Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość broniaca_mg

teraz inaczej na was patrze.. drogie panie po porodach

Polecane posty

Gość broniaca_mg

naturalnych... jestem stala forumowiczka.. niecaly rok temu stanelam przed trudna decyzja- wybor tematu na prace magisterska:) Studiuje psychologie spoleczna... nie bede podawac konkretow.. w kazdym razie zdecydowalam sie zbadac przypadek kobiet po porodach naturalnych( badz porodzie), ktore stale zaprzeczaja jakoby ich pochwa sie rozszerzyla.. troche sie balam podjac taki temat a jednak! Okazal sie strzalem w dziesiatke!( pan prof u ktorego pisze prace byl naprawde zachwycony.. powiedzial ze tak oryginalnego tematu jeszcze w szole nie bylo).. prace pisalam na podstawie literatury medycznej( pozycji zwartych oraz czasopism).. oraz..czytajac wypowiedzi n aforum.. i przeprowadzajac"wywiady" z ginekologami i poloznikami.. sama bylam ciekawa jak to jest z ta pochwa.. czemu kobiety zaprzeczaja logice.. i fizyce.. do napisania zostal mi ostatni rozdzial:).. w kazdym razie.. przeprowadzilam rozmowy z 24 lekarzami.. z kobietami ktore rodzily.. i z ich mezami..i poprostu moge teraz stwierdzic z calym przekonaniem ze pochwa sie rozszerza i juz nie wraca do poprzedniego stanu.. owszem-zmiejsza swa objetosc .. jednak juz nigdy nie jest taka sama.. i zauwazylam tez taka dziwna zaleznosc: kobiety starsze, ktore sa w wieku przekwitania czesciej sie do tego faktu przyznaja:) no w kazdym razie doszlam do wniosku( tak w skrocie oczywiscie i bez podpierania sie teoria psych) ze kobiety zaprzeczaja temu faktowi bo poprostu czuja sie z szersza pochwa mniej atrakcyjne.. boja sie ze gdy otwarcie sie do tego przyznaja nie bedzie odwrotu.. a piszac to chcialam powiedziec tylko ze NIE POWINNYSMY WSZUYSTKIEGO CO TU PISZA BRAC NA POWAZNIE.. SLUCHAC WSZYSTKICH RAD.. I WSZYSTKIEMU WIERZYC.. BABY TO BABY.. SZCZEREJ, NIEZAWISTNEJ ZE SWIECA SZUKAC.. pzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broniaca_mg
a i jeszcze jedno:D gdybym byla babka po porodzie naturalnym tez wolalabym udawac.. a nawet wmawiac sobie ze nic sie nie zmienilo..albo baaa.. ze nawet jest lepiej:P moze to dobry sposob na to by nie popasc w kompleksy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some ppl are too much
broniaca, czy wszyscy lekarze i pofesorowie Cie wyrzneli wystarczajaco dobrze, zebys mogla napisac swoja prace? Pewnie jestes bardziej rozciagnieta niz niejedna kobieta po porodzie. Jestem na 5 roku medycyny i musze Ci powiedziec, ze jeszcze nigdy nie przeczytalam czegos bardziej bzdurnego. Kazda kobieta jest inna i kazdy medyczny przypadek jest inny. Jedyna osoba, ktora naprawde ma kompleksy jestes Ty...i jeszcze jedno...zal mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto...
naucz się, przyszły magistrze psychologii, pisać poprawnie w rodzimym języku, bo Twoja znajomość polskiego jest PO PROSTU żenująca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z niepokalania
pomysl kochana, ze mlodsze kobiety moga miec lepiej wycwiczone miesnie kegla, czy jak one sie tam zwa i dlatego pochwa ich w mniejszym stopniu sie rozszerza i latwiej jej wrocic do poprzedniego stanu niz kobiecie po 30-tce... zycze ci wiec powodzenia w obronie pracy, a ja zaufam ekspertowi w tej dziedzinie, mojemu mezowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno pytanie
Co ma psychologia społeczna do rozmiarów pochwy po porodzie??? Coś mi się wydaje, że ten topik założyła jakaś zakompleksiona, biedna kobieta, albo to czysta prowokacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broniaca_mg
uderz w stol a nozyce sie odezwa:) spodziewalam sie takich komentarzy:D no trudno.. jak juz wspomnialam takie jestesmy( my kobiety).. to tak jak zarty o blondynkach.. ze sa glupie.. puste itd.. najbardziej przeciw nim sa same blondynki:D.. dziewczyny po co tyle agresji? do rzekomej studentki medycyny---> moja droga jednak powatpiewam w to ze studiujesz medycyne.. a jesli nawet studiujesz to malo mnie to interesuje( ja nie chodzilam rozmawiac ze studentami medycyny, tylko z lekarzami, ktorzy chyba w wydawaniu opinii na ten temat sa bardziej kompetentni niz Ty).. a poza tym to co robisz studento medycyny na forum o macierzynstwie? a moze jestes mama i studiujesz medycyne jednoczesnie?:P no wszystko jedno.. ja swoje zdanie mam.. poparte dowodami.. i opiniami osob kompetentnych.. i wiarygodnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowokacja
