Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sto aspettando

staram się o dzidzię i leczę dużą prolaktynę kto jeszcze tak ma?

Polecane posty

Gość sto aspettando

Chciałabym wiedzieć jak długo się staracie jakie leki bierzecie ,może któraś z was już zaszła w ciążę - zdania tu też są podzielone brać bromergon czy odstawić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba344
Ja biorę bromergon już 3 cykl i wierzę że mi pomoże wiem że sporo dziewczyn jest w ciąży właśnie po tym leku - jak zajdę to mam go brać tak mi powiedziała endo ale też się boję bo tam na ulotce pisze właśnie żeby w ciąży odstawić to już niewiem czy szkodzi on dziecku czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolala
Ja brałam to świństwo przez pół roku 2 razy dz. po 1 tbl. i powiedziałam sobie że to już ostatni miesiąc i jeeeeeestem w ciąży termin 27 sierpień i lekarka mi powiedziała że mam brać yylko będę stopniowo zmniejszać do 1 tbl. 1 raz dziennie do końca 3 mies. powiedziała że dużo osób które mają guzy na przysadce biorą całą ciążę i rodzą zdrowe dzieci i ja jej wierzę (bo moja lekarka jest siostrą mojej mamy i krzywdy mojej dzidzi by chyba nie zrobiła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie tolerowałam bromergonu i brałam norprolac, jest też trwale obnizający prolaktyne Dostinex (ale dość drogi). Prolaktyna się obniżyła ale w ciążę nadal nie zachodziłam i dodatkowo dostałam clostilbegyt na owulację i to zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miks
Ja jestem teraz po bromku w 8 T.C. biorę dalej ten lek i modlę się żeby dzidzia była zdrowa ciekawe czy ktoś urodził zdrową dzidzię po bromku?? Nadmienię że zaszłam w pierwszym cyklu na bromergonie 1 raz dz. po 1 tbl. a PRL. miałam 263 i po obciążeniu 4562

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×