Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

aniulcia- 🌻 🖐️ to moj ulubiony topik :p salut-a ja myslalam,ze Ty nigdy nie jestes niewyspany :p a co do bredzenia..hmm..dyskretnie to przemilcze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati Ty i dyskrecja ..heheh ..zarty sie Ciebie trzymaja..:P:P:P a wyobraz sobie ,ze bywam w takowym stanie ..:D:P o nie wyspaniu mowa ..oczywiscie .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut- ja dzis mam taki super humor,ze mozesz po mnie jezdzic do woli :p :D 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ..Ty uwazaj co mówisz no..:D:D:D: jezdzic ja lubie ..ale autem ..;) zapodaj mi jak sie jezdzi na Tobie ..bom ciekawy strasznie ..:D:D::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra poprawiam sie ..po Tobie miało byc..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut- no to pomacham Ci extra 🖐️ bo ja UWIELBIAM jezdzic autem!! no i ostatnio udaje mi sie organizowac sobie rozne wyjazdy (jutro do Olsztyna :) )- takie przyjemne z pozytecznym ;) a poza tym Ty nie badz taki ciekawski,bo wiesz ,ze ciekawosc to...itd.., chociaz Tobie i tak pewno juz nic nie pomoze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ..a wyobraz sobie ,ze pomoze ..mi morze ..i wdychanie jodu ..:P pati ..Olsztyn powiadasz ..heheh ...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-to jod dziala tez na glowe?? :p :D a co Ty masz do Olsztyna,ze sie tak obsmiales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredi-ja nie znam knajp w Olsztynie i obawiam sie ,ze jutro tez nie poznam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredi-ale jak bede szukac przewodnika to mozna sie do Ciebie zglosic? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ..a cos taka ciekawa co? podobno smiech to zdrowie ..kazdy Ci to powie ..:P:P:P Olsztyn ?...podobno fajne miasto ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi i jak juz bedziesz pati oprowadzał .. nie zapomnij swojej łapki z pazurkami zabrac..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja teraz w Warszawce jestem . Ale to znane knajpy w Olsztynie to drogę ci każd wskarze. Mam tam zresztą dużo znajomych. I chyba nie ma miasta w Polsce(i nie tylko w Polsce) gdzie nie mam znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-Ty jestes ciekawski, to ja nie moge? :p i tak sie o mnie nie martw - ja sobie z fredim poradze :p fredi-to jestem pod wrazeniem :p mam nadzieje,ze Ci twoi znajomi sa nadal w jednym kawalku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Olsztyn
tylko knajpy ,które fredi wspominał to kto tam chodzi?to knajpy dla zgredów.Fredi to ty po 40-jesteś?? A Olsztyn piękny jest szczególnie latem. A fajne knajpki znajdziesz na Starym Mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga-no,ale gdzie ta reka?? ciemnosc widze.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I staromiejska i kasztelańska są na starym mieście. I nie dla zgredów tylko dla tych z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Olsztyn-na starym miescie zazwyczaj jest najfajniej :D a w Olsztynie bylam juz kilka razy, ale wlasnie latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati to nie troska o ciebie ..to fredi ma sie bronic ..:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Olsztyn
kiedy ty tu byłeś? chłopie to obciach koło Kasztelanki przejśc tam jest pusto nie ma nawet muzyki! Staromiejska latem owszem,ale teraz czynna do 22-giej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Olsztyn
jeszcze powiedz ,że Pod żaglami albo Feta -no to jesteśmy w domu--wiem gdzie chodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Olsztyn
a masz fredi -kucyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Olsztyn
przesiedziałeś?!--a to szacunek-nie moje klimaty nie grypsuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-no to sie obsmialam :D :D :D fredziowi nic sie przy mnie nie stanie:classic_cool: fredi-a jednak...kurcze,za co tam siedziales?? oby nie za to o czym mysle..:o :p tu Olsztyn- widze,ze ktos tu trzyma reke na pulsie jesli chodzi o olsztynskie knajpy :classic_cool: no to chyba sie zastanowie,czy nie zmienic przewodnika...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry gra słów. Nigdy nie siedziałem tak jak ty to zrozumiałeś. Mieszkałem przez dwa lata w Olsztynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×