Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość zocha łer ar ju
??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvjbnjnknj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podziwiam za wytrwalość
Na serio podziwiam wszystkich, którzy piszą tu aż tak długo! :-D Mnie już dawno by się to znudziło. Ale, gdybym moim asystentom powiedział w poniedziałek na ćwiczeniach z anatomii (wtedy właśnie mieliśmy wewnętrzne organy rozrodzcze żeńskie), że macica znajduje się między dzyndzlami to: a) padliby ze smiechu, b) nie musiałbym podchodzić do kolokwium z tych tematów, bo w tamtym momencie już bym je oblał. ;-) Jeżeli komuś nie podoba się oficjalna polska nazwa anatomiczna "warga sromowa", to proponuję łacińską "labium pudendi". ;-] Pozdrawiam i gratuluję pomysłu na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo!!!!ja na szczescie nie obleje kolokwium z anaomii bo wiem co i jak!!!alw fajnie być madrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku topik super popłakałam sie ze śmiechu ale teraz przesadzony pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooooooooooł
tak z poczatku popłakałam sie ze smiechu uuuuufffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 lata. Jestem na tym forum nowa, ale doradzę Ci Zochaaaa co ja zrobiłam z tą dolegliwością. :) Otóż... ... do karafki lub butelki o pojemności ok.1 litra wlej spirytusu lub wódki, by butelka była zapełniona ok. 9/10. Dodaj pokrojoną drobno papryczkę czuszkę, pół cebuli i 3 łyżki oleju. Odstaw na tydzień w ciepłe miejsce (np. na kaloryfer). Kup żurek (taki w plastikowych butelkach z żółtą nakrętką- nie radzę zupki z tytki, bo mniejszy efekt daje), wlej do garnka. Dodaj miksturę, którą dotychczas trzymałaś na kaloryferze. W osobnym kubku roztrzyj ser camembert, ocet i sól. Dodaj do garnka. Wszystko gotuj na wolnym ogniu przez 33 minuty. Pod koniec gotowania dodaj łyżkę mąki ziemniaczanej. Odstaw do wystygnięcia. Małą porcję papki włóż szpatułką (jak idziesz do lekarza i bada Ci garło to zwiń kilka :) ) do macicy. Uważaj, żeby porcja nie była za duża! Przez chwilę może piec, ale to naturalne, po chwili powinno ustąpić. Codziennie nakładaj małe porycjki papki aż doleglwości nie ustąpią. W moim przypaku tą metodą leczyłam się 2 tygodnie. Pieczenie i swędzenie ustąpiły! Jeśli chcesz, by niepszyjemny zapach także zniknął, to pod koniec przygotowywania pasty dodaj lawendy (jeśli w twojej wsi jej nie dostaniesz możesz użyć Raid\'a na mole- daje nawet lepszy efekt i intensywniejszy zapach, bo jest to koncentrat lawendowy) i kilka liści pokrzywy. Pokrzywa zdezynfekuje dzyndzle a lawenda da miły zapach... Po wprowadzeniu pasty do Twojej macicy byłoby lepiej abyś nie wykonywała gwałtownych ruchów (skakanie, bieganie itp) gdyż papka musi zostać wchłonięta przez ścianki macicy. :P Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zocha back!!!! :D czy jakos tak:P sorki ziomki ale na serio nie moglam z wami gadać bo mi chuje odcieły internetejszn!!! z macica dobrze, to znaczy juz sie nie przejmuje. zaczelam myć się codziennie wiec ani juz tak nie smierdzi, ani nie ma tyle sera. ogolnie jest okej. dodałąm nową notkę na blga!!! praecyztajcie koniecznie!!! moc całusków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałąm dodać ze notka bardzo ciekawa. jest to głęboki wywód o byciu kobietą ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zochaaa 🖐️, jestes moja muza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supcio :) fajno jest być czyjąś muza...dzieki za komplement, nieczesto takowe slysze...czuje sie zawstydzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipusia
zochaaa to jak kiedys bedziesz w ciazy to strach pomyslec jaki wor bedziesz miala miedzy nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie Zoocha trafiłaś na ginekologa.uff.... co oni Ci doradzali!! ni słuchaj ich!! W swoim zawodzie jestem już 6 lat. zrób tak Wyjdz z domu najlepiej wieczorem i napal ognisko rozbierz si do naga i biegaj wkolo ogniska i krzycz : O wielka macico przestań już o wielka macico przestań już... i tak w kółko aż przestanie a na koniec możesz jeszcze opalić włosy łonowe ogniem. No i to by wysarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani! wybaczcie ze dawno nie pisalam ale u mnie ostatnio znowu byly problemy z internetem .Zreszta nie mam tez duzo czasu na czytanie i udzielanie sie na forumach bo w koncu mam mature :) na polskim pisalam o Makbecie i porownalam go do Jezusa. Chyba calkiem dobrze mi poszlo 🌼 a juz pojutrze biologia! trzymajcie kciuki!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, zdasz na pewno! Z taką inteligencją! Nikt Ci nie podskoczy. Jak dla Ciebie to mogą nawet kryteria oceniania matur zmienić ;) Daj znać jak po biologii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff wlasnie skonczylam nauke na dzis.. ale mam drobny problem.. zastanawia mnie czy czlowiek jest okryto- czy nagozalążkowy...:-O w koncu plemniki u faceta sa odkryte a komorka jajowa ukryta.... a moze to zalezy od plci? chyba musze jesczze troche poszperac w moich madrych ksiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienko
napisz dzisiaj jak biologia :D ja pisalam tylko podstawe i nie bylo tak zle.... a Ty to na pewno sobie poradzisz!!!🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze dasz rade
co to dla Ciebie biologia? o macicy mogłabys prace naukowa napisac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i to trzeba podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry hopsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×