Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość zochaaaa
nie moge zasnac :( tak, dzyndzle tez sie zarazily ale tylko troche... powinnam powiedziec o tym mamie? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajor
Zocha, powiedz mamie, ona Ci moze pomoze w tym. A jesli sie wstydzisz mamy to idz lepiej do tego lekarza, bo potem te miesniaki Ci sie rozejda po calym kroczu, nie bedzie tak ze przejda do stop i same przejda. Zaczna zarazac sie rowniez Twoje nerki, jelita, tasiemce i owsiki i wtedy to juz nie bedziesz sie drapac bo do swedzenia sie przyzwyczaisz, a twoja piz...... tzn macica bedzie baardzo napuchnieta, baaaaaardzo smierdzaca i baaaaaaardzo w miesniakach i juz zaden chlopak nawet na Ciebie nei spojrzy, nie mowiac juz o dotknieciu czy "bzyku bzyku" :D Ave Macica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
nie moge spać..moja macica ciągle przypomina o sobie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa
jutro dzień św. sylwestra...szykuje sie dżamprezka na sali ... a ja nie wiem czy pojde bo chyba nie wyrobie...dzisiaj jest ostatnia sznasa aby sie wyleczyc...wiec prosze was bardzo o sensowne rady płynące prosto z serca...probowalam lipy, rumianku, skislego mleka i nic :( serce mi bije..nektar życia pije...serce mam otwarte.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezerwowałam sobie nicka :):) hehe fajnie bo teraz moge być czrna, mam stopke i nikt sie pode mnie nie podszyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaa proponuje abys
jednak poszła do lekarza bo róznie tu ci piszą ale jak dla mnie masz ostrą grzybicę , dostaniesz tabletki dopochwowe i jak jedną juz dziś weźmiesz to zauważysz poprawe do jutra, a leczenie trwa ok 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna chata ale ja sie boje ze fama po całej wsi pójdzie o mojej macicy!!! ludzie beda mnie wytykać palcami, tak jak to było w przypadku takiej jednej kachny co zaszła w ciaze w wieku 17 lat..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strawberry ice---> niestety to nie jest takie proste, bo ona ta lekarka to straszna papla wyobraź sobie!!! powie znajomej, znajoma znajomej, i za 2 dni az będzie huczało we wsi :(:( aha i chciałabym podziękowac za gro komentarzy na blogu :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaa towoj blog jest zajeb
isty!!! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zochaaaaa ma wszystko zajebiste;););) jej topik wygrałby konkurs na dowcip roku:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradzcie Zosi
bo jutro Sylwester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochaaa Jak tam
twoja macica?? A dzyndzle??? napisz coś bo szkoda by było tego sylwka. Jak by to było żebyś się na imprezie po dzyndzlach i po macicy drapała!!!!! Spróbuj posmarować się jogurtem tylko dużo i często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa najlepiej
jogurt wypić a kubkiem macicę drapać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie budzcie
Zochy niech się wyśpi całą noc macię drapała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajor
Zochaaa ja mam pomysl co mozesz zrobic by przetrwac sylwestra. Wez ze soba caly flakonik perfum by ryba nie walilo i wsadz w swoja macice wibratora, ale koniecznie z dobrymi bateriami. Bedzie cala noc wibrowal i przy okazji Cie drapal i bedziesz mogla sie bawic :D To tak na krotsza mete, a na dluzsza to idz do lekarza, jak tamta papla jest to wsiadz na woz i jedz do wsi obok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za rady kochani!!!! z tymi perfumami to dobry pomysł, przynajmniej zatuszują zapach ryby....a moze zastosuje OUST-odswieżacz, ktory nie tylko maskuje ale i usuwa przyczyne nieprzyjemnego aromatu??? a z tym jogurtem to może byc danone truskawkowy bo taki mam w lodówce..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochaaaaa jogurt
powinien być naturalny tym bardziej że twój facet teraz ci nie pomoże tzn.ne powyjmuje zębami truskawek z macicy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to trzeba się podmywać tym jogurtem?? nie jestem pewna czy to dobry pomysł gdyż słyszałam ze jogutry maja zywe kultury bakterii...a bakterie mogą tylko zaszkodzić mojej maciuni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochaaaaa jogurt
mam 100% pewności że to dobry sposób a jak nie chcesz to nie próbuj.Jogurt ma te "dobre bakterie" i nie podmywać tylko smarować chore miejsca na twojej macicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze z tym jogurtem pomysl rzeczywiscie jest nienajgorszy....tylko troche chlodny jest no i juz sie konczy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to do smarowania
nie do picia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Tygrysie dziekuje za zyczneia!! moja mamusia też!! my również zyczymi Ci wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku!!! DOSIEGO ROKU chrum chrum !!!!! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×