Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamas111

chca mi przedluzyc kontrakt a ja musze wracac do Polski..

Polecane posty

a moglbym sobie zarabiac pieniadze na mieszkanie... a niemoge sobie od tak...bo musze kontynuowac studia i juz prawie skonczylem.. cholera jasna co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to musze konczyc
studia?nie mozesz pozniej skonczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie w tym sek ze ja teraz jestem na studiach...ale formalnie to siedze sobie w Irlandii ipracuje.. uprzejmi ludzie moga wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz kontynuować nauki na uczelni w tym kraju ... może udać Ci się pogodzić naukę i pracę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim miescie
bo ja tez jestem w irlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami chcialbym krzykanc do kurwy nedziy!! jebac to.. ale nie mozna tak latwo rozwiazac problemow zaczelem juz prace magisterska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamaruda
za dobrze się masz i marudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345511
Jesli proponuja ci przeduzenie kontraktu to nie ma sie nad czym zastanawiac. ja skonczylam studia i w polsce pracy nie moglam znalezc teraz pracuje w irlandii i nie mam zamiaru wracac do polski. Zastanow sie dobrze bo mozesz tego zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dublin tutaj jest jak w drugim wtoclawiu praca jest normalnie.. jak widac ..teraz jestem w pracy:( mam dzisiaj konczyc o 23 a wyjde o 19 prawdopodobnie.. nie jest xle studia tutaj sa bardzo drogie ..po za tym nie umiem az tak dobrzze jezyka by tutaj studiowac ...chociaz ciagle sie ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos
pieprzysz to ile masz jeszcze nauki???rok???to jedz a potem wrocisz zostaw furtke otwarta zawsze trzeba z czegos rezygnowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z cork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos
zreszta po kurwe ci te studia zarobisz kasy i kupisz co ci trzeba nawet papierek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole zaluje ze musze wracac do polski strasznie ale musze tez skonczyc studia..zwlaszcza ze zaczalem sobie piaty roki i stwierdzilem ze i tak nie ma co robic...wiec moze by tak sobie pojechac na szybki kontrakt... no ale juz sie miarka przebiera i trzebaby sie wybierac spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Chcesz mu się tej nocy podobac ? Odwiedź dyskrecja.pl znajdziesz tam przeróżne stroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz o studiach pracy mieszkasz w irlandii a musisz wracac do PL tylko czemu piszesz na erotycznym? co to wszystko ma wspolnego ? czy ty sie kurwisz w irlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden byly student
no wiec ja w podobnej jak ty sytuacji nie wrocilem do Polski a zostalem za granica,,,,,po rolu czasu nie wrocilem juz wcale....studia skonczylem za granica na bardzo dobrej uczelni ale zajelo mi to 5 lat dluzej niz jakbym studiowal w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------..--------------------
oooooo adamas111 dublin tutaj jest jak w drugim wtoclawiu praca jest normalnie.. jak widac ..teraz jestem w pracy mam dzisiaj konczyc o 23 a wyjde o 19 prawdopodobnie.. nie jest xle studia tutaj sa bardzo drogie ..po za tym nie um oooooooo ooooo-->czy E 1000 na rok to sa drogie studia?Chyba ci sie cos pomylilo z Polska bo tam sa znacznie drozsze.Tutaj masz E 1000 na rok i do tego mozesz zaplacic w dwoch ratach.Pierwsza wieksza druga mniejsza.Nie wiem skad masz takie wiadomosci ze sa "bardzo drogie"??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden byly student
nie chodzi tylko o oplaty za studia,,,,,z czegos trzeba jescze zyc a zeby przezyc trzba pracowac i to full time,,,,a jak pogodzic studia z praca? a zaocznych studiow nie ma tak jak w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×