Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawcio

kto ze mna na mojorke..nie zartuje

Polecane posty

Gość pawcio
to ja i tacy jak ja beda budfowac polske kiedy wroca z pieniedzmi i zainwestuja w naszpiekny kraj i beda dawac prace takim jak ty..ignorantom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
a z pracy sa podatki a kiedy ludzie maja prace maja za co jesc przypinuj lepiej zeby kiedy wroce banki oferowaly nisko oprocentowane kredyty na wlasna dziallnosc .. do czegos sie przydasz P.S w irlandii jest dobre mieso i naturalne produkty...dlateog tutaj tak fajnie ...\ nie tak jak w niemczech czy w holandii i inszych krajach starej unii..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
jakbys nie zauwazyl to wyrazam tutaj subiektywne opinie ale z nieba sie one nie biora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
i tez zycze szczesliwego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
w IBM takie nudy.. kuna waldus jeszcze chca mi przedluzyc kontrakt wlasnie sie dowidzialem .. i co teraz,,,co teraz ja musze na studia do Polski,,, a z drugiej strony moglbym zarobic na wlasne mieszkanie ..na wlasne mieszkanie..\!!!! i nikt by nie mogl mnie juz przegonic ..moglbym sobie wrocic z pracy do domu..wlasnego domu,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniaczka
jak ja uwielbiam jak ktos wypowiada sie na tematy o ktorych nie ma pojecia... otoz uswiadamiam wielkiego pana bankiera, ze bylam w angli i owszem, utrzymanie nie jest tanie, ale z jednej pensji mozna na w miare przyzwoitym poziomie utrzymac 2 osoby, oczywiscie nie w apartamencie tylko w wynajetym pokoju i raczej duzo sie nie oszczedzi, dlatego musza obie pracowac i jest z czym wracac!!! nie martw sie pawel, szczesliwego nowego roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
zycze sobie takiej dziewczyny jak Ty kokietko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
czasmi marzenia sie nie spelniaja..zwlaszcza wtedy kiedy spelnienie ich raniloby osobe która sie kocha/kochalo dlatego nie moge o Nia walczyc... czasami zycie kosztuje nas zbyt wiele trosk piękne teksty skad je wytrzasnelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
co do tych facetow ze sponsorowanymi wyjazdami dla seksu... to podle swinie a ja nie kupuje seksu..jak juz wspominam enty raz i nikogo nie nagabuje ten topik znalazl sie w temacie erotyczne naprawde przez przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenada
z kobiet powychodzily dziwki facet ewidentnie zuka dupaki na wycieczce tylko idzie po najmniejszej linii oporu bo nie chce mu sie szukac szpary na majorce to satd sobie jakas kurewke wytarga . brawo dla wszysykich "pan" z tego tematu pokazalyscie prawdziwe olblicze no coz potwqierdzilo sie stare porzekadlo ze dupa jest tania ... w tym wypadku jakies 2000 zeta za kilkanascie dni p.s gosciu i nie pieprz ze nei chodzi ci o dupczenie bo to moga lykac tylko te infantylne cipy z tego tematu. jakby ci nie zalezalo na dupace a na dobrym towarzystwie to rownie dobrze moglbys zabrac faceta . finito!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
i czasami wiecej nie mozna juz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
matko jedyna ale mnei zjechala.. coz to by bylo dziwne gdybym nie szukal jak to nazalas dupaki?? dlatego nie dziwie sie z Twojej wypowiedzi jakbym szukal dupaki..to bym poszedl do burdelu byloby latwiej i taniej...co ty na taki argument?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
wiecie co moze zawiesze na jakis czas ten temat... pozdrowienia dla Malgoski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a se podniose
:P ciekawe czy pawcio znalazl towarzyszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×