Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łap_nagrody

WYSOKIE DZIEWCZYNY

Polecane posty

Gość łap_nagrody

o wzroscie kolo 180cm -ile wazycie i jakie macie wymiary?no i czy wam to odpowiada czy tez chcecie schudnac?:P ps: wiem ze to kolejny z cyklu podobnych topikow ale dawno takiego nie bylo a m izalezy zeby zobaczyc jak sie to wszystko rozklada u innych wysokich dziewczyn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
nie mam 180, ale 175- i ważę 55kg. może to za mało, ale wcale nie wyglądam na tyle, tzn. wyglądam na więcej..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
174, a waga - po świetach chyba w okolicach 60 - marze o powrocie do dawnej figury (np. 54 kg). Zupełnie nie wiem jak pozbyć sie zbędnego tłuszczyku z bioder i brzucha. Ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
ćwiczenia- są najlepsze. To niestety takie "kobiece" miejsca, gdzie tłuszczyk sie lubi gromadzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, tylko jakoś brakuje mi wyrwałości i regularności ćwiczeń. Przymierzam sie do basenu. Wiosną i latem - biegam, a przez cały rok tańczę + aerobik w przypływie depresji - niestety okazuje się, że to wszystko za mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
trzeba się zmusic- jak ćwiczysz i widzisz efekty, to dodaje powera i aż chce sie to robić:) a stosujesz jakąś dietkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 178 cm wzrostu
i 65 kg, jestem zadowolona jest ok, choc mogloby byc 63 kg .Wygladam zdecydowanie korzystniej niz wczesniej przy wadze 57 kg to byl koszmar, wygladalam jak model szkieletu:).To prawda , ze duzo zalezy od budowy jedna osoba ze wzrostem 178 cm i 57 kg wydladada korzystnie inna nie np "JA".Pozdrawiam wszystkie wysikie , grunt to dobrze czuc sie we wlasnym ciele.No i dosiego roku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie jedynie zdrowo odzywiać. Ograniczam białe pieczywo (czasami w ogóle bez pieczywa), nie jem ziemniaków, mięso - okazyjnie. Niestety mam straszą słabośc do słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
skąd ja to znam... jedz więcej warzyw, owoców. Teraz trochę o nie trudno- bo zima i drogie, ale np. marchewka, jabłka. Zielona herbata korzystnie wpływa na figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloną pije codziennie na sniadanie, codzinnie jem jabłuszko i mandarynki. Jednak słodycze, ech... zaczęłam znowu łykac chrom w tabletkach - podobno ogranicza łaknienie na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
też tak słyszałam. Ja uwielbiam ciasta mmmm ale wzięłam sie za cwiczenia. mam nadzieję, że efekty będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubsza niz wy
ja mam 176 i waze 85 kg, a kiedys 58. Niestety moje odchudzanie zakonczylo sie katastrofa, musialam brac hormony no i tyle przytylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 178cm 68kg
Chociaż wolałabym 58-60kg:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 178cm 68kg
Chociaż wolałabym 58-60kg:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 175cm 60 kg
dąze do 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 175/76 kg daze do 66kg
a moze i mniej ... zalezy jak bede wygladac.... nie lubie wieszakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Oj dziewczyny ile mam razy to pisać :-) ( żartuję ) No dobra Mam 178 waga ciągle się wacha między 66-69 kg ( 98/70/99). Pozdarwiam wszystkie wysokie babeczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 184cm/85
Kiedyś było 70 i do takiej wagi właśnie dążę. Wyglądałam wtedy szczupło, pięknie i ponętnie :))) Eh gdzie te czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dggdgffd
175 cm,jest 64 kg i czuje się pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dane
195 / 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 175 i waże 68,7 , chciałabym schudnąć do 60-ciu, ale i tak się cieszę bo przed wakacjami zachaczałam o 90-tkę!! Nigdy więcej się tak nie zaniedbam. Pozdro dla wszystkich wysokich lasek :):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja nareszcie zmierzyłam się wzdłuż i wszerz mierzę 182 / ważę 97 wiem, że liczba jest porażająca ale te kilogramy są u mnie na tyle ładnie rozłożone, iz moim przyjaciołom nigdy to nie przeszkadzało ale zaczyna przeszkadzać mi dlatego też już podjęłam postanowienia może ktoś chce poodchudzac się ze mną ? jakies porady ? wysokie - jak radzicie sobie ze swoim wzrostem ...no niesttey nałożenie obcasó przy moim wzrości i wadze jest niezwykłą rzadkością aczkolwiek faceci mówią że MASAKRA - w bardzo pozytywnym znaczeniu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×