Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

o Boże!!! dziewczyna z takim samym problemem!!! Kasiu z nieba mi spadłaś!! jesli jeszcze bywasz na kafe blagam powiedz mi jak sobie z tym poradziłaś!!! całuski kochana!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 pac
same plagiaty i podszyw:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahahahaha rech rech rech To nie mięśniaki- to kłykciny kończyste. Twoja macica odpadnie za 5dni 7godzin 31min i 2s. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
oj zocha zocha, a co powiesz na posmarowanie jej jakims fenistilem ,moze to alergia:Dalbo pchla cie tam uzarla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaaaaaaa
wracaaaaaaaaaaaaaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani!!! przepraszam że mnie nie było ale miałam problemy z kmoputrem. Ostatnio wszystko sie zagmatwało :(:(:(:( chłopak powiedzial ze dopóty sie ze mną nie spotka, dopóki nie wylecze macicy, bo śmierdzi ode mnie niemiłosiernie rybami i on tego nie może wytrzymać. Byłam w mieście się zpaytac o lekarza, niestety ma on wolne terminy dopiero w lutym...co począć???? świąd jest coraz bardziej uporczywy, a ta wydzielna ktora się wydostaje juz prawie ścieka mi po nogach!! POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez clotrimazolum kup
w aptece - to taka masc przeciwgrzybiczna. I przestan juz z ta macica kobieto- mow po prostu pochwa... Macica to brzmi smiesznie i pokazuje twoja prostote. Powodzenia w leczeniu "macicy":|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian1999
tak to dobra masc i na ptaka tez sie nadaje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajowy Konarek
Współczuję koleżanko ,mojej szanownej Małżonce kiedyś macica wypadła i 2 dni szukaliśmy jej po lesie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety
Zocha kup sobie clotrimazol jest bez recepty bo jak chłopak zacznie cię cmoktać i pieścić to mu zęby wypadną i to samo co ty w d... on będzie miał w gębie (będzie mu rybą jechało). A tak poważnie to zacznij się smarować bo przy tym kompie padniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajowy konarek---->no to teraz człwoeiku zes mnie przestraszył!!!!!!! :( jeny a jak mi tez odpadnie???? :(:( a czy twoja zonulke tez macica swedziala przed odpadnieciem????!!!! teraz bede nosila obcisle majtki, zeby jakby co została tam a nie spadała niewiadomo gdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajowy Konarek
Swędzieć nie swędziało,ale wywąchała mi cały strategiczny zapas nalewki ziołowej (LECZNICZEJ ! ) wyprodukowanej na bazie ziemniaków i zboża,3xkrotnie przepuszczanej i WSZYSTKO WYDUDLAŁA ;10l przez dwa dni. Tłumaczyła się potem że ona nie piła że to była OSMOZA ! A ja tam żadnej takiej nie znam,ja myślę że to moja Szanowna Małżonka ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehhe fajoski temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w góreeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuop uiop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgie
rysio z klanu wymięka!!!! zocha na prezeydenta!upup :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuop uiop
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa
na swędzenie maciczne dobrze jest rozsmarowac na niej końską kupe, na pewno zabije rybny odór, a krosty zaschną i spadną! Jak to nie pomoze to na najblizszej stacji benzynowej kup litr benzyny wypali odrazu wszystko co możliwe :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.www.www
heheheheehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoska- Oskara za te prowokacje ci daje...Genialna jestes.....Caluje.........Ale masz zabawe...Reszta tez!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
zocha kup s ealbothyl takie czopki i wsadz do amcicy to od razu ci minie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
Zochaaa kiedy nowa notke na blogu napiszesz:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuskowa
mnie swedziala macica, kupilam sobie różowy wibrator i po 3 dniach świąd calkowicie ustapil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaaa
Ja pierdykam nawet nie wiedzialam ze macica swedzi,a moze jej poprostu WYPADLA i teraz jest miedzy DZYNDZLAMI??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss ya
Zochaaaaaaaaaa, whazzzuuup!! Jak tam twoje problemy. Sledze je na bierzaco, zamiast sie uczyc:). Odezwij sie...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajowy Konarek
MATKO BOSKO ! Chyba już po Niej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po macicy
zaczely swedziec i odpadly migdalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano kolano!!!!! (fajny zwrot, nie???znam go od KUMPLA!!!!) widze ze bardzo interesujecie sie moja osobą.nie musicie, ja jestem tylko szarym człowiekiem...chociaz z drugiej strony miłe jest ze kogos interesują i martwią twoje problemy...szukałam innego lekarza, no i zonk, bo wszedzie najblizsze terminy zajęte :( a do prywatnego nie pójdę bo nie mam szmalu 😭 a wiec pozostaje mi drapanie sie niemal 24 godziny na dobe :-o a tymczasem zaopatrzyłam sie w podpaski, bo ten płyn co mi wycieka zaczał juz przeciekać przez spodnie, co nie wygląda zbyt estetycznie..no nic...mam nadzieje ze wytrzymam...w końcu to jeszcze tylko miesiąc z groszami... P.S. NOWA NOTKA NA BLOGU POJAWI SIĘ NIEBAWEM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmos
:) kochani dawno sie tak nie usmialam, az sie moj maz obudzil a sypialnie mamy w pokoju obok:)))) az mniie zoładek swedzi (widze go jak szeroko ziewam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×