Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __różyczkaaa__

czy chcesz być ojcem?

Polecane posty

Gość też
chcę mieć syna --> hmm, ale ja nie znam takich kobiet! Znam natomiast takich mężczyzn :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __różyczkaaa__
też- przyznaję, masz rację... oczywiście że jestem tego świadoma, jakoś tak mi się pominęło bezmyślnie... chcę mieć syna- a dlaczego niektórzy mężczyźni nie pragną mieć kochającej żony i dzidziusia? z tego samego powodu... brak tego typu uczuć, czasami egoizm i nic na to nie poradzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
przedlużacz --> a ja Ci powiadam, że na złej glebie to siałbyś, a nie zasiałbyś :P W gruncie rzeczy chyba się rozumiemy, tylko językowo się tu rozdrabniamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć syna
Nie zastanawiam się nad tym czego chcą inni faceci, chcę decydować o sobie i własnym życiu , chcę mieć własną rodzinę jakoś nie mogę utrafić na kobietę , która chce mieć własną rodzine , natykam się tylko na rozrywkowe kobiety, czy wypada wprost zapytać kobietę ledwie napotkaną , czy chce mieć rodzinę i dzieci? kiedyś za takie pytanie zadane kobiecie oberwałem, przypaliła mnie papierosem , peta ugasiła na mojej ręce, teraz nawet boję się zapytać , tak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __różyczkaaa__
przypaliła papierosem? matkoooo.. może w złych miejscach szukasz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
chcę mieć syna --> masz pecha i trafiasz na kobiety, które odradza przedlurzacz :) przedłużacz --> gratuluję potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
pardon, przedłurzacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć syna
Innym razem imprezowiczkę do domu odwozilem , ja nic nie łykałem ale ona lubiła popić i jej kolejki stawiali , na stołach tańczyła kankana ale mnie było za nią wstyd, ponieważ poszliśmy razem na imprę to byłem za nią odpowiedzialny i odwiozłem ją pod dom, zarzygała mnie auto , pod wlasnym domem też poprawiła, już więcej nie spotkaliśmy się Nie , nie przeprosiła za swoje zachowanie, chyba się wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę mieć syna- przepraszam Cię bardzo ale z jakimi kobietami Ty się zadajesz...? rozumiem jeden drink ale doprowadzić się do takiego stanu? żenujące... całe szczęście że takie kobiety nie chcę mieć dzieci i rodziny, bo źle by się to skończyło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
chcę mieć syna --> nie zabieraj się za ewidentne "imprezowiczki". Swoją droga miło, że czułeś się za nią odpowiedzialny :) przedłurzacz --> to powodzenia w ojcowskiej misji :) i dobranoc, z wyrazami szacunku oczywiście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć syna
Polecam piszącym scenariusze do seriali ' M jak M' , trochę mogę opowiedzieć o moim pechu i o moich znajomych kobietach do których nie chcę się przyznawać , Stefan M. w serialu ' M jak M ' to tylko erzac tego jak mnie kobiety dały popalić ! Nadal jestem kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Eee... nie mogę się odnieść, bo nie oglądam "M jak M"... Stefan M. też jest mi obcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 35
Ojcem zostałem mając 26 lat nie żałuję - lecz w sumie miałem te trzy rzeczy jak dom drzewo i brakowało tylko tego trzeciego i nie wyszło hahahhaha mam dwie córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 35
jednak tego brakuje by tabliczkę od dzrzwi kiedys odsdac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
? oj, wkraczamy na śliski grunt zmiany nazwiska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 35
kocham je wszystkie strasznie więc napewno nie załuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 35
co do trzeciego razu - hahahahhaha nie jestem typem ryzykanta hahhahahahha a poważnie to już za duża różnica wieku by była i jakoś nie tęskni mi się za pieluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_1
Bycie ojcem - bardzo fajna sprawa. Problemy zaczynaja sie dopiero wtedy, gdy dwoje rodzicow przestaje sie dogadywac miedzy soba lub jednej ze stron zaczyna cos odwalac. Sady rodzinne sa niestety dla tatusiow bezwzgledne. I zostaja oni bankomatami alimentacyjnymi dla mam. Czasem nawet nie widuja swoich pociech - niektorzy nie chca, bo takie spotkania to juz nie to, niektorzysa od nich odseparowywani. W moim przypadku na szczescie bylo ok i maly jest ze mna, ale to dlatego, bo mamusia byla wyjatkowo do niczego. Dlatego gdybym mial byc drugi raz tata - zastanowilbym sie 100000 razy, bo to nie sa przelewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet_1- dziękujemy za wypowiedź. To chyba oczywiste że decydując się na dziecko trzeba liczyć się z tym że będzie ciężko, dlatego dzieci są dla odpowiedzialnych, dojrzałych i kochających się ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odśnieżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Nudzi Cie już zwykły seks ? Zmień to i wejdz na dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Dyskrecja.pl mega sklep i hurtownia z gadzetami erotycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×