Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Telovim

Zostanę ojcem

Polecane posty

Witam... zapraszam wszystkich facetów do wymiany myśli i odczuć, jak znosicie ciąże swoich pań.. tyjecie razem z nimi?? jak radzicie sobie z ich humorami i zachciankami... i apetytem lub jego brakiem... ... zapraszam do dyskusji i po prostu do pogadania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który raz zostaniesz ojcem
to o tyle istotne, że tylko ta pierwsza czy druga ciaża to WIELKIE przeżycie dla faceta, kolejne to normalka i dla faceta bardziej atrakcyjne jest piwo z kumplami niż kolejna ciąża żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz zostanę ojcem i to juz za 3 miesiące, i troche mnie to przeraża.Ciekawe jak pogodzę to z moja kochanką - pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celowalem w syna, staralismy się 3 miesiące a moja kobieta uskuteczniała jakieś wykresy tabelki etc. ale udało się będzie chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telawim a mi sie wydaje - to Mi się wydaje ze wypowiada się tutaj osoba niezadowolona z zycia. Założyłem ten temat zeby podzielić sie swoim szczęściem z innymi tatuśkami mimo że zdaję sobie sprawę z tego ze faceci nie lubia uzewnętrzniać swoich uczuć.. a przez neta łatwiej. Mimo ze będzie to moje pierwsze dziecko to mam swoje lata (bliżej wieku Chrystusowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Lusesita.. chyba wejdę na jakiś kobiecy temat i powiem paniom żeby swoich facetów zmobilizowały-zwerbowały zeby u mnie pisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc..... 🖐️ fajny nie fajny ale kurcze niefajnie ze do roboty trza rano wstawac.. a tam neta nie ma :( caly czas na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie na temat oczywiście, zapraszam, dzielcie się swoimi uwagami, spostrzeżeniami a ja będę jutro dopiero po 16. Narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie robisz
na dachu? Jak to neta nie ma w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polu minowym a jak kiedyś mi sie nie uda to pewnie na jakimś dachu wyląduje :P a tam neta też nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie wtracacz
a moze miny z internet explorer :D PS. tez zostane tatuskiem za niecale 7 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszty
a mnie się wydaje że te niepochlebne wypowiedzi są pisane przez kobiety które nie mają facetów lub mają takich na których nie mogą liczyć i zazdrość je zżera że jakiś facet tak się przejmuje ciążą i swoją małżonką w tym okresie. żałosne.!! Telovim Oby więcej takich ojców jak Ty. Mój mąż też jest bardzo przejęty.W lipcu urodzi nam się pierwsze dzieciątko :)Jeszcze nie wiemy czy chłopczyk czy dziewczynka. O dziwo(wbrew powszechnm opiniom o ojcach) mój mąż woli żeby to była dziewczynka. pozdrawiam wszystkich przyszłych rodziców!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki sobie wtracacz - gratuluję zaoatania tatusiem :) oszty - dzięki za miłe słowo, myśle ze masz racje z tymi zazdrosnymi kobietami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka
Ciesze sie ze wreszcie jakis topic dla tatusiow ... na poczatku to moj maz szukal czegos w necie ale temat tatusiow byl zupelnie nie zauwazany ... teraz jestem juz w 36 tc i chyba sie troche przyzwyczail ... ale caly czas nie moze sie nadziwic .. jak kobieta moze sie az tak zmienic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisi mi to
moja żona urodzi trzecie jakby z dwoma było mało roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaka
