Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość Zochaaaaaa co jest z toba
gdzie ty sie podziewasz?? jak tam macica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anu jestem! caly czas jestem..nie odzywam sie, bo skoro nikt mi nie daje rad i tylko wyzywa od pedałów to ja dziekuje!😡 no ale moze jak opisze wam moj obecny stan to was oswieci i wreszcie otrzymam rade jak sie wyleczyc! no wiec swedzenie dalej nie ustąpiło i leca mi takie zielone grudki z macicy :(:( dalej smierdze rybą, ludzie juz sie przyzwyczili, chociaz czasem slysze jak szydza ze mnie po kontach :( chociaz mojej przyjaciolce to nie przeszkadza, nawet ostatanio stwierdziła ze ten zapach jest uroczy i miło jej sie kojarzy z jedzeniem :) chyba nie dlugo sie wybiore do lekarza, bo kurde to czasem jest męczące :( tylko jak sie przemóc po ostatnich doswiadczeniach??:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochaaaaaa co jest z toba
no to ja Ci radze isc di tego lekarza. Bo jesli juz sie pojawiły zielone grudki to moze byc zapalenie grzybiczne macicy ... Na koncu beda ci musieli ja wyczyscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovka
Ale ludzie wy jestescie tępi i dajecie sie wkrecac na prowokacje innych debili co im sie nudzi i dlatego takie durnowate topiki wymyslaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik dobry na maksa
widze ze tu teraz sami ponuracy siedza ....bez humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow O ZOSCE
wlasnie przecztalam topik od poczatku do konca i stwierdzam, ze poczatek fajny ale coraz bardziej zajezdza nuda a nie rybami... zocha to nie pedal ani jakis chlopak o czym swiadcza niektore jej odzywki, na pewno ma wielu kumpli od ktorych tez wynosi sporo tekstow ale przyznam szczerze ze pomysl i wyobraznie ma gratki , topik ciekawy tylko ... za dlugi juz chyba to jak "moda na sukces" trwa i trwa a nic sie nie dzieje ps.w momencie gdy przeczytalam pierwsza wymowke ze zocha do lekarza nie poszla juz wiedzialam ze w ogole nie pojdzie... przeciagniete niestety oraz przewidywalne i przez to juz malo ciekawe, a szkoda bo fajnie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka slow O ZOSCE
zocha idz do lekarza i opowiedz jak bylo to ciekawosc rozbudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie, czesc z tego co napisal ktos o ksywce \"kilka słow o zośce\" jest prawdą. Nie jestem pedałem ani chłopakiem, jestem damą :) Damą z klasą...Mam też wielu kolegów! przed chwilą liczyłam to mi 13 wyszło :) Ogólnie osoba któa mnie podsumowała jest dobrym ludzioznawcą żę tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa51
Zocha, masz prawdopodobnie drożdżycę (grzybicę) pochwy. Najlepiej idź do lekarza, da ci globulki dopochwowe i po krzyku. Lub poproś w aptece, tyle, że sa wtedy droższe. Jest domowy sposób, ale prooszę stosować go na własną odpowiedzialność. Ja to stosuje od czsu do czasu, ale trzeba byc ostroznym. Nie zwracaj uwagi na durne docinki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa51
Ale swoja drogą poczytaj trochę o budowie anatomicznej narządow rodnych kobiety. To ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaSkAP
Nie nabijajcie sie z niej!!! jakby wam sie tak przytrafilo to jestem ciekawa czy bylibycie tacy pewni siebie!!! Wiec zocha nie martw sie to same buraki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-
nie smiejcie sie z niej bo ja mam podobny problem. moze macie macice na miejscu ale rozum nie!!!!!!zocha nie martw sie tymi balwanami i jeb sie ile wlezie z swoim chlopakiem!!!!!!tam gdzi ja mam macice tam wy macie rozum!!!!=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemna
bardzo smieszne!!!!!swędzi cie macica??może ja pomyliaś z rozumem. znam chłopaka o ma taki same problemy z kutasemmm!!!!! jestes glupia i tyle idiotko!!!!!!-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2346
jak może cie swędzieć macica???? macica jest w środku i jej nie widac to tak jak bym powiedziała że mnie serce swędzi. a to co masz to grzybica albo zapalenie pochwy . idz z tym do ginekologa ,nie jest to trudne do wyleczenia. aha i zachecac cie z zapoznaniem budowy nażądów płuciowych kobiety , bo sie tylko osmieszasz tym pisaniem ze widzisz macice MACICA JEST WEWNĄTRZ CIEBIE I NIE JESTEŚ W STANIE JEJ ZOBACZEC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcia
to se umyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość priestvallon
pewnie trypla jakiegoś załapałaś uważajcie panowie bo szacha nosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeHED
Moze fotke wklej :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochamadowna
a dupa cie nie swedzi?? moze tam masz "platki rozy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płatki róży to są w pochwie a nie w dupie kretynie! co do fotki...to bardzo chętnie bym wkleiła ale niestety nie mam komórki z kolorowym ekranikiem tylko taką inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelv
UHauhauhauh, macica Cie swędzi?? Gdybyś sie tak nie kurwiła to byś tej macicy nie widziała,a to że sie dupczysz nieustannie jest powodem, którym wystają Ci wnętrzności ;D Najlepiej zatrudnij hydraulika żeby Ci rure przeczyścił bo może masz tam jakies brudy ;S PZDR Sucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55666444485
wiesz co ja bym ci radziła poprosić chłopaka o stosunek to moze on ci taka prezerwatywą z kolcami ta macice przeczyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zochy
Zocha - tak długo już cię swędzi ta macica? Dlaczego nie poszłaś jeszcze do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadabadu
upupupup ale trochu gasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelv
Ja nie moge z tych wszystkich postów uhahuauhauhauhahau Widać że sobie jaja robią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×