iwosiu zbadaj swoją pochwę, myślę że warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broniaca_mg
male sprostowanie-- tematem mojej pracy nie byla kobieca pochwa.. ja sie zastanawialam dlaczego kobiety w tej kwestii wmawiaja sobie glupote- ze pochwa sie nie rozciaga!.. najpierw musialam dowiedziec sie na ile twierdzenie ze pochwa sie rozciaga jest prawdziwe.. aby miec nad czym sie zastanawiac w ogole.. najpierw przekonalam sie o tym ze to niepodwazalny fakt.. a potem przeszlam do szukania przyczyny takiego zachowania..ale to juz temat nie na to forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowokacja
uważaj iwosiu, bo się zapowietrzysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broniaca_mg
a tak w ogole to po ocenieniu mojej pracy zamieszcze tu jej fragmenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowokacja
daruj sobie, lepiej obserwuj swoją pochwę :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowokacja
daruj sobie, lepiej obserwuj swoją pochwę :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko kardka ko
nie, nie przytaczaj tu swoich argumentów!!!!...zaśmiecaj może inne forum, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broniaca_mg
sama sobie daruj kolezanko:P widze ze cos Cie bardzo boli...:P przeciez jak wmowisz sobie i calemu swiatu ze masz cipeczke jak bezdzietna nastolatka to i tak nic Ci to nie da!.. z jednaj strony to co robisz jest ok bo pomagasz tym sobie.. tak jest Ci latwiej..czasem jak cos nas boli to poprostu to odrzucamy.. zaprzeczamy temu ale jest druga strona medalu.. wprowadzasz w blad mlode kobiety ktore chcialyby znac prawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala alicja
A ja nie rozumiem co wam dziewczyna zrobila. Pisze o swoim spostrzezeniu i tyle. Ja tam jej wierze. Ale czy to ze sie z nia nie zgadzacie, albo ze dotknela Waszych czulych punktow upowaznia Was do obrzucania ja blotem! Tolerancji troche mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do broniacej
oj,w czuly punkt uderzylas.. ale to co piszesz, uwazam, ma sens- mam 3 znajome z malymi dziecmi- wszystkie wspominaly o tym i nie sa z tego powodu zadowolone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowokacja
ja mam 16 lat, nie rodziłam jeszcze dzieci. i co ty na to iwosiu? :P nie uderzyłaś mnie w czuły punkt bo ja jeszcze nie mam nawet chłopaka, a ty jesteś mężatką i masz jak wiadro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxz
A mnie to szczerze mowiac przeraza. Nie mam jeszcze dzieci,ale chce miec. Z drugiej strony boje sie,ze seks przestanie mi sprawiac przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala alicja
Topik jest na temat.. a to jest forum wiec sluzy wypowiadaniu sie i wymianie pogladow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem lepiejjj
Prowadziłam rozmowy z moimi kolegami, kilku z nich ma żony, i po dwójce dzieci, każdy z nich twierdzi, że ich żony są tak samo ciasne jak przed porodem, i że prostytutki są znacznie szersze. Jaki z tego wniosek?? częste stosunki płciowe, mam tu na myśli prostytucję prowadzą do rozszerzenia pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułła
a ja mam inne pytanie, moze ktos to wie. Mam 3 partnera w zyciu, poprzedni dwaj mieli sredniej wielkosci penisy. Moj obecny facet ma bardzo grubego, na tyle, ze mimo, ze nie bylam dziewica na poczatku mielismy problemy. A teraz czuje sie bardzo luzna! Z poprzednimi nie mialam takiego uczucia:( Czy to mozliwe, ze od duzego czlonka tez sie pochwa moze rozciagnac? troszke mnie to niepooi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facjato wróciłaśDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czemu
to po jaka cholere sa tampony super? a najlepsze jest to ze kupuja je przewaznie babki po porodzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak
chwytliwy temat wymyślić :P będziesz sławna pani magister :D przynajmniej na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdety
tampony super są stworzone z myślą o kobietach mających obfite miesiaczki, a to nie ma nic wspólnego z szerokością pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełka
Z tymi tamponami to chyba jakis facet pieprznął jak łysy grzywką o kant kuli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdety
tampony super są stworzone z myślą o kobietach mających obfite miesiaczki, a to nie ma nic wspólnego z szerokością pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×