Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witra

płodność -niepłodność facetów

Polecane posty

Gość witra

Poszukuję osób które borykają się z problemem nieplodności męskej, może ktoś już ma za sobą jakieś doświadczenia proszę o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cię :) mój mąż miał problemy z płodnością, ale mamy to już za sobą, nie wiem dokładnie o co Ci chodzi, ale jak masz jakieś pytania, to jeśli tylko będę mogła, chętnie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż
leczył sie na niepłodnosc.......miał brak plemników typu A, ok.miliona typu B a to nawet nie gwarantowało powodzenia in vitro...cóz mam 2 córki z pierwszego małzenstwa wiec odpuścilismy po 2 latach leczenia, brania zastrzyków, ale!! zaden lekarz nie zbadał u męża poziomu hormonów...przypadek sprawił ze mąz brał tabletki wspomagające na siłownie które w naturalny sposób regulowały poziom testosteronu.....i za 4 tyg rodze córke...wiadomo ze prawdopodobienstwo córki jest większe niż syna po takim leczeniu ale, jednak udało sie, przy okazji maż idzie na ponowne badania z ciekawości co powie lekarz hehehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witra
Jest problem w ilości i ruchliwości plemników typu A, w przyszłym tygodniu idziemy na badanie jego hormonów, dodam że mamy juz jedno dziecko i martwię się czy to nie jest coś poważnego, u mnie jest chyba ok hormony ok, monitoruję teraz owulację, ale miesiączki sa nieregularne ale nie tak mocno zobaczymy co dalej mam wurzuty sumienia bo cały czas skupiałam sie na swojej tragedii, bo nie jestem w ciąży pomijając zupelnie uczucia męża, teraz wiem że i on to przezywa bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas był znaczny problem z ilością, ruchliwośc była ok ... poszliśmy do urologa, okzało się, że mąż ma zapalenie prostaty, i w związku z tym była mała ilość, podobno czesto przy owym zapaleniu są też problemy z ruchliwością, po miesięcznym leczeniu u nas wszystko jest już ok, wyniki są świetne polecam wizytę u urolga, zanim zaczniecie badać hormony nawet, ewentualnie urolog też skieruje Was na takie badanie na własną rękę możesz podawać mężowi Androvit, to zestaw witamin specjlnie dla mężczyzn no i musisz wspierać męża, bo na pewno bardzo mu z tym trudno, wiem jak było u nas powodzenia!!! a .... u mojego męża, to zapalenie było bezobjawowe, więc bez badania, nawet byśmy o nim nie widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj oglądałam bardzo ciekawy program w tv dotyczący bezpłodności i jej leczenia. Zdobyłam nowe wiadomości. Była to rozmowa z lekarzem ginekologiem i urilogiem. Dyskutowano m.in. na temat bezpłodności, sposobów jej leczenia, zapłodnienia in vitro. Wielu mężczyzn jest po porostu zdrowych, gubi ich jedynie zbyt szybki tryb życia, używki (wiadomo jakie) i panowie lekarze apelowali do facetów, aby nie trzymali komputera na kolanach, tzn. blisko jąder, ponieważ to również ma wpływ na plemniki. Jak pisały osoby powyżej, również przyczyną są mało ruchliwe plemniki, czytałam też, że zdarza się ( u wielu mężczyzn), że np. w spermie (pojedynczy wytrysk) na mnóstwo plemników tylko kilka ma zdolność do zapłodnienia, i nie chodzi tu o szybkośc dotarcia do kom. jajowej, ale oprócz tych kilku reszta jest zbyt słaba, albo po prostu nie jest w stanie zapłodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witra
dzięki bardzo teraz już wiem o co pytac lekarza a podobno to dobry specjalista z kliniki nieplodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×