Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cziki-cziki

Mam wielka dupe!!!

Polecane posty

Gość Cziki-cziki
nie kłamiac...lubie...aaa nie tyle otylych co takich mniam takich z brzuszkiem..ooo jejku jejku jej!!!!i zeby mieli duzo kłakow wszedzie(tylko nie w uszach!!!!! a no i nie w nosie:D) Łasica musi byc włochata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
No nie mam 180.. tylko jak pisałem 177 i 79 kb wiec troche za dużo... ale wiem ze Kobitki wola wysokich , no cóz .. nadrabiam czym innym ;-) trzeba sie starać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165 cm wzrostu
no to ja jak Lasintia z tymze nie moze byc wieszak, trafilam na niezly model- 190 cm z groszami i 95 kilo wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165 cm wzrostu
ale sie usmialam :D cziki-cziki lasica mnie pokonala :D a pan ameryka nie jest zly - sorry za ocene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
pupa mnie juz nie smieszy...tak sobie pomyslalm ze jesczcze moze sie posmieje:D ale jesli masz zamiar ciezko pracowac i dac z siebie wszystko na stanowisku pracy to idz...odpocznij strudzony wedrowcze;):D aaaa no i do siego roku:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
ttaakk łasica tez mnie bawi;) a Ty lubisz włochatych??? mozna sie pokiziac fyterkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie, u mnie jakakolwiek forma \"grubości\" odpada. szczupli i najlepiej z zarysowanymi mięśniami. i zecydowanie bez bujnego owłosienia...I jak już tak ciagniemy to jeszcze opaleni, z ładnymi zebami i perwersyjnym spojrzeniem. To chyba na tyle, reszta jest do ugadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
"reszta jest do ugadania" hehhahah dobra jestes hehhahahahhaha....aajj nie ma to jak wszelakiego rodzaju kosmatosci( bez uszu i nosa)...eehhh opalenizny u mezczyzn nie toleruje;) a reszta jest do ugadania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
no mam niestety odpowiedzailne stanowisko.. jestem ochroniarzem... no zartuje, ale wiecie jak w Biedronkach jest ;-) no własnie dobrej zabawy na Sylwestra, i żeby wam przybywało a nie ubywało ;-) i z tyłu i przodu, tylko zeby wam włosy w uszach i nosie nie wyrastały ;-) See u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165 cm wzrostu
ja zauwazylam ze z czasem zaczynam lubic coraz bardziej wlochatych :) kiedys nie mogli miec wcale ale wtedy bylam szalona malolata - teraz tez jestem ale menio ma klateczke w kedziorkach i dobrze mi z tym, na brzuszku tez troche ma ale na klacie Bog mu nie poskapil nie jakies 3 na krzyz tylko tak fajnie wyrosniete rowno :) hmmmm...az sie rozmarzylam i kosci nie czuje jak lezy na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165 cm wzrostu
dobranoc Ameryko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wkurza was jak ich dosłownie mówiąc liżecie i te włosy się wplatują? ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
niech moc bedzie z Toba;):D tak..oni zazwyczaj sa ciężcy( tak sie pisze ..chyba tak?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165 cm wzrostu
mnie sie w nic nie wplatuje ani miedzy zeby ani w lancuch...w nic.... nie lize ich tylko obwodze samymi ustami -wiesz jak aktorzy na filmach- czasami zdarzy sie jakis klaczek ale on nie jest z klaty ;) i nie csluje wtedy samymi ustami :D uzywam tez jezyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
oojjjj nie nie nie :D to jest atrakcja:D a jak mozna sie usmieac..jak wyjmujesz jego kłaczka spod jezyka( nie mowie tu o łonowkach hehhahahha aaa Wy swintuchy:P:P) mhh ja to osobiscie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, owłosieni Panowie to nie dla mnie chyba spadam się wykąpać i w kimono..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
wiec i Tobie szampanskiego Sylwestra:):) fajno bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165 cm wzrostu
no rozumiem mozesz czuc sie zniesmaczono ale zobacz jaki cyrk sie tu odstawia , dawno sie tak nie szczerzylam do kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165 cm wzrostu
no wlasnie szampanskiego ;) i bez klakow zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
Wac Panno o wzroscie 165:) czas na nas czy jescze troszku??:> eee chyba czas...tak czy tak bylo bosko:D aaaa nawet siedzenie mnie juz nie martwi( tzn pupa:P) senkju wery macz:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165 cm wzrostu
no problemos polecam sie ;) myslalam ze jeszcze chwilke bo akurat by mi sie miod pitny w kielonku skonczyl i lulu bym poszla ale spoko mozemy juz isc spac. pewnie tu jeszcze zajrzymy prawda?? wiec do zobaczyska na nowo na Twoim topiku. Zycze szmapnskiej zabawy i Tobie. dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
eeeno gdzie jestescie!!!!!???:D dzis nie spalam:/ mam zapalenie pecherza...usnelam dopiero po 7 po wzieciu 5 furaginow 2 ibupromow posiedzeniu w rumianku..i chyba dzieki termoforowi:/ Dżizas....do tej pory sie czuje fatalnie..wzilam antybiotyk- i kto bedzie pil na Sylwestra hęęę??:( a ja tak lubie sie czasem ściorac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
eeejj no Kuny piszcie!!!! tak fajno bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalona vagina
cziki - cziki jestem to pani 165 cm wzrostu!!! zmienilam nick i widze ze mamy cos podobne dolegliwosci ja nie mam zapalenia pecherza ale czuje ze bez lekarza sie nie obedzie :o cholera no swedzi i swedzi ale co mi tam...sylwestra i tak spedzam w domu i pewnie bez niego wiec na co mi zdrowa vagina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
OOO zesz Ty:D ale masz boski nick:D ja mialam kiedys maila..psiocha:P ale to i tak upada przy Twoim:D aaaa ja po tym antybiotyku..troche mdło( zagryzam teraz ten obrzydliwy posmak SLEDZIEM:D) ale boberek juz nie boli...kurde u nas pogoda niesamowita..tylko jak sie dostane na wies( musze napalic i koty nakarmic) zycze Ci zdrowia:) martwi mnie to ze sie nie napijemy...eehhh...baw sie dobrze:) pozdrow swego Samczyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
wczoraj tak sie zgrzewalam..ze..ee dzis zauwazylam ze poplulam z radosci monitor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupak
Dobra dupa, dobra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
dobra dobra bo z biedronki hehhahahahahha:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalona vagina
nick dobry bo spontanicznie wymyslony :D to co czulam to napisalam ?:D gotuje obiad wiec musze lexciec potanczyc z rybami(filety) dzieki za pozdrowienia samczyka przekaze ;) dzis idziemy na kolacyje do restauracji...hmmmm szkoda ze nie jutro :o bede siedziala przed tv u siebie w rezydencji i gotowala spaghetti bo on nie posiada czasami umiejetnosci myslenia ;) a skad jestes cziki ?? bo u mnie tak sypie ze niewiem czy mi sie uda z domu wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąska w pasie dobrze pcha sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×