Polecam super książki G. Leibold Bedę Tatą! G. Teusen Piersze dziecko zmienia wszystko. M. Wisłocka Sztuka kochania. Witamina M. Super, mój mąż przerobił a potem powiedził, że lektura obowiązkowa dla wszystkich tatusiów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka - masz rację mi też tematu tatusiów brakowało w necie i szukałem, dlatego założyłem ten temat... Jesteśmy :P w 27tygodniu ciąży, rzeczywiście zmienia się kobieta bardzo ale uwazam ze na korzyść. Poza tym uwielbiam przykładac dłoń do brzuszka i czuc jak kopie.:D Kasiaka dzięki za namiary na książke sprawdzę. Oj coiś ojcowie nie chcą dzielić się swoimi wrażeniami. Ale dziękuję mamusiom za zainteresowanie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję Telovim! Twoja kobieta ma na pewno w Tobie oparcie. Zazdroszczę (nie mylić z zawiścią!!!) i cieszę sie Jej szczęściem! Jestem bardzo ciekawa męskich przeżyć, odczuć, oczekiwań w związku z ciażą partnerki jak i opini na temat kobietek (własnych) w ciąży. (Ja niestety nie mam co liczyć na biologicznego ojca dziecka :-( 7 miesięcy koszmaru- bo niby mnie nie rzucił (w tej sytuacji czerpałabym siłę ze złosci, z żalu, było by mi łatwiej o tyle, że wiedziałabym na czym stoję) niby Mu zależy, ale dziwnie to okazuje. Jego czyny świadczą o czymś zupełnie przeciwnym, z resztą słowa, nie raz, też). Tak więc piszcie o swoich doświadczeniach szczęsliwi Tatusiowie. to duża pomoc będzie w zrozumieniu Was dla wszystkich Mamusiek, nie tylko takich jak ja. I pewnie często pocieszenie, że gdzieś tam są prawdziwi męższczyźni! POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE I CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIĄ! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie wtracacz
Poznanianka - witam pyrlandie:) podobno w poznaniu jest zadziwiajaco wysoki przyrost naturalny... dzieki nam :) Telovim - je jeszcze nie ma szczescia poczuc kopania (dopiero 10tc) ale pierwsze usg zrobilo wrazenie... zdazylem tylko cos wydukac i chyba nie bardzo nawet wiem co:D Dusheq - glowa do gory... w koncu bedziesz miala cos najcenniejszego w zyciu, a takim jegomosciu najlepiej zapomniec. bedzie dobrze!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusheq przykro mi ze masz taka sytuacje. Ja jestem bardzo szczęsliwy ze mam taka kobietę dzielę z nia wszystkie radości smutki i złosci ale wiem że nie oddam tego nikomu za nic. Przewaznie mówi się ze to mężczyźni są tym złem w związku ale jest to obiegowa opinia. Bo moim zdaniem nie jest tak! Ale my naprawde potrafimy kochac cieszyc się z tego co mamy ale nie potrafimy tego okazac. Moja kochana kobieta nauczyła mnie tego za co jej bardzo dziękuje. Wyrazać swoje uczucia i nie wstydzić się ich okazywac, bo to nie jest dla męzczyzny zaden wstyd czy hańba. taki sobie wtracacz- w USG to jestem prawie expertem bo widzialem wiecej niz mamusia nie raz, bo ona na lezance miała zły widokna monitor. Kopanie synka czuje nie tylko ja ale i nasze 2 koty. dziecko wyraźnie lubi słuchać mruczenia .\"wiertarki\" kociej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telovim, tego typa co tu grasuje kasują, ale on ciągle się wpisuje... brak mi po prostu słów.. pozdrawiam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jom glupia może - udac się musi jak wszystkie badania ok to wazne zeby nie starac się za bardzo. sam to kobiecie powtarzalem i jej lekarz też: jak za bardzo będziesz chciała to ci nie wyjdzie. Wam życze owocnych starań kwiat śniegu.. staram się nie zwracać uwagi na takich pomarańczowych ale dobrze ze są kasowani.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Ci 🌼 i .... zazdroszczę :) Bardzo chciałabym nosić w brzuszku moje maleństwo ... a i wiem że mój narzeczony bardzo chciałby tatusiem zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telovim - ja też staram się nie zwracać uwagi, ale... gdy widzisz topik, w ktorym ktos przeklina ciebie i twoja rodzine, to robi sie cokolwiek nieprzyjemnie. Oby zabanowali tego typa. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiaki:chodzi o te ksiazki,nie moge znalezc je w necie a nie mieszkam w polsce,chetnie bym sprezentowala mojemu mezulkowi taka ksiazke do poczytania.mozna je kupic wysylkowo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×