Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość i jak tam twoja macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg feng shui
zocha twojej macicy brakuje energii prenatalnej, musisz jechac do grodu kraka i macice do czakramu przykladac (ale to chyba noca- bo tam wiecej przykladaczy jest cobys macica furrory nie wzbudzila) ps grod kraka= krakoff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy wygadujecie! jakby Was uslyszala moja pani od biologi to by padla trupem! naprawde nie wiem co jest smiesznego w moim problemie i dlaczego zamiast doradzac szydzicie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając ten topik czułam się jakbym oglądała Foresta Gumpa. Istnieją jeszcze takie proste i naiwne dziewczyny jak Zocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg feng shui
ale naprawde czakram dobry na wszystko na biologii zycie zochaaa sie nie konczy poczytaj sobie albo jedz do piramidy ceglinskiego on cie wyleczy a na dodatek jego piramida na czakramie stoi NIC NIE LECZY MACICY JAK CZAKRAM bede to powtarzac cale zycie z PELNA MOCA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg feng shui
zochaaa google.pl nie swedzi tfu nie gryzie ale juz mam taki noworoczny nastroj to masz http://www.czakram.prv.pl/ tylko pamietaj DOKLADNIE MACICE PRZYKLADAJ ZEBY ENERGIA CALA JA OBJALA NIE POMIJAJAC ANI JEDNEJ KOMORKI!!!! powodzenia w misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
ej Zocho a moze masz tam ajkiegos ploda, ktory wszy dostal i one przeszly na twoja macice:P:D:D:D beczny ten topic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale to jest w Krawkowie!! a ja mieszkam daleko :-O kiedys bylam tam na wycieczce z klasa ale wtedy nic mi nie dolegalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg feng shui
hindusi dali rade ty tez hmm moja wielka ksiega mowi ze na swedzaca macice oprocz czakramu dobra jest krioterapia szczegolnie zimowa pora :) masz ulatwione zadanie zamrozenie wszystkich bakterii i zarazkow co ci sie przykleily (siadaj w najwyzszej zaspie i siedzisz az 50 cm pod toba sie stopi) wariant drugi ksiega podaje jak nie lodem to ogniem (no i darmowa depilacja calego ciala) tu siadasz na wlaczone kuchence gazowej a jak nie to do pieca ino o zdrowaskach nie zapominaj szczesliwej macicy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
heh, to ja ci dam dobrą radę:P Wez taka szczote do mycia kibli lub tych dziur w zlewach, polej kretem badz ludwikiem i se wyczysc macvice...wszytskie wechy od razu zdechna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalllko mam w domu ludwika ale szczotka jest strasznie brudna.. czy to na pewno zdrowe?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
Zochaa masz bloga?jak tak to dawaj linka ,wpisze sie w xiedze do niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg feng shui
sluchaj sie zocha tylko madrosci chinskich inni ci dziecko zle radza krzywde ci zrobic chca, acha dopomoc moze skruszony korzen mandragory wymieszany z imbirem dopchany by wypelnic szczelnie twa kuciape chorowita jakby to nie pomoglo to pozostaje ci ojciec dyktator i jego radio ma-ryja sluchane 3 razy dziennie tylko po posilkach (by zolcia nie oddawac honorow naturze) szczesliwej nowej macicy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.totalny-odlot.blog.onet.pl - adres mojego bloga. wg feng shui - niektore rady sa dla mnie niezrozumiale, moglbys pisac jasniej?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg feng shui
PISZ BEJB CZEGO NIE ROZUMIESZ WYTLUMACZE FSZYSTKO a co nowy rok idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze gdzie moge nabyc korzen mandragory a po drugie czy kuciapa to macica?nie znam tego okreslenia.....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
Oj jak bedziesz na sylwku, to wyrwij jakiegos chlopa chetnego, ktory ci ten swiad porzadnie wylize o ile bedzie mial tak dlugi jezyk..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochaaaaa jak tam
po sylwestrze??? Z twoją macicą lepiej? A dzyndzle w porządku?? Napisz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna z wólki toz obok.
napisz koniecznie bo sie martwim co by ci macica nie zgnila a tak poza tym mam jednom rade dla ciebie przepis mojej babki na swedzawki: oł szklanki soku z kwaszonej kapusty wymieszac z jedna łyzka startego na drobno imbiru pozniej wszystko wlac gruszka taka jak dla dzieci z duzym cisnieniem w macice swedzawki odrazu przechodzom jak rekom odioł. Pozdrawiam Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalaaa
jaja sobie robi a wy bierzecie to na serio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg feng shui
to jest najpowazniejszy i najbardziej dotykajacy kazda z nas problem, jajcarzy zapraszamy na topiki z dowcipami, tu sie kurna powaznie rozmawia ot co! nie no zeby w nowym roku jeszcze sie denerwowac bolesnymi insynuacjami... SZCZESLIWEJ NOWEJ MACICY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
Zocho jak ci sylwester minal? macica przestala swedzic:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie przestala swedziec i musze dalej probowac sobie z tym poradzic :-O a Sylwester byl bardzo udany i chyba nawet nikt nie zauwazyl kiedy dyskretnie sie drapalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielkamacicy
daj znac jak znajdziesz jakas skutkujaca kuracje bo mnie tez moja macica cos swedzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałaaaaa
TEN TOPIK MA W SOBIE WIRUSA kazda posiadaczka/posiadacz macicy po pewnym czasie zaczyna odczuwac swiad macicyyy do roboty informatycy!!!! trzeba zalatac te dziure, ZOCHAAA WYPNIJ SIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo góryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha już
wyzdrowiała i nawet nam o tym nie napisala:( Zochaaaaa jak twoja macica??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×