Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

witam!!! przepraszam ze sie nie odzywałam ale leczyłam kaca..szampan zrobił swoje :):) a wiec nie widze poprawy ale powiem wam ze juz pomału zaczynam sie przyzwyczajać do tego świądu i swądu . może wybiore sie do lekarza ale musze to jeszcze dobrze przemysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie zochaa to ty o lechtaczce mowisz a nie o macicy!! glupolku :) ty jeden!! macicy nie widac,macica jest we srodku,wiec chlopak nie moze cie po niej lizac ani drapac!! do giekologa pojdz,to on ci prawde powie,jak nie wierzysz:) a ja mam zlamaną wątrobę i sie nie chwale!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze macicy na pierwszy rzut oka nie widać, ale jak sie rozchyli dzyndzle to można ja spokojnie ujrzeć...kurna od tego drapania wszystko mnie piecze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppuppppuppppp
ludzie!!! ten topik nie moze umrzeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha robisz sobie jaja
tyle osób próbowało ci wytłumaczyć że to co cię swędzi to jest pochwa ewentualniełechtaczka a ty dalej swoje!Zlituj się dziewczyno!boki zrywałam ze śmiechu! jak pójdziesz do ginekologa to nie mów mu o macicybo padnie ze śmiechu.Powiedz że masz brzybicę pochwy niech ci przepisze clotrimazol albo co innego.Zlituj się inie upieraj się przy swoim.mam już swoje lata i trzy porody więc wiem bdzie znajduje się macica a także co to jest grzybica pochwy .Jest cały topik poświęcony tej chorobie. doświadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻE!!! to wy nie upierajcie sie przy swoim!!! nie myślcie ze ja jakas ciemna masa jestem!!! i nie ubliżajcie mi prostaki jedne!!! :-o zdecydowałam dzisiaj pojechać do jakiegos miasta zarejestrować sie do lekarza..czy to dobry pomysł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p o d n o s z ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry pomysł
i nie mam zamiaru ci ublizac ale uwierz mi ze jak wyjedziesz z tekstem ze to macica sie swedzi to narobisz sobie obciachu...ale widocznie lekarz musi cie uswiadomic bo innym nie wierzysz.....cóż zycie masz przed soba i wiele musisz sie nauczyc...w każdym razie nawet jak myślisz ze to macica to nie mów tego głosno bo wystawiasz sobie "smieszną" opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko drogie! wreszcie poszłaś po rozum do głowy.Masz rację idz do lekarza tylko błagam sprawdż najpierw w encyklopedii medycznej co to jest macica.Ja nie zamierzam cię obrażać ale twój upór i niewiedza są rozbrajające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani!!! niestety dziisaj nie poszłam do odktora bo miałam wiele spraw na głowie.spotkałam sie z moim chlopakiem a on pogłaskał mnie po maciczce i powiedział ze wszystko będzie dobrze...kochany jest :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie niesprawieliwe
moj mi glaskac maciczki nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąd wstydliwych miejsc jest spowodowany twoją rozwiązlością i lubieżnymi myslami nieskromna dziewko! Idź się czym prędzej wyspowiadać a następnie wplać na moje konto odpowiednią sumę pieniędzy a będzie Ci odpuszczone i choroba sama przejdzie z mojej woli! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mialo być smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medhi
Taki głupi topik, a jakie ma wzięcie :D:D:D Gdy przeczytalam sam temat, to myślalam, że ta laska ma taka chcicę, dlatego ją coś tam swędzi :) a tu proszę :D Macica to mnie chyba jeszcze nie swędziała, a na pewno jeszcze jej nie widziałam, bo cokolwiek bym sobie rozchyliła, to raczej niemożliwe :) Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mi \"n\"... To ja pisałam powyższy post... Naprawdę interesujące z tą macicą, nie powiem :D A może kochana, masz wściekliżnę macicy...? Gryzie? Może sie pieni? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda
że nie ma Zochy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedactwo pewnie sie drapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem kochani, wczesniej bylam w szkole :) chcialam dzisiaj sie wybrac do miasta do lekarza ale jest tyle sniegu ze nie wiem czy autobus przyjedzie :-O zyczcie mi powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
powodzenia kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankiw tym wypadku
beda idealne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
zochaaa pisz nowa notke w swym blogu, bo jets rzesmieszny. dawno sie tak nie usmialam:):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety czarny scenariusz sie sprawdzł...autobus szlag trafił...no nic, moze jutro ale to już kuniecznie bo ta macica tak swedzi ze niedlugo chyba odpadnie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję!!! :) wiem ze na Was moge liczyc kochani!!! dla wszystkich wielki buziaczek specjalnie od Zochy :0 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zochy
dzwieczyno to nie macica Cie swedzi tylko tak Ci sie wydaje, a co za przyrząda w domu masz ze mozesz sobie macice widzieć ?? a tak wogóle to na 100000000 masz grzybice, ja tak samo mam i wiem cvo to znaczy ale już mam maść i tabletki i pomaga i Ty tez tak powinnaś bo im dłuzej tym gorzej wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi!!! co za pytania!!! palce mam i lustro...i tyle wystarczy...i nie mam grzybicy tylko mięśniaki.obejrzyj sobie dokladnie rysunek podany przez kogoś stad, tam właśnie to jest.a ja mam takie coś na mojej macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooop dog óry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×