Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loana

jaki jest dobry fluid do cery problematycznej?

Polecane posty

mam cere z prawie wyleczonym tradzikiem ale wrazliwa i przesuszajaca sie teraz uzywam fluidu Eris under twenty wczesniej loreala moze macie jakies dobre przetestowane fluidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila-laura
polecam ci excipial,do kupienia w aptece ,kolor jasny jest ladny,fajnie kryje,matuje i dziala leczniczo. ja dalam 21.56 zl. starcza na ok.6 mies.polecam!!! nie uczyni zadnej szkody,bo dziala przeciwzaskornikowo! pozdro;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) nie slyszalam o nim a dziala nawilzajaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynakk
ja uzywam najpierw kremowego balsamu do twarzy i ciala neutrogena a na to l'oreal ideal balance i jest super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila-laura
ja mam cere ktora sie dosc przetluszcza ale takze wymaga nawilzenia. ten podklad ma podobno wlasciwosci lekko wysuszajace ale jakos tego nie zauwazylam. on bardzo ladnie sie stapia ze skora,pokrywa nawet male plamki po wyciskaniu(bez uzycia korektora),jest wydajny i nie zatyka porow. czego wiecej chciec?ja dlugo szukalam czegos takiego;) przez moja kosmetyczke przewinely sie tony roznych innyc fluidow erisa,soraya.loreal itd.ale ten wygrywa:) efekt totalnego krycia uzyskasz z dermacolem ale on zatyka pory,ja stosuje tylko ja wyjatkowe okazje dermacol! nie wiem czy go dostaniesz ,bo nie wszedzie maja ale popytaj. a najgorszym wypadku mozesz excipial pigmentcreme zamowic na necie:) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila-laura
na wrazliwa cera tez super dziala,bo moja kumpelka stosuje .jez tez sie dosc przesusza a ten podklad sluzy jej super! caly dzien nie musimy poprawiac bo sie super 3ma:) wyprobuj,tylko 2 dychy,a moze tez stanie sie twoim ulubionym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie uzywalam wczesniej True match L\'oreal i byl swietny kryl niemal wszystko a tego ideal balance nie probowalam a on jest chyba do cery mieszanej? dermacol mam :) i on zatyka pory bardzo dziekuje dziewczyny za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila-laura ----- excipial sa dwa odcienie a ty ktorego uzywasz ja mam jasna cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie udaje mi się zmarszczki wygładzić, zwłaszcza te pod oczami kremem od Christian Laurent, to jest francuska marka, w Polsce choćby w Rossmanie ich rzeczy sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś KUUURVVVO spamerska to nie jest żadna francuska marka!!! To jest Eveline pod inną nazwą - ten sam szajs co eveline oryginalne, tylko w innym opakowaniu i 3 razy droższe. Im się na serio wydaje, że zatrudnią takiego spamerskiego śmiecia, zmienią słoiczek i dvrni ludzie to kupią???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×