Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość wino z siarą zgubi cię
kimkolwiek jesteś marry me!!!!! Dawno się tak nie śmiałam a ta macica przez tyle miesięcy to już chyba dawno zgniła.:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze! nawet mnie to rozbawilo a doczytalem narazie dotąd 14:42 czyli do piątej stronki z obecnie 19-stu Już od jakiegoś czasu przyglądałem się temu topikowi i stukalem sie w glowe co jest grane? Moja diagnoza jest taka: Poprostu nasza zochaaaa postanowila isc w zaparte mimo, ze zostala zdemaskowana jako prowokatorka. Poczytam dalej, ciekawe czy na dlugo jej jeszcze starczy samozaparcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty jesteś chora
Ty masz kłopoty z dupą anie z macicą chyba nawet nie wiesz gdzie jest dupa bo mnie swędzi kutas ;) wsadź se w cipe tampon O.B. i posmaruj smarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PENNY DE BEST
polecam domestos ten to zabija bakterie!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam nową, tak długo wyczekuiwana przez was notke na bloga!!zapraszam do lektury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie miałem dziewczyny 22--->nigdy nie miałeś i nieprędko bedziesz miał bo jesteś kurwa niemiły!!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Zochaaaa
ten blog mam traktowac jak fikcje literacka czy ze kurwa jak, bo nie wiem:D:D:D: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Ja nie uzywam i mogé lepiej,a poza tym gram wstépnie i oczywiscie roskoszujé sié równiez po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarQ
Muhahah no sorki ze sie smieje ale jak obejzalem 1 i ostatnioo strone to juz wiem dlaczego lancuszek z Tym ADRESEM o Twej MACICY trafil do mnie . . . ale powiem 1: nie łlam sie; przełam sie idz do lekaza . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarQ
A tak pozatym . . zamiesc link ze zdjeciem tej . . chrosty na macicy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van
podrap ją sobie kochana!! wsadz rękę i podrap!! nie wiedziałem że 18 latki maja tak szeroką wiedzę na ten temat PODZIWIAM i pozdrawiam nauczycieli Biologii TAK TRZYMAĆ!! Kurwa dziewczyno poczytaj encyklopedie może się tam czegoś dowiesz na temat MACICY!! albo lepiej po czole sie podrap może tam masz krostki i niewiesz jak to się nazywa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarQ
Zochaaa, czy ty nie masz tej macicy na czole jak ja widzisz ?? bo znaje mi sie ze VAN ma racje . . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY zocha zaginela ? ? a moze zadrapala sie na smierc . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa.wpadł mi radzio majdan ale on niestety nie grał:(:(:(:( boląca cipa--->odwal sie od kutasa mojego chłopaka!! myje go co 3 dni wiec na pewno nie moze nic zarzucic jego higienie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtynu7mim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr
zocho1siedzimy tu w gronie medycznym i niestety ubolewamy nad nicością wiedzy anatomicznej...Jesteś kobietą,więc wiedz,że macica to organ wewnętrzny,gdzie zachodzi do zagnieżdżenia zarodka po zapłodnieniu.Moim zdaniem masz najposopoplitrzą grzybicę POCHWY,którą mogłas złapać w różnych okolicznościach(basen,obcy kibelek lub np.od swojego partnera)Polecam idź do lekarza,to nie boli!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadaczka macicy
1. jeśli nadal swędzi i są krosty - przez głupotę możesz stać się bezpłodna, zamiast iść do ginekologa i przełamać wstyd - zwlekasz! 2. Na przyszłość: Mam stary sprawdzony sposób babuni, przetestowałam na sobie. Ząbek czosnku nawlekasz na nitkę i wsuwasz sobie w POCHWĘ, podobnie jak robi się to z tamponem. Czosnek to naturalny antybiotyk, więc zwalczy bakterie które spowodowały Twoją grzybicę. Ząbek zmieniaj na świeży co 12 godzin, jeden na dzień, jeden na noc. Nie bój się że wypadnie, jedynie może wyskoczyć sobie podczas oddawania moczu. Broń boże go nie wyławiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy nie potraficie czytac ze zrozumieniem??po kiego grzyba mam se wsadzać w pochwę, kiedy mnie swędzi MACICA??!! :-o rzenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ijeszcze jedno??mam se wsadzac czosnek?? bleeee....!!!moj tatus jak sie czasem czosnku naźre to mamusia krzyczy na niego w niebogłosy.dziekuje za takie cos.już wole subtelnie zalatywać rybką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunisz sie w zeznaniach zocha
Kilka stron wczesniej isalas ze twoj zekomy chlopak kapie sie co 2 dni a teraz pszesz ze co 3 oszczedzaja na wodzie bo licnziki mu zalowyli??? Czy twoja wena tworcza co do tej genialnej prowokacj sie wyczerpuje ?? :D :D :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunisz sie w zeznaniach zocha ----> to moja sprawa co pisze a ty pedale naucz sie pisac bo yki robisz dałnie osrany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj lol
nie no nie wytrzymam, dobre to, ale bez przesady nie wierzę w to że ktoś tak głupi może istnieć na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzian
moja dziewczyna tez tak ma i strasznie jechało rybami to polałem ja wrzatkiem z solą i jej przeszło ! polecam /!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×