Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość melka100

Czy uprawialiście kiedyś seks z nieznajomym/ nieznajomą?

Polecane posty

Gość gość
Miałem kiedyś jednorazową przygodę z dopiero co poznaną dziewczyną. To było na wycieczce do Budapesztu. Poznałem ją na tej wycieczce. W pokoju hotelowym zrobiliśmy imprezę. Był alkohol. Jakoś tak wyszło, że poczuliśmy do siebie nawzajem porządanie.Nikt nic nie musiał mówić. To się czuło. W pewnym momencie zostaliśmy w pokoju w trójkę. Pozostali uczestnicy imprezy wrócili do swoich pokojów. Ona, ja i kumpel z mojego pokoju, który był pijany. On zasnął. Moja znajoma założyła w międzyczasie kusą koszulkę nocną z odkrytym brzuchem. Zaczęliśmy się całować. Bez oporu dała ściągnąć sobie majteczki.Była tylko w tej koszulce. Dziewczyna była młoda-18 lat, ale miała doświadczenie w tych sprawach. Zaskoczyła mnie tym, że całowała mnie po klatce piersiowej i brzuchu. To było bardzo przyjemne. Dziewczyny, z którymi miałem do czynienia nigdy mi tego nie robiły. Całowałiśmy się, pieściłem i całowałem jej piersi, dotykałem jej cipki. Do stosunku nie doszło gdyż alkohol zrobił swoje-nie mam wzwodu po większej dawce alkoholu. To była świetna przygoda. Nigdy nie zapomnę tej wycieczki. Z tą dziewczyną się nie związałem gdyż miałem już na oku pewną 20 latkę. Po wycieczce nasze drogi się rozeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzyna28
Jakoś tak się złożyło, że zostałem u koleżanki na noc. Mieszkała wtedy z drugą dziewczyną. Znaliśmy się krótko, więc chyba kwalifikuje się do "nieznajomej". Mielismy spać wszyscy w jednym pokoju, choć w sumie to ja nie wiedziałem jeszcze gdzie będę spał. Wino się lało. Sprawdzam coś na komputerze, odwracam się a jedna leży pod druga i ta druga ją masuje. Po brzuchu, przekręcają się to po tyłku, taka tam zabawa. Ja zdumiony i raczej nieśmiały siędze i się gapie. W końcu ta co była pod spodem mówi, że idzie spać, i położyła się na materacu obok. Druga za to patrzy na mnie i mówi "chodź". Nie trzeba było prosić drugi raz, położyłem się niby nic na plecach. Ona usiadła na mnie okrakiem i zaczęła mnie masować po brzuchu. Dziwne, ale tak było. Potem kazała przewrócić się na brzuch i masowała mi plecy cały czas siedząc na mnie. Jakoś tak moje ręce powędrowały na jej kolana, potem uda... a potem po prostu do cipki. Nie przerywała tego masażu. Uniosla się, ja przekręciłem się na plecy, przyciągnąłem ją do siebie i zaczęliśmy się całować. Pała mi stała jak ze stali. Macanko poszło na całego, zaraz zdjęła mi spodnie a ja z trudem jej ciasne jeansy. I tak jakoś szczyt głupoty, ale bez gumki zanurkowałem w jej cipce. No i rżniemy się, a obok koleżanka śpi. Trzeba było na chwile zwolnić bo wszedłem za szybko o za głęboko, ale zaraz się przyzwyczaiła i jechaliśmy dalej bez trzymanki. Po jakimś czasie zabrała mnie do drugiego pokoju. Tam wypróbowaliśmy chyba wszystkie pozycje. Pod koniec wypięła się a ja wsadziłem jej język prosto w dupę. Byłem niesamowicie podniecony, ale przez ten alkohol zupełnei nie mogłem dojść, ona zresztą też. Nawzajem się pieściliśmy oralnie, to znów konwencjoinalny seks. Spytała mnie czy mam ochotę na coś innego. Powiedziałem, że może by tak w tyłek? Ona się uśmiechnęła i powiedziała, że nigdy tego nie robiłem. Jakoś zwątpiłem, a byłem już krok od anala. Skończył osię tak, że zupełnei wypompowani poszliśmy spać. Rano budzę się, obie śpią, ja dotykam pośladków tej kochanki, ona przysuwa się od razu dupą do mnie, ściągam jej majtki i od razu wkłądam prosto do cipki. Biały dzień, metr dalej śpi jej koleżanka a my się ruchamy. Znów bez gumki i znów bez orgazmu. Ale było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,z kolezanka z roksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obudziłam się właśnie po nocy z zupełnie nieznajomym Murzynem.Nazywa się Steve. Tyle wiem. Jestem obolała.Wymknął się ok.6, po 5 godzinach bzykania.Dochodził chyba z 8 razy. Usunęłam cała w jego s*****e.Dwa razy spuścił się mi w tyłek bez zabezpieczenia, pozostałe do cipki w gumce. Qźwa, takiego dużego jeszcze nie miałam. Obydwie dziurki mnie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po szkoleniu codziennie plaża, raz tak wyszło po drodze spotkałem jedną z uczestniczek, zdawkowa rozmowa ale poszliśmy razem. Zaproponowała że kawałek rowerem i jest fajne spokojne miejsce nie ten tłok. Wypożyczyliśmy i jakieś 4 kilometry. Jeszcze rowery przez piszczysty odcinek ścieżki i już plaża. Tam po prostu się rozebrała ze wszystkiego mówiąc że to po prostu jej obowiązek w stosunku do faceta - nie znosi pasków. Fajnie było woda, spacerek. Jak mieliśmy poleżeć po prostu podała mi oliwkę mówiąc że nie lubi sama. Wszystko dalej wyszło tak po prostu naturalnie i spontanicznie. Nie da się nagusce posmarować pleców a ominąć pupy. Jak smaruje się pupę i przechodzi na uda nie da się nie pogłaskać cipki. Wtedy ze śmiechem obróciła się na plecy mówiąc miło i delikatnie to robisz. Jak wymasowałem jej brzuch i ramiona zdziwioną minkądała znać że piersi też. Już myślałem że szlaban jak zaciskała nogi jak masowałem dół brzucha i dalej. Ale nagle przewróciła się na brzuch, uniosła zapraszająco tyłeczek pytając tam do środka też mnie wymasujesz i naoliwkujesz. Nie sposób było nie dopełnić masażu i oliwkowania k*****m. w takich okolicznościach wszystko to było całkowicie naturalne i oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że to się zdarza. Ja niedawno odwoziłem kobietę którą spotkałem pierwszy raz, po mocno zakrapianej imprezie do jej mieszkania gdzie mieszka sama bez męża. Zapytała pod blokiem czy wpadnę na chwilę jeszcze do niej. Wiedziałem już o co chodzi, ale zgodziłem się. W mieszkaniu puściła jakąś muzykę bo kawy nie bardzo była w stanie zrobić. Usiedliśmy na tapczanie i gdy zacząłem ją obejmować zauważyłem że jest już bardzo podniecona. Majtki miała jakby się zsikała. Oczywiście rozebrałem ją, odbyliśmy stosunek, miała chyba niesamowity orgazm bo strasznie jęczała. Na końcu zaprowadziłem ją jeszcze do łazienki gdzie się od razu przy mnie wysikała, potem do łóżka i w końcu zwyczajnie odjechałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie temu na dyskotece wciągnęłam nieznajomą do toalety i namiętnie się całowałyśmy. Tak bardzo pragnę kobiety..i procenty zrobiły swoje...Ona wcześniej tak się na mnie patrzyła rozmawiając ze mną, że wyczułam że też tego chce..Nigdy nie miałam takiej akcji w toalecie i to jeszcze z nieznajomą:( Szkoda, że się nie odezwała później, bo mogłyśmy to powtórzyć na spokojnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na imprezie u znajomych dałam jednemu gościowi, którego wcześniej nie znałam, zrobiliśmy to w kibelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanek sąsiadki XD
Witam poznam Kobietę która potrzebuje kochanka, skoku w bok,sexu, romantycznego wieczoru, dobrej zabawy oraz masażu. Jeżeli któraś z pań jest zainteresowana zapraszam do kontakti Patryk9425@interia.pl woj. Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.55 ha ha i co mąż czy chłopak nie zorientował się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak po godzinie czy dwoch znajomosci to mozna nazwac z nieznajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 323

Dawno dawno temu jakieś 20 lat temu miałem dziewczynę szczupłą zgrabną o ciemnej karnacji. Spotykaliśmy się ze trzy cztery miesiące zanim zaczęliśmy się regularnie kochać. Nie byłem jej pierwszym facetem a mieliśmy ja 19 a ona 20 lat. Trwało to już ze dwa lata,doszliśmy w seksie niemalże do perfekcji. Co bzykanie to orgazm, loda robiła przed zbliżeniem, w przerwie i po wytrysku ja nie byłem jej dłużny lizałem ją zawsze jej soczki były cudne. Poznaliśmy już wielu swoich znajomych jednych lepiej innych słabiej. Wśród nich były Ania i Beata jej  koleżanki ze studiów. Beata była szczupła ładna i niczego sobie, miała chłopaka który pracował w Niemczech ale nie dawał jej orgazmu. Ania była tak samo szczupła jak Beata ale miała większe piersi i pupę, również miała chłopaka ,temu z kolei wydawało się że jest lepszy od innych często się kłócili i często rozstawali. No ale do rzeczy. Obydwie znałem tyle o ile więc mogę to podciągnąć pod sex z nieznajomą. Po którymś zbliżeniu z moją dziewczyną leżeliśmy rozmawiając o Beacie która użalała się tej mojej że jeszcze nie miała orgazmu pomimo usilnych starań jej chłopaka. Wyjeżdżał na 2 miesiące i wracał na 2 tygodnie bzykali się ale ciągle nic. Wyobraźcie sobie zdziwienie mojej Agi która w 95% przypadków dochodziła. Jak się później okazało Aga powiedziała Beacie że jakby się bzyknęła ze mną to na pewno miałaby orgazm. Beata która obsychała zawsze przez dwa miesiące umówiła się z Agą że raz musimy się spotkać na bzykanie i mam się postarać !!!! Miesiąc po wyjeździe jej chłopaka do pracy nastąpiło wyczekiwane spotkanie. Mieliśmy być cały czas razem ale Aga zrobiła nam niespodziankę i zostawiła nas samych i powiedziała że wraca za 3 godziny. Najpierw długi prysznic później pieszczoty, lizanie cipeczki i ORGAZM, myślę sobie że przecież jeszcze w nią nie wszedłem a taka szansa może się nie powtórzyć Myliłem się to ona wskoczyła na mnie i zanim się obejrzałem było po wszystkim. Patrzymy na zegarek, mamy jeszcze godzinę odsapnęliśmy no i do roboty bo więcej może nie być odpustu ze strony Agi. Drugi gol był dłuższy no i również z orgazmem. Pół roku później były urodziny Ani byliśmy na nich. Dało się zauważyć że Ania wie coś o naszym spotkaniu sprzed pół roku. Dziewczyny się uśmiechały do siebie i Ania która nigdy mnie nie zauważała spoglądała się dziwnie że oż poczułem skrępowanie. Moja Aga wypiła za dużo i musiałem ją odwieźć do jej domu (tylko dziewczyny piły). Jak wyprowadzałem Agę Ania wyszła z nami i powiedziała żebym wrócił do towarzystwa jak się obrobię z Agą. Pijana Aga długo mi coś tłumaczyła ale do dziś nie wiem co. Wracam po dwóch godzinach do Ani a tam cicho i spokojnie ale pukam do drzwi, otwiera Ania wystawiając tylko głowę zza drzwi. Dobrze że jesteś pomożesz mi sprzątać . SPRZĄTAĆ !!!!!???? no dobra. Wszedłem no i grzecznie patrzę co tam jest do ogarnięcia, Ania idzie za mną i mówi ja pozmywam a ty będziesz wycierał naczynia. Wziąłem ścierkę i się odwracam a tam Ania golusieńka z fartuszkiem od przodu zmywa naczynia. Cały piękny tyłeczek na wierzchu, plecy gołe, piersi nie do końca zasłonięte OBŁĘD. Padłem na kolana przy jej pupci całuje każdy centymetr dotykam liże i głaszcze penis mi stanął jak armata.  Wzięła mnie za rękę zaprowadziła do pokoju i powiedziała że chce ode mnie osobisty prezent i położyła się na łóżku . Leżała jak królowa nic nie robiła ja latałem nad nią robiłem wszystko co tylko chciała na koniec powiedziała żebym ją zerżną jak najlepiej potrafię. Robiłem co mogłem dawałem z siebie wszystko a ona prawie bez reakcji, kończą mi się pomysły a ona otwiera oczy i mówi może pyknij mnie w dupkę to coś poczuję. Ja spanikowany (nigdy wcześniej nie robiłem tego w dupkę bo Aga nie chciała) ale co tam spróbujemy. Wypięła się pięknie wszedłem jakoś dziwnie inaczej ale ciasno, zaczęła rytmicznie pojękiwać co spowodowało u mnie takie podniecenie że trysnąłem do środka ale jechałem dalej. Ona jęczy ja tryskam jeszcze raz, padamy na łóżko i zasypiamy. Po kilku godzinach się obudziłem dupcia wypięta penis stoi no to zaczynamy oczywiście w dupcie bo mi się spodobało no i tam to chociaż trochę jęczy. To jednak był błąd bo gdy doszedłem to się okazało że obydwoje byliśmy umazani. Mimo braku odczuć z jej strony w waginie i wspomnianego już umazania była to jedna z lepszych nocy mego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdg

Spotkałem się z dziewczyną z którą dość długo pisałem przez internet. Niby miało być spotkanie koleżeńskie, na zapiekanke, ale że jej rodzice byli dłużej w pracy to zaprosiła mnie do siebie. I tak jakoś wyszło że ją przeruchałem na pierwszym spotkaniu. Spuściłem się na nią chyba ze 3 razy w ciągu 20 min bo to był mój pierwszy kontakt seksualny z dziewczyną 😄 Później dopiero zaczeliśmy ze sobą chodzić 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Zdarzyło się wielokrotnie. Nie ukrywam, że miłe doznania. Należy pamiętać o bezpieczeństwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgv

pierwszy raz miałem z dziewczyną, którą poznałem dopiero co na imprezie u siestry, znam tylko jej imię i wiem, ze jest ode mnie o 6 lat starsza. Jak zostaliśmy sami to było mizianie i całowania a potem poszliśmy do pokoju i kochaliśmy sie.

Innym razem poznałem dziewczynę w klubie i robiliśmy to w krzakach pod zamkiem w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedna z fantazji które zdecydowanie chciał bym spełnić 🙂 Wylądowałem w sumie wiele razy spontanicznie z różnymi świeżo poznanymi kobietami w łóżku ale sama perspektywa tego że 2 osoba po prostu może mieć nieprzepartą ochotę na seks i się ją podnieca mimo że się nie znacie, bardzo mi się podoba! Taka naturalna potrzeba która z pewnością często przewija się przez umysły wielu osób ...więc jeśli czyta to np, jakaś "sąsiadka z Ursynowa" której taki pomysł co jakiś czas nie daje spokoju, proszę niech napisze śmiało ;] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×