Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

PILNIE PROSZE O RADE !!!!

Polecane posty

KOCHANE! OWULACJE MIAŁAM W 19dc,gin zalecił 2 razy dziennie duphaston,bo endometrium odpowiednio grube i wysycone( co to znaczy?) pecherzyk pękł,ale wczoraj popołudniową porą zrobiłam test i nic.Wczoraj był 27 dc. Czy Wy na moim miejscu brałybyscie nadal duphaston czy to bez sensu? Czy za wczesnie było na test.Pozdrawiam i z góry dziekuje!!! wiem ze mozna na was liczyc! Pa!! Jutro 29 dc,czyli 10 dni od owulacji-moze jutro zatestowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no panic. Chyba test zrobiłaś za wcześnie, powtórz kilka dni po dacie spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu zerknij na topik ..czy są wsrod Was kobietki ,....tam Ci wczoraj odpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ja robiłam tes ciązowy 3 dni po spodziewanej @ i nie wykazał ciązy. Nie było nawet drugiej choćby jaśniejszej kreseczki. gdy trzy dni później powtórzyłam test dwie krechy były wyraźne, Nie wiem, dlaczego pierwszy test tego nie wykazał. Tak czy inaczej jestem teraz w 5. miesiącu ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu C. test zrobiłaś stanowczo za szybko jesli mialas owulacje w 19 tc. to okres wypada ci na 33tc.czyli zawsze 14 dni po owulacji a test powinno sie robic po dniu spodziewanej miesiaczki czyli najlepiej w 34 tc. rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×