Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zaczac

Urząd stanu cywilnego prosze o pomoc?

Polecane posty

Gość do jasnej
cholery!!!!!!! cos sie czepila ze ktos jest zazdrosny o co ????no powiedz o co??? jak mozemy ci zazdroscic tego zes taka nadeta i w dodaktu przebiegla, oszukujesz ludzi ba malo tego i Boga chcesz przekupic i oszukac, nie masz kasy a to nie chcesz tracic meza wiesz co ja wiem cos ty z ajedna mieszkasz kolo mnie mam twoj numer kompa ty podla swinio idz i nie nabijaj sie z ludzi....malo ci tego ze wziellas sobie zonatego??? zapplacicie to wam dadza slub??? a jego rozwod ile go kosztuje????????????????????przepraszam reszte topiku wybaczcie to jest dzi...... nie warto tu wchodzic i czytac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepraszam
czego ja niby ma Ci zazdrościc? a dlaczego uwazasz ze kościelny to wydatek? skoro masz ksiedza znajomego to zadarmo wam zrobi slub czyż nie??? chyba wole moje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaczac
CO ZA IDJOCI SIE PODSZYWAJA!!!!! Pol odpowiedzi jest nie moja, jaki zonaty jak ksiadz zaplacony cholera jasna!!! zaras sobie zastrzege i bedziemy mogli gadac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepraszam heheeh dobre
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jasnej
cholery!!!!!!! cos sie czepila ze ktos jest zazdrosny o co ????no powiedz o co??? jak mozemy ci zazdroscic tego zes taka nadeta i w dodaktu przebiegla, oszukujesz ludzi ba malo tego i Boga chcesz przekupic i oszukac, nie masz kasy a to nie chcesz tracic meza wiesz co ja wiem cos ty z ajedna mieszkasz kolo mnie mam twoj numer kompa ty podla swinio idz i nie nabijaj sie z ludzi....malo ci tego ze wziellas sobie zonatego??? zapplacicie to wam dadza slub??? a jego rozwod ile go kosztuje????????????????????przepraszam reszte topiku wybaczcie to jest dzi...... nie warto tu wchodzic i czytac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×