Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawcio

kto ze mna na mojorke..nie zartuje

Polecane posty

Gość PAWCIO
tak wole... moja sentencja tygodnia:) : I TAK CHODZI PO PROSTU O ENDORFINY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę
heeh... oj pawcio pawcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ciekawe ciekawe
ale ile masz lat i skad jestes??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO
NIE ROZUMIEM JAK NIE ISTNIEJE:) DOSTALEM JUZ MAILA ..I ODPISALEM WIEC ISTNIEJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO
W KWIETNIU BEDE MIEC 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę
jakiej oczekujesz kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłącz capslocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienagannie_ładna
ja też pojadę, ale na Korsykę i koniecznie z zabójczo przystojnym facetem (inteligencja bardzo mile widziana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO
TERAZ FAJNIE BO MUSZE JUZ ISC ...PETER ROZGLADNAL SIE MRUKNAL..I ZARAZ POWIE... ..GO HOME!!! SORKI ALE ZARAZ IDE DO DOMU... SEE YA TOMMOROW:) CYKLOTRON1@O2.PL SORKI ZA BRAK ZNAKOW DIAKRETYCZNYCH VLA ETUTAJ CIEZKO ZNALEXC NAWET @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencina
na plaży nie można :classic_cool: Plaże są własnością hoteli, więc możesz byc tylko tam, gdzie są hoteolowe leżaki... Ale żarełko dobre:) Ja tam nie wiem- przecież rób jak chcesz i się nie tłumacz. I nie polecam jeść nic z bazarów i targowisk, zwłaszcza surowego. szczególnie, jeśli jest gorąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO
NIESTETY NIE JESTEM ZABOJCZO PRZYSTOJNY ALE WCALE TEZ NIE NAJBRZYDZY NA SWIECIE..:) (INTELIGENTY JUZ NIE WYSTARCZY:) DO JUTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę
ja bym byla za wybrzezem kosci sloniowej wiesz jak tam dopiero ladnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO
STUDENCINA POGADAMY JUTRO..??? TO TAKA LIPA NA TEJ MAJORCE.. ?? TAK LATWO SIE NIE ZNIECHECAM..ZNAJDE COSIK INSZEGO ..HISPANIA JEST DUZA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienagannie_ładna
hiszpania jest paskudna, polecam korsyke, naprawde piekne miejsce, jest mnostwo urokliwych małych portow, cudeńko... a skoro nie jestes zabojczo przystojny to inteligencja nic tu nie pomoze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
zadnych maili..widze ze nie traktujecie mnei powaznie ..ale ja nieznosze klamstwa i hipokryzji zaraz wskakuje na neta jak tylko moj boss sie nie pojawi i walcze z nowymi ofertami.. na korsyke..sprawdze jakiej dziewczyny oczekuje odpowiedz jest prosta: milej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
a ha jestem z Wroclawia .. w sumei to tam studiuje ale przebywam tam 9/12 miesiecy w roku czasami dluzej.. teraz siedze sobie w irlandii i juz konczy mi sie kontrakt w IBM wracam do naszego "zimnego kraju" ureguluje sprawy na uczelni..w postaci jakisik egzaminow i zmykam gdziesik na tydzien albo moze nawet dluzej wiecie ze z Dublina bilet na majorke lotniczy w dwie strony w dobrej porze zamyka sie w 50E tak jak do paryza itp. wiecej zarabiam w jeden dzien.. wiec chce sobie odreagowac:) i naprawde milo spedzic czas w najgorszym wypadku po prostu pojade sobie sam...ale to raczej nieciekawie. nie pale nie pije nie chodze na dziwki i nie cpam,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej. No to nie masz wygórowanych potrzeb :) Na Twoim miejscu bym bardziej sprecyzowała oczekiwania. Gorące pozdro dla Ciebie Słoneczko:) szykują Ci się piękne wakacje po pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskie ale z Ciebie
nudziarz:) nie palisz, nie pijesz, nie chodzisz na dziwki... nie cpasz... to co wlasciwie robisz? komiksy przegladasz? bo prawdziwy inteligent od prawdziwych ksiazek to lyknac cos palacego zawsze lubi;) aha i przestan juz sie chwalic ze Ci jakos niewolnikowi w irlandii dobrze placa, bo jestes tam tylko wycieruchem! zarabiasz na roznicy kursow walut, a nie na roznicy stanowisk kolego! taki jestes cwaniak, to znajdz sobie normalna prace w Polsce, bez nepotyzmu i innych cwaniackich sztuczek! i zeby nie bylo! ja tak zrobilem i to juz nie raz, wiec da sie:) i to calkiem niezla prace (aktualnie centrala banku)! jestem w Twoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie ale z Ciebie No ale ostro zagrales ale bez przesady Kazy pracuje i zarabia jak moze Nie wszyscy maja tyle szczescia co ty , ze od razu znajduja prace w Polsce. Taka praca za granica to tez jakies doswiadczenie!!! Tobie sie udalo na miejscu dostac dobra posadke za biurkiem , kto wie czy nie po znajomosci jak to wszedzie teraz w Polsce sie dzieje . Ale fakt , ze bardzo spokojny ten Pawcio bo ja pale i pije czasami dla rozrywki na imprezach i wogole ale na dziwki nie chodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koles...ale Ty musisz byc nieszczesliwie samotny...rozumiem Cie;/ musze jeszce powiedziec ze ciekawie probujesz rozwiazac ten swoj problem... pozdrawiam i radze wziac ze soba np mame:P p.s. ciekawi mnie dlaczego umiesciles to ogloszeie na forum erotycznym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskie ale z Ciebie
do setunia: przeciez jasno napisalem ze znalazlem sobie normalna dobra prace bez zadnego nepotyzmu! normalnie... z ogloszenia! wypelnilem i wyslalem formularz zgloszeniowy, przeszedlem egzamin rekrutacyjny, potem rozmowe rekrutacyjna i zostalem zatrudniony! nie znałem nikogo (absolutnie nikogo) kto pracuje w tym banku, nawet szczerze mowiac, nigdy nie korzystalem z ich uslug:) i nie jest to pierwszy raz! a jak sie to robi? ehheeheh to proste: probuje i uczy na wlasnych bledach! ja szukalem pracy na umowe o prace pol roku, co uwazam za dlugi czas! wczesniej pracowalem na zlecenia itd. jako student, po skonczeniu studiow juz sie nie to nie kalkulowalo, wiec szukalem czegos "normalnego"! jestem dowodem na to ze sie jednak "da"! tylko trzeba chciec! niestety powiem tak: nie stac mnie po 3 miesiacach pracy zeby na Majorke leciec, chyba ze odkladalbym cala pensje, a utrzymuje sie w 100% samemu, wiec to niemozliwe! denerwuje mnie takie chwalenie sie ile to taki pawcio nie moze dokonac ze swoim EURO, bo to jest roznica kursu walut i tyle! pawcio jest prawdopodobnie zwyklym klepaczem, albo fizycznym i dostaje najnizsze mozliwe stawki! problem w tym, ze pawcio moze sobie pozwolic na Majorke, bo wieloletnia konkurencja na zachodzie utrzymuje relatywnie niskie ceny takich uslug, a do tego euro stoi bardzo dobrze na rynku miedzynarodowym! taka jest miedzy nami roznica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
nikt mna tutaj nie wyciera...hehe zazdroscisz mam fajna prace jak pojade do polski to pojde na studia doktoranckie mam dyplom ze skrzypiec(al ejuz zapomnialem) gram na syntezatorze uwielbiam grac w pilke ..plywam na kajku jestem instruktorem w sumie..:) i marzy mi sie powrot do jazdy konnej czy jestem strasznie samotny.. mam duzo znajomych ale jetem bardo samotny znam tutaj naprawde wielu ludzi w irlandii i wielu jest jak to nazwales wycieruchami ale wielu ma naprawde najfajniejsze prace na swiecie i moze sz sobie o takich pomazyc w naszym pieknym kraju a praca w banku .,..jest wyjatkowo pociagajaca..:) ja bede badal lek na raka a ty bedziesz liczyl ile masz manka w kasie:) wczoraj dla przykladu wyslalem do stanow sprzet za 550000dolarow..i to nie koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę
pawcio zabierz mnie :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJJJJJ DZIEWCZYNY
tez chlopak to po pierwsze pasztet a po drugie bedzie żydził na wszystko, na cholere taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
zapewniam ze nie jestem pasztetem... dla wielu dziewczyn jestem bardzo przystojny mam ciemna karnacje czarne wlosy i brazowe oczy mam 178cm wzrostu i naprawde nie jestem pasztetem..:) no i odpowiedz dlaczego akurat na forum erotyczne..to nie bylo wcale zamierzone nie jestem wyjadaczem kafeterii.pl i samo sie jakos wyslalo pewnie czytalem jakies posty moj boss is aproching take cover!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
i gdzie te maile>?? ja naprawde nie kantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
czekam na przekonywujacego maila : cyklotron1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
TO JET NAPRAWDE DZIWNE skladam oferte ze chetnie wyjade sobie na Majorke z jakas mila dziewczyna j apokrywam koszty nie nagabuje na seks..i nic??? jestem naprawde mily i calkiem przystojny jest o czym ze mna pogadac..nie wypadlem sroce spod ogona..:) to chyba dlatego ze to sie wydaje takie niewiarygodne. zwyczajnie chce poznac fajna dziewczyne a poxniej wspolnie pojechac na ta ponoc sliczna wyspe ale na litosc boga znudzilo mi sie to ze musze jeszcze przekonywac ze naprawde chce sobie zrobic fajny urlop jedni mnie posadzaja ze kantuje???niby po co?? inni ze sie chwale... a inni ze jestem pasztetem:) napisz do mnei maila fajna dziewczyno ...podam wtedy konkrety jakie sobie chcesz i pogadamy sobie wyslemy kilka maili a jak sie sobie spodobamy to spotkamy sie wyslemy zdjecia i pozwolimy zyciu biec do przodu bez specjalnego przeciwstawiania sie .. a jak nic z tego to tez sie nie poplacze:) ..mam dzisiaj nadgodzinki moze zostane do 2:00 fajnie placa...posiedze sobie dluzej a necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
no i nie jest tak ze nie pije wcale i jestem nudziarzem...nic z tych rzeczy po prostu nie przepadam za wodka piwem i upijaniem sie.,. preferuje dzin z tonikiem..pychota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheheh masz interesujaca gadke ale tandetnego nicka;) nikt sie z Toba nie chce wybrac???wszyscy nie maja czasu :D moim skromnym zdaniem kobieta jaka TY chcialbys ze soba zabrac nie ma ani czasu ani ochoty jechac gdzies w nieznane z nieznanym... ojojoj pewnie skonczysz z jakas kurewka...ale glowa do gory! one tez moga okazac sie fajne. prostytutka- tez czlowiek;0 pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×