymac,aby trafic we wlasciwy otwor (dla przypomnienia-gebowy :p)..? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ..juz Ty sie nie boj ..trafiam w otwory... i nie tylko gebowe ..:P ale co Ty mozesz wiedziec o tym ..jak tylko machac potrafisz..:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj drogi- jak zapewne zauwazyles macham jedna lapka..a co druga potrafi to juz tylka ja wiem i zachowam to dla siebie :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mii
obecny. i niestety samotny. nocny marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merioza
Nie spie bo mam trojana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga ...:P wcale nie jestem ciekawy co te Twoje łapki potrafia:P jedno wiem ..za duzo pisza..:P daj im z deka odpoczac..;)....:P dos na dzis tych docinków ..dzien do bani mam ..a nie chce byc bardziej złosliwym niz jestem..:P wiec zycze miłych snów pati .....;) czasami jestem miły:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mii- smutkiem powialo.. nie lam sie,bedzie dobrze ;) merioza-obys nas nie zarazila ;) salut- mialam zostac pisarka :p no to spij dobrze i obys rano mial znakomity nastroj i poziom zlosliwosci w normie ;) \"czasami jestem mily\"- ludzie na forum rozne bajki jednak pisza..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mii
Nie smutkiem miało wiać tylko samotnem. W dzień jest dobrze, tylko że spać nie mogę a w nocy wszyscy śpią no i stąd samotki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×