Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allaejah

czy testy zawodza??

Polecane posty

Gość allaejah

mam prawie wszystkie objawy ciazy ale test jest negatywny...czy za szybko zrobilam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim powiedz kiedy zrobiłaś, bo skąd ktos miałby wiedzieć czy za szybko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czasem
Ja robiłam test miesiac przed okresem, musiałam.Niby napisane było, ze wykrywa po 6 dniach od apłodnienia i wyszedł negatywnie, jak zrobiłam po nastepnych trzech tygodniach okazało sie, ze jestem w ciazy, a brałam antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klamerka
Tak, zawodzi...ja zrobilam 2 tyg po teraminie okresu ktorego nie dostalam. Wyszedl mi pozytywny! Nie bylam w ciazy...miesiac wczesniej bylam na wakacjach w Hiszpanii i stad te duze opoznienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaejah
no wlasnie ja chyba zrobilam za szybko bo tez wlasnie mialo wykryc 6 czy 7 dni od zaplodnienia i bylo negatywne ale ja teraz sie czuje calkiem inaczej. minal miesiac i mam objawy takie jak bym byla, musze zrobic test jeszcze raz. i mam jeszcze jedno pytanie czy brzuch od razu sie robi taki twardy i wyglada jak malusi balonik czy raczej jest taki miekki i wyglada jak by sie przytylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czasem
sorki pomyłka tydzien przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób test jeszcze raz jeśli sie denerwujesz, z tego co piszesz minęło już dużo czasu, a zmiany w wyglądzie brzucha? na to jest dużo za wcześnie, lekarz ginekolog wybada ciążę 4-5 tygodni od zapłodnienia, wierz mi, że wtedy jeszcze nic nie widać, sama na pewno nie wymacasz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaejah
nio ja wiem ze od razu nie widac tego brzucha bo plod jest jeszcze za maly ale ja mam jakis dziwny brzuch bo jest taki troche wiekszy ale troszke i taki okraglutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
Ja jestem w 1 miesiącu i mam zaokrąglony, jakby napuchnięty brzuch bo macica jest rozpulchniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz często się człowiek sam z nerwów nakręca i widzi różne rzeczy, no chyba że jesteś bardzo bardzo szczupła, może wtedy ewentualnie widać jakieś zmiany, macica jest owszem rozpulchniona, ale nie na tyle żeby można ja było samemu wybadać, zrób jeszcze raz test ciążowy, po takim długim czasie na pewno wyjdzie czy jestes w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem obecnie w 3 m-cu i jak sie dowiedziałam o ciąży to moja talia się poszerzyła ale bez przesady tylko wysokich spodni nie mogę dopiąć a biodrówki spokojnie. Brzuch nie urósł ale talia się poszerzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×