Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawy On

Ciekawe jak to jest kochac sie z dużą kobietą?

Polecane posty

Gość Ciekawy On

Powiedzmy wzost powyżej 175 cm, i bardzo szerokie biodra. Nigdy jeszcze takiej nie miałem. A tak na marginesie, czy cipka u takich kobiet jest dużo większa niż u tych drobniejszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz byc niewysokim facetem skoro masz obawy ....nie wiem cio ci odpowiedziec ...sama mam 155 ...i mam waskie biodra ....sprobuj , a sie przekonasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duża kobieta?! Ty chyba dużej kobiety nie widziałeś, skoro taka ma dla Ciebie powiedzmy 178cm wzrostu i 90cm w biodrach (dodam że to nie moje wymiary, jestem dorodniejsza :) ) to masz powiedzmy góra 167cm wzrostu i jakiś kompleks. Wysokie kobiety są dla wysokich mężczyzn, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia
ja mam 176 cm 92 w biodrach ale nie wydaje mi sie bym miala cos duzego miedzy nogami, jestem dos wymiarowa:) mozliwe ze duzo rozmiary zdazaja sie u otylych kobiet, ja naleze do szczuplych.Wysokie (a nie duze) kobiety dla wysokich mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asddadsadsa
Ja jestem niski,ale miałem dużą kobiete, puszystą i była ciasna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaadsadsa
ciasna w dupie bo cipie to miała jak wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam
jak w ogole mozna porownywac wielkosc narzadow plciowych do wzrostu hahaha Ja sama mam 176 i moj chlopak, ktory mial przede mna bardzo drobna dziewczyne o wzroscie 155 powiedzial, ze ona miala znacznie szersza pochwe.... tak wiec nie jest to uzaleznione od wzrostu ani nawet od budowy tylko jest to cecha dziedziczna :) A zalozyciel tematu chyba ma ponizej 170 skoro kobieta powyzej 175 wydaje mu sie duza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy On
Wobec z tego od czego zalezy wielkośc pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża
ja mam 177 cm wzrostu i nie uważam abym miała coś dużego między nogami. Mam ciasną piczkę i mój chłopak zawsze ma na początku problemy z wejściem. Waże 62-64 kg. Nie uważam się za maszkarona. pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta pogoda mnie wnerwia Nawet pisać dziś nie umiem :( Ciekawy dziewczyna niskiego wzrostu może miec szeroką pochwę a wysoka wąską. Tak czy inaczej nie powinieneś tyle rozmyślać o rozmiarach, lepiej zajmij się miłością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Po prostu wypróbuj, i napisz nam jak było. Skąd się to wzięło, że chłopak muśi być koniecznie wyższy, a czemu nie odwrotnie przy równouprawnieniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JĘZOR
wydzielina z pochwy u takich grubych kobiet jest nie ciekawego smaku ani zapachu. proponuje ci jednak szczupłe kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie co on ma na myśli
Pytając o duże kobiety Czy chodzi mu o masę, wzrost, czy szerokośc pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moherowy Dziadeczek
Gość same smakołuki
lubie coś takiego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe czy to
prawdziwe gówno czy mistyfikacja I ile one dostają kasy za tarzanie się w gównie Bardziej ochydna jest tylko nekrofilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same smakołuki
a macie coć o nekrofilii 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziczały Rysio
W sumie mnie tez to ciekawi ale jestem wierny swojej Niuni. Sam niejestem wysoki bo mam 175 cm a Niunia 168 i jest super. Chociaz o takiej wyzszej kiedys marzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponton
chyba jak pływanie na pontonie trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archeologiczny temat, ale...
To nie ma nic do rzeczy, ani wzrost, ani tusza, a ni obwód bioder, ani talii. Ja przykładowo jestem dość gruba i moja cipka została określona jako virgin pussy, a tyłek jako zajebiście ciasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×