Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY TO NORMALNE

Jestem zbyt mokra....

Polecane posty

Gość CZY TO NORMALNE

Moja "myszka" jest zbyt mocno nawilżona... Chlopak mnie tylko pocaluje,a ja jestem niesamowicie mokra... Jak mnie "tam" dotyka, to czuje że mi wszystko wypływa... Raz w trakcie seksu chyba delikatnie popuscilam mocz... Moje wkładki do majtek, też sa strasznie wilgotne.... Co zrobić? Faceci lubicie bardzo, bardzo mokre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się
to jest podniecające a poza tym nie bedziesz miała problemów z otarciami i obojgu będzie przyjemniej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musi być fajne uczucie
:D mnie by baaardzo podniecało gdybym pieścił dziewczynę i mógł patrzeć jak na jej majteczkach pojawia się i rośnie wilgotna plamka ;) także chyba nie masz się czym martwić! w drugą stronę byłby problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musi być fajne uczucie
a to już inna sprawa że się w końcu nie uprawia seksu cały czas (a szkoda :P) w każdym razie myślę że faceci lubią "bardzo, bardzo mokre" a czy Twój chłopak to lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY TO NORMALNE
Ale ja nawet jak nie uprawiam seksu jestem dosyc mokra... Wkladka jest mokra, przesiąknięta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik
hmm ,moze masz upławy, powinnas isc do ginekologa. Ja tez jestem bardzo mokra w czasei pieszczot, wystarczy pocalunek,a ja juz tonę , czasem jest mi głupio z tego powodu, baaardzo szybko sie podniecam,czasem wystarczy tylko spojrzenie mojego ukochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik
aha,zapomnialam dodac,ze mojego mężczyzne niesamowicie to podnieca, nawilzona cipka jest bardzo podniecająca, ale jesli ty caly czas jestes mokra,to na pewno upławy,a le nie martw sie-idz do ginekologa ,przepisze ci jakies masci i problem szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie on
To prawda idz do ginekologa.Ja tez kiedys tak mialam.Bylam bardzo mokra.Niestety okazalo sie, ze to nadzerka szyyjki macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY TO NORMALNE
Bylam u lekarza, jestem zdrowa.... Może taka moja fizjologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty aby nie szukasz
rozgłosu??? pampersa załóż:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssssss
sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook
ja lubie jak dziewczyna ma mokro, to jest dobry objaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrusia
spokojnie dziewzcyno . Ja tez bez sexu mam od razu mokro i wkladka prawie przesiaka..wystarczy pocalunek a juz jestem cala nawilzona.Moja partnerka to uwielbia (jestem les) z tego co wiem facetow to tez bardzo podnieca wiec glowa do gory wwsio ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJACA TEN SAM PROBLEMMM
do CZY TO NORMALNE>>moja droga ja mam ten sam problem...naweet pocałunek doprowadza mnie do tyego,ze tonę ;-) cały czas musze miec wkładkę i równiez czuje z tego powodu dyskomfort,czasami nawet wkładka nie wystarcza :-( czuje sie z tym okropnie :-/ kochane kobietki moze faktycznie ja powinnam pojsc do lekarza??? ale ja nie mam cały czas mokro,tylko jak sie podniece :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obaw
ja tez tak mam "tone" ;-) i lekarka powiedziała mi cyt: " powina sie Pani cieszyc mezczyzni lubia mokre kobiety"...takze jak wykluczone sa infekcje to czym sie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrusia
Bez obaw mi lekaz rowniez powiedzial ze tego powodu powinnam sie cieszyc.bo nie jestem narazona na zadne podraznienia no i ze faceci to kochaja ;] wiec nie wiem gdzie dzirewczyny widzicie w tym problem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJACA TEN SAM PROBLEMMM
wstydzę sie tego,ze musze zawsze wkładki :-( i to mnie krempuje strasznie... ostatnio było tak,ze wkłądka przesiakła :-( dobrze,ze zauwazyłam to wczesniej od faceta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obaw
ja tez zakładam wkładke i czesto ja zmieniam bo niewiele mi trzeba ;-)))))) hm i nie wiedze w tym problemu, wole to niz byc sucha jak wiór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obaw
zastanawiam sie czy ty przypadkiem nie prowokujesz tych odpowiedzi a w sumie dobrze wiesz ze to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilgotna cipka
ja tez tak mam duzo wilgoci i jestem przy tym bardzo namietna i motylka tez mam czy to jakas zalezność ?? faceci uwielbiaja sie ze mna kochac ahh i ja lubie ta swoja wspaniałą ciepłą pachnącą wilgoć!!!! załozymy klub ?.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJACA TEN SAM PROBLEMMM
do bez obaw >>> oczywiście,ze nie prowokuje ... krempuje mnie to bardzo,a tu na forum jestem anonimowa i moge o tym pisac hehehe pozdrawiam wszystkie wilgotne kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam kiedyś taki problem
hmmm..... wiesz chyba, że noszenie wkładek powoduję w jakimś stopniu, że jestes mokra? i wtedy nosisz wkładki? takie zamknięte koło. wiem, że to trudne, szczególnie zimą przestac nosić ot tak wkładki, więc jak będzie cieplej to spróbuj nosić je rzadziej - na początek w domu, raz na jakiś czas może jak do sklepu czy coś takiego... mi pomogło, no i jeszcze fakt, że jak poznałam obecnego faceta to się wstydziłam nosić wkładki, więc jak szłam do niego to z nich rezygnowałam :) stopniowo Ci się uda, tak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_
dziewczyny nie tylko wy sie z tym borykacie,ja równiez jestem bardzo wilgotna i podobnie jak MAJACA TEN SAM PROBLEMMM wkładka mi przemieka :-( czuje caly czas dyskomfort :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Personalus
Nie tylko dziewczyny maja ten problem. Ja jako facet jak sie podniece, to tez mi sie bokserki mokre robia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorszy
jest dyskomfort czy moja wkladka nie przesiaknie,a przeciez podczas pieszczot nie bede latała do łazienki zmieniac wkładki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bycie \"zbyt mokrą\" jest jedna rada - zacząć brać pigułki ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to mam................
ja sie nie podniecam przy samym pocalunku, raczej powoli ale jak juz sie podniece to zazwyczaj jestem strasznie mokra i wydaje mi sie, ze przeszkadza to mojemu facetowi, bo przez to jestem mniej ciasna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY TO NORMALNE
Mojemu facetowi to sie chyba podoba... P.S. Ostatnio jak sie kochalismy,wyszlam do łazienki, jak wrociłam zobaczyłam jak facet ukradkiem... wąha i całuje moją wkładke... SZOK!!! Czyżby go tak podniecało to (tzn moja wilgoć) